Jump to content
  • Sign in to follow this  
    PosyP

skarga na admina !!!!!

Data zdarzenia: 24.11.2019r
    Nick Admina:PiekielnaKuraPKD
    Opis Sytuacji: to że ma sie admina to nie znaczy że można wszystko , a ten o to niesamowity admin czuje sie że jest bogiem , na wszystkich może mówić zle , ale na niego jak cos sie powie to odrazu wielka obraza majestatu i ban w kolekcji , mam tez swoje zdanie i nie dam sie cisnac przez jakiegos admina bez przesady , gram dlugo na tym serwerze i nie dam sie ponizac przez takiego kogos jak jest piekielnakura ....  , sam drze morde podczas meczu a zwrocisz mu uwage to dostaniesz nawet bana .... , nwm kogo wybieracie na admina poprostu żal .
    Dowody (dema, screeny):

Przez GandalfSzary,

24h na dodanie dowodów na przewinienie admina, potem skarga zostanie zamknięta jako bezpodstawna.

Tak wiem nie mam admina, ale bylem przy  tej Sytuacji wiec chyba moge sie wypowiedziec. Zaczeles sie drzec i wyzywac kazdego, powiedzialem "Siema wujaszek" a ty "Wypierdalaj kurwo" i zaczeles tez chyba go nawet wyzywac. "Dowody (Dema, Screeny" Nie masz dowodów? a Skrage piszesz? troche nie ma sensu. 

no ale mowisz ze mowilem wypierdalaj kurwo no to udowodnij to ze tak powiedzialem a nie na mnie cisniesz razem z kura ... , czekam

Owszem może i powiedziałem coś nie tak. Ledwo wbiłem na serwer a ty już lecisz z Kur**mi i innymi słowami na graczy tak samo jak na Wecz.  Później wyskakujesz do mnie, odpowiedzialem ci może troche źle ale odpowiedziałem potem ty dalej swoje..

No i na PW też mnie wyzywałeś zaraz dodam Ss-y

SS-y z Rozmowy Prywatnej:

https://zapodaj.net/2fb92ed46f17a.png.html

https://zapodaj.net/e7b2ec935100b.png.html

Ps: Wyzywasz na Priv bo wiesz że tam zostaniesz ukarany mutem albo  banem. Więc wyżywasz się na Priv. 

PS 2: Tak jak VISTER napisał w twoim podaniu że ma cie zablokowanego a kto jest wtajemniczony to wie że wyzywałeś go na PW.

Niech osoby z góry wywnioskują i podejmą decyzje odpowiedzialna. 

Ps 3: Ja z tobą tak nie gadam wiec szacunku troche oczekuje. Nie jesteśmy kolegami.

To że mam cie w znajomych to coś ma świadczyć odrazu? Chyba nie.

wyzywalem cie na priv bo sie czujesz jak nie wiadomo kto ...... , rozumie miec admina ale z glowa a nie to co ty kazdego straszysz banem mutem itp , co ty dajesz za przyklad  ? ,a tak apropo mowilem cos do cb z kurwami ? , nie sadze to sie nie wpierdzielaj , i mowilem to dla beki tak do siebie gadamy .....

miales mnie w znajomych a nie jestesmy kumplami ? upsss przepraszam prosze pana ^^ nawet tu sie czujesz nie wiadomo kto

13 minut temu, PiekielnaKura napisał:

to przepraszam władco pochylni ^^ , czujesz się pewnie wyżej niż VISTER co ? hhahahahahaha jemu to do pięt nie dorastasz , szkoda mi czasu narazie kurka

Przez GandalfSzary,

+1 za spam. Używaj opcji "Edytuj" a nie ciepasz posta pod postem.

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this