Jump to content
  • Sign in to follow this  
    korkessi

Podanie na admina

Nick na serwerze: korkessi
    Znajomość AMXX (0/8) :  6/8
    Doświadczenie:  Nigdy nie byłem adminem chciałbym spróbować swoich sił na tym serwerze :D
    Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak
    SID: Steam_ID: 0:0:467051014
    Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198894367756/           jak nie zadziała to po prostu wpisać w steam korkessi
    Link do profilu na banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:467051014
    Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/korkessi/145.239.237.108:27225/
    Kontakt:  discord/forum/fb.     Ts nie używam i nie będę tego instalował.
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Ponieważ jak jestem na serwerze i jak chcę sobie wbić lepszą topke to muszą wbić sobie tacy cheaterzy i się kręcą i szczelają same głowy i są w 6 sekundach u nas na respie. To strasznie psuje gre. Jestem Bardzo często aktywny  w weekendy po 4/5h a w czasie szkoły to po 2h.

- grałeś na aimie

+ gt 

+ steam 

- nie odrozniasz czystych od spalonych

Pierwszy minus jest największy i według mnie to Cie skreśla z roli admina, na nie. 

4 godziny temu, Madziaa<3 napisał:

- grałeś na aimie

+ gt 

+ steam 

- nie odrozniasz czystych od spalonych

Pierwszy minus jest największy i według mnie to Cie skreśla z roli admina, na nie. 

Zmieniłem się od tamtej pory, bardzo tego żałuje że używałem aima. bardzo mi zależy żeby zostać tutaj adminem.

3 minuty temu, Madziaa<3 napisał:

file.html

Jeszcze dodatkowo każesz innym wypowiadać się na tak w podaniu w zamian za dodanie do klanu z tego co wyczytałam :P

to co potem napisałem żeby nie komentował tego

file.html

Proszę, oto rozmowa. Potem pisaliście jedynie o steam jak się znaleźć i jaki iser ma awatar, po czym wyszedłeś z serwera :) Więc nie wiem z kogo próbujesz debila zrobić

Edit. 

I nie każ już kolegom się tu wypowiadać 

53 minuty temu, Madziaa<3 napisał:

file.html

Proszę, oto rozmowa. Potem pisaliście jedynie o steam jak się znaleźć i jaki iser ma awatar. :) Więc nie wiem z kogo próbujesz debila zrobić

napisałem potem żeby nie pisał tego ze jest za daj dalej te rozmowy

Moim zdaniem korkessi to odpowiedni człowiek w odpowiednim czasie i miejscu. Potrzebujemy ludzi takich jak on. Nie chcę się rozpisywać na temat tego co zrobił dla mnie, a także jak mi pomógł w nauce mechanik oraz  innych przydatnych umiejętności, ale muszę powiedzieć, że z takim administratorem możemy grać spokojnie.

11 godzin temu, DotykProboszcza napisał:

Moim zdaniem korkessi to odpowiedni człowiek w odpowiednim czasie i miejscu. Potrzebujemy ludzi takich jak on. Nie chcę się rozpisywać na temat tego co zrobił dla mnie, a także jak mi pomógł w nauce mechanik oraz  innych przydatnych umiejętności, ale muszę powiedzieć, że z takim administratorem możemy grać spokojnie.

Dodał Cię już do klanu, czy później?

Na nie:
    -odpier*alałeś się, nie wiem jaki jest sens odpalania się, a teraz chcesz z tym walczyć
    -wiek, nie ufam ludziom co mają mniej lat niż cm w bokserkach 

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this