Skocz do zawartości

podanie na admina


OLEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:
Wiek: 14
Znajomość AMXX (0/8) : 5
Doświadczenie: Miałem admina na 5 różnych serwerach, umiem rozróżnić dobrego gracza od tego ze wspomagaczami, znam podstawowe jak i te bardziej zaawansowane komendy, umiem także banować na config i miałem do czynienia z pluginem luciaToggle
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: na steamie nie ale mam zainstalowanego z GOOGLE
SID:
1: 1: 517716680
Link do profilu na STEAM:https://store.steampowered.com/?l=polish    nowe konto
Link do profilu na banid: Nie posiadam
Link do profilu na Game Tracker:
https://www.gametracker.com/player/LOQ CASEDROP.EU G4SKINS.COM/145.239.237.105:27100/
Kontakt: Forum, TeamSpeak, Discord, Facebook (jeżeli będzie potrzebny)Kamil Kurek na fb discord kamyk.k123
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Nie ukrywajmy - chciałbym pomóc utrzymać porządek na serwerze. Lubie grać na serwerach, gdzie nie ma dużej ilości graczy (na takich gra mi się najprzyjemniej), najczęściej wchodzę do gry w godzinach po południowych, jestem niekonfliktowy i kulturalny.Jest bardzo mało adminów na serwerze ONLY MIRAGE tylko 2 admini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

-Wiek (słychać tak jak byś miał max 12 lat)

-Micro bez Mutacji

-Kolejne konto. Wcześniejsze z VAC z Cheaty. PS: Musiałbym poszukać które to dokładnie jest.

- Ciągły spam różnych Emotek na czacie.

-Brakuje Adminow na serwerze ale dla mnie nie jesteś przekonujący na Serwie.

-Brak GT i Banid. 

EDIT: PS nam potrzeba ADMINOW A NIE DZIECI NA TYM STANOWISKU. 

                                                                                                                                                            Pozdrawiam Kura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiekielnaKura napisał:

Jestem na NIE.

-Wiek (słychać tak jak byś miał max 12 lat)

-Micro bez Mutacji

-Kolejne konto. Wcześniejsze z VAC z Cheaty. PS: Musiałbym poszukać które to dokładnie jest.

- Ciągły spam różnych Emotek na czacie.

-Brakuje Adminow na serwerze ale dla mnie nie jesteś przekonujący na Serwie.

-Brak GT i Banid. 

EDIT: PS nam potrzeba ADMINOW A NIE DZIECI NA TYM STANOWISKU. 

                                                                                                                                                            Pozdrawiam Kura

mam 14 po prostu mikro mam takie że słychac jak bym mial 12.BODY MA 14LAT I TEŻ MA ADMINA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...