Jump to content
  • Sign in to follow this  
    noswer

Podanie noswer

Nick na serwerze:  noswer
    Znajomość AMXX (0/8) :  takie mocne 6
    Doświadczenie:  wiele razy byłem adminem, raz opiekunem serwera i 2 razy byłem w UBT
    Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie lecz mam w planach kupić w tym miesiącu
    SID: VALVE_2:0:1370557806
    Link do profilu na STEAM:  Brak
    Link do profilu na banid: Gram na ns
    Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/noswer/145.239.237.108:27225/

(chyba coś się zepsuło gt bo o wiele za mało czasu jest ale  z tego co wiem to właściciel  może sprawdzić w ftp)
    Kontakt:  GG, TS3, Forum, Dla właściciela mogę podać prywatnego fb na priv
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Jestem lubiany, z nikim żadnego zatargu nie miałem no i znam się na robocie. Już trochę gram na serwerze i jeszzce nie widziałem  żeby ktoś dostał ssy, a nie raz jest tak że widać że gracz lata spalony a admina nie ma. 

P.S Wiem że nie spełniam kilku wymagań lecz wydaje mi się że nadaję się na to stanowisko.

Pozdrawiam noswer

Przez Madziaa<3,

Przeniesione do odpowiedniego działu ponieważ Panu się działy serwerów pomyliły. Chodziło o zwykle go mod.

- brak steam 

- nie kojarzę Cię 

- admin jest często :)

- to jakiś wymóg żeby codziennie ktoś ssy dostawał? 

- gt

Na nie 

-steam

-gt 

-tak jak Madzia też cie nie kojarzę

-admin musi być często, a w grze cie nie widzę 

Według mnie powinieneś częściej grać i później napisać następne podanie

Na razie na nie.

Też jestem na nie

- brak CS 1.6 na Steam, kupisz, to może wtedy napisz podanie, to po priomo

- po drugie primo, podałeś zły link do GT -> https://www.gametracker.com/player/noswer/145.239.237.108:27225/  <- jak widać, leży i kwiczy

- SS-y? Na co to komu i po co? SSami chcesz aima udowodnić czy co, bo nie rozumiem tej kwestii w twoim podaniu

- Jakoś nie chce mi się wierzyć, że byłeś w UBT, mogę Ci podrzucić moją paczuszkę testową i zobaczymy czy ją rozwiążesz prawidłowo, pasuje?

1 godzinę temu, GandalfSzary napisał:

Też jestem na nie

- brak CS 1.6 na Steam, kupisz, to może wtedy napisz podanie, to po priomo

- po drugie primo, podałeś zły link do GT -> https://www.gametracker.com/player/noswer/145.239.237.108:27225/  <- jak widać, leży i kwiczy

- SS-y? Na co to komu i po co? SSami chcesz aima udowodnić czy co, bo nie rozumiem tej kwestii w twoim podaniu

- Jakoś nie chce mi się wierzyć, że byłeś w UBT, mogę Ci podrzucić moją paczuszkę testową i zobaczymy czy ją rozwiążesz prawidłowo, pasuje?

Nie ssami chce udowodnić że gracz ma wh, nie każdy odpał gra na aimie.  jest troszkę osób co im tylko wh wystarczy.

Paczkę poproszę na priv, zobaczy,y co tam masz ciekawego

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this