Skocz do zawartości

Błędy/Bugi na GO:MOD-ach 1.6


aquax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam.

Proszę pod tematem pisać błędy jakie są na wszystkich naszych serwerach cs:go-mod.

Doszły mnie słuchy że niektóre błędy nadal tam występują, lecz łatwiej nam będzie jeżeli będą one zgłaszane w jednym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pokrywanie sie napisów HUD jak zginiemy

6. Wyłączyć dźwięki wiatraków na mapach, słychać je na pół mapy

 

 

4. Losy na koniec rozgrzewki - powiedzmy 5 osób ją wygrało z taką samą ilością zabójstw, ale los dostaje tylko jedna osoba (pierwsza wymieniona), da radę zrobić żeby każdy z wygranych go dostał?

5. Wywalić z rozgrzewki zeusa, tym się praktycznie zabić nie da  :v

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aktualnie przerobiłem wszystkie źle działające skiny na każdym go:modzie. Były jakieś dziwne bugi z tym, że broń się przeładowywała lub źle strzelała. Poprawiłem ich sekwencję więc powinno grać.

@edit

na cs:go v6 została zaktualizowana komenda /podglad z aktualnymi skinami.

Naprawiono rozjezdzajacy sie hud po smierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z jednym skinem jeśli się kogoś obserwuje.(Nie działa mi ss to podam ss który mam na steam z linkiem https://steamcommunity.com/id/HardPlayerxD/screenshots/)

To jest tylko wtedy gdy przechodzisz z jednego gracza na drugiego i jeśli ma akurat tego skina to się tak dzieje(około 10s dokładnie) @GandalfSzary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 23.12.2019 o 12:09, Ponczeg :3 napisał:

@aquax zablokowac planta na rozgrzewce na jp albo dodac coś ala "xxx zaplantował bombe" na flage albo ogolnie na czacie

 bump? czy mam siedzieć 2 minuty rozgrzewki żeby patrzeć kto plantuje? i świąteczne txt bomby wypadałoby już usunąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...