Jump to content
  • Sign in to follow this  
    BamM

No EMKA

Nick na serwerze: BamM.
    Znajomość AMXX: 6-7
    Doświadczenie: bylem nie jednym adminem
    Staż w CS'a: 5-6 lat
    SteamID: STEAM_2:0:1742187219   0 17:48   13    0
    Link do profilu na banid:
    https://banid.pl/kto?to=0:1:179033722
    Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/BamM./145.239.237.104:27415/
    Kontakt: gg , forum ts 3  fb telefon
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: jestem aktywny , zadko tam jest jakikolwiek admin przyda sie refresh serwera ( administarcji )

@Madzia<3, tak gram na noseam , jesli zostanie odrzucona prosba , to kiepsko bo gra tam dzienw  dzien conajcmniej 5-6 ktora graja na aim'botach i maja 300 lvl'e,( i to bez sens wchodzi nowy gracz nabije wczesniej 21 lvl i nie wygra z typem ktory ma 300 hp , do tego na przyklad platynowe naboje , a ponad to aim'a ) 

wiec zeby uniknac tego polecam refresh  serwer i pobanowac osoby ktore graja ( moge podac steam id , albo IP adres ) na czitach ,a  gram na serwerze z 3 ,4 mc ale godzin malo , bo malo osob gra bo cziterzy sa  w topce ( wiec jesli ktos odrzuci podanie ( niech sie zastanowi ) czy  warto miec wogole admina co ma jakies tam pojecie , o grze ( czy lepiej wyłaczyć może odrazu serwer , bo na serwerze sie bardzo fajnie gra , gdyby nie cziterzy , gralo by sie spoko, a takto moze z 10 graczy stalych jest nie liczac cziterow

- podałeś inny steamid niż w banidzie, na tym steam byłeś ostatnio 38 dni temu więc grasz na nonsteam?

- ortografia średnio widać

+/- gt

+ wiek

- wklejasz link do podania na cb xd

Na nie

@BamM ja dobrze wiem, że tam się nie da grać bo odpały 24/7, ale mając admina nawet nic z tym nie zrobisz tak szczerze xD Tam zbanujesz i za max 2 minuty wracają. Wchodzę jako jedyna codziennie w miarę możliwości, ale nie uśmiecha mi się siedzieć tam całymi dniami i kickować/banować tych idiotów za przeproszeniem. Serwer według mnie powinien zostać zamknięty lub jakoś zabezpieczony, jeżeli to w ogóle by cokolwiek dało.

Wiem , nie powinienem ale skoro juz wspomnialas o zamknieciu

co by powiedziała administracja zeby na serwer wprowadzic plugin banow na bancfg?

to jest jeden z najlepszych i najprostrzych , grakem kiedys na sieci tutaj pod nickiem Piotr , ale zapomnialem paassow do e-maila , a miałem admina na awp czy wllasnie cod modzie z 1,5 roku temu , ale zmieniłem komputer i poszlo

wiec gdyby ktos mnie skojarzyl sobie , to prosze wziasc pod uwage ze znam sie ciut na rzeczy i wiem jak to jest grac czysty vs scierwo ( sorry za slownik )

ale gdy ide sobie pograc normalnie , i gram 3 ,4 minuty , a potem wchodzi np taka Klaudiaa to wchodze na forum zgłaszam na CB i zero reakcji wiec ludzie jesli to ma zyc to dajcie szanse , nie zmuszam lecz moge temu choc troche zapobiec 

Przez Madziaa<3,

Ban cfg każdy z IQ powyżej 60 potrafi obejść...

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this