Skocz do zawartości

Odwołanie


KeLaM97

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): KeLaM
Godzina, data zdarzenia: 01-05-20 21:53
Mapa: De_Mirage
Opis zdarzenia: Gram sobie na serwerze a admin chyba stwierdził że jestem lepszy od niego albo nwm co sobie myślał bo jest jeszcze (chłopakiem , który nie powinien mieć adminia ale mniejsza o to) uzasadnieniem jego co nawet powiedział przed banem jest to że dziwnie się chowam za ścianką na b bardzo proszę możecie to rozpatrywać pod każdym kątem ale na moje problem nie jest w tym że gracze coś robią tylko właśnie że ten chłopak słabo się zna i na moje oko 16 latek nie powinien mieć admina bo tylko zniechęca takim czymś do grania na tak fajnym serwerze . Pozdrawiam :D 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:48084011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, -G3K0N- napisał:

- Po pierwsze na demku widać jak bez usłyszenia przeciwnika wie gdzie on jest

- I widać kilka przypadków dziwnych zrotowań na inne BSy

 

Demko: http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200105-0832-de_mirage.dem.zip [Ticki: 2 995 200‬ - 3 075 840‬]

PS: Sorry za 12 minutowe spóźnienie.

Masz to rozpisać a nie demko dać, ty w ogóle coś potrafisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
48 minut temu, -G3K0N- napisał:

- Po pierwsze na demku widać jak bez usłyszenia przeciwnika wie gdzie on jest

- I widać kilka przypadków dziwnych zrotowań na inne BSy

 

Demko: http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200105-0832-de_mirage.dem.zip [Ticki: 2 995 200‬ - 3 075 840‬]

PS: Sorry za 12 minutowe spóźnienie.

Czy mi się wydaje czy Ty zbanowałeś gracza za JEDNĄ podejrzaną akcję? 

Demo sprawdzę potem, a Tobie daję czas do godziny 24/północ na wstawienie porządnej rozpiski z minimum trzema MOCNYMI, spalonymi akcjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Czy mi się wydaje czy Ty zbanowałeś gracza za JEDNĄ podejrzaną akcję? 

Demo sprawdzę potem, a Tobie daję czas do godziny 24/północ na wstawienie porządnej rozpiski z minimum trzema MOCNYMI, spalonymi akcjami. 

Jeśli chodzi o tą akcje co zrotował idealnie przechodząc koło niego i idąc na B zaplantował i wcelował się idealnie w miejsce z którego wybiegał szedł na walku przeciwnik. Podsumowując zabił przeciwnika bez wcześniejszego usłyszenia i wygrał rundę. Masz racje, że go zbanowałem za jedną akcje czego nie powinienem zrobić. Podejmij/Podejmijcie decyzje co z tym dalej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...