Skocz do zawartości

Podanie na Administratora


Mahou

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: Dzieciaczki ¡ Mahou !
Wiek: 15
Znajomość SM (0/8) : 4
Doświadczenie:  Byłem administratorem na serwerze innej gry(Team fortress 2), która  obsługiwała ten sam silnik Source więc serwer obsługiwał SourceMod, z którym się zaznajomiłem. Potrafię wprowadzać komendy z konsoli gry lub przez interfejs w grze. 
SteamID: STEAM_0:0:521964556
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199004194840/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Dzieciaczki ¡ Mahou !/145.239.237.105:27100/
Kontakt: Steam, Forum, Discord i ewentualnie facebook jednak bez wyraźnego powodu wole nie podawać
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Lubie przesiadywać na serwerze, a że siedzę zwykle do późnych pór, znam SM dość dobrze, jestem osobą sprawiedliwą, umiem zachować swoją irytacje dla siebie i nie okazywać tego  innym, np graczom; to są powody, które skłoniły mnie do złożenia podania.

 

#EDIT: Sorka za podbijanie nie wiedziałem, że nie wolno podań :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że ci zależy na tej randze, na gametrackerze widać że dokładasz wszelkich starań masz dobre zachowanie, umiesz współpracować I pomagasz. Jeszcze dochodzi do tego wiek może I masz 15 lat ale jesteś ogranięty jak nie jeden 18 latek jeszcze doświadczenie jednak to nie jest to samo co cs więc tu masz minus. Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2019 o 10:20, Mentosowsky napisał:

- SM
- czas na serwerze (32 godziny to moim zdaniem za mało , po za tym ostatnio prawie nie grałeś na serwerze, widziałem cie jedynie przedwczoraj)

-/+ wiek

Podsumowując jestem na Nie

 

Jestem tego samego zdania do Mentos. Również dałem podanie ale narazie grać nie mogę bo mi dysk wysiadł, dlatego w poniedziałek wracam już na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...