Skocz do zawartości

Rozpiska demka CS:GO


Dim Mak Radi

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam wam tutaj spakowany i nie spakowany poradnik do rozpiski demka w CS:GO krok po kroku przetłumaczone na chłopski rozum. Jeżeli nie macie win rara to pobierzcie nie spakowany. Mam nadzieję że pomogłem.

Spakowany: https://megawrzuta.pl/download/438826723218021699c33d69c36e1b45.html

Nie spakowany: https://megawrzuta.pl/download/033c68417b76f7e60af3ebac4e3f9b28.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik przydatny, nie powiem, że nie, bo to by było kłamstwo, jednakże mam parę zastrzeżeń.

Nie każdy używa sugerowanego przez Ciebie WinRar-a, 7zip też się ze spokojem nada.

Proces odpakowywania archiwum został przez Ciebie opisany krok po kroku, owszem, jednakże mogłeś podać po prostu lokalizację do której mamy wypakować plik. Każdy program do archiwizacji w menu kontekstowym ma opcję "Wypakuj do..." w którym wybierasz, gdzie konkretnie chcesz to zrobić.

Najbardziej nie podoba mi się ostatnie zdanie, cytując: "Mam nadzieję że pomogłem chyba lepiej sie nie dało tego zrobić jeżeli coś ci nie działa to już twój problem. Sam na początku miałem z tym problemy", zatem jeżeli sam miałeś z tym problem, to powinieneś też opisać co i jak zrobić, żeby wszystko prawidłowo działało. Tym zdaniem pokazałeś tylko swoją arogancję i to, że masz gdzieś czytelników twojego poradnika.

Dodatkowo chciałbym nadmienić, że można było to zrobić zdecydowanie estetyczniej i skorzystać z formatu .doc, który również jest dostępny w darmowym pakiecie biurowym Open Office.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...