Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra siemanko to sprawa wygląda tak, zastanawia mnie która osoba była tak mądra i dawała te wszystkie dodatki do vipa? Ja rozumiem kurwa medishoty ale do chuja pana HEŁM na pistoletowce? Gdzie ktoś kurwa ma mózg, doublejump? Po to żeby ktoś taki jak BOYKA napierdalal cala mape na tym double jumpie i nie dalo sie go zabic? Ktos kto dodawal to wszystko do vipa ewidentnie myslalem tylko o tym zeby mu sie dobrze gralo, nie patrzyl na graczy za chuja nie. Moim zdaniem powinniście przede wszystkim wypierdolic helm na pistoletowce dla vipa oraz adminów + doublejump, lub np za nadmierne używanie wprowadzic jakiegos bana, bo da sie wkurwic i to ostro jak gra sobie taki BOYKA, kupuje na pistoletowce deagla bo przez ma helm granaty i moze sobie robic co chce, strzelasz do niego a on to ma w pizdzie, napierdala na tym double jumpie cala mape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDDD Gdyby było mniej "kurwa" czytałoby się zdecydowanie lepiej :) 

Mimo, że posiadam VIPA też jestem za usunięciem hełmu na pistoletówce, bo wiem jakie to jest denerwujące, że trzeba dać 2-3 strzały w głowę by zabić -.-

Co do doublejumpa jak i medishota - powinno zostać :P Ban za nadmierne doublejump? XD Co masz na myśli "nadmierne"? Jeden admin da bana po minucie skakania, drugi po 10 sek, a trzeci po paru minutach albo w ogóle. To dopiero będzie masakra.... Nie po to dodawali doublejumpa, żeby z niego nie korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rey ja rozumiem korzystać ale kurwa jak ktoś lata co runde dosłownie całą mape na doublejumpie no to wkurwia to. Ide mid chlop doublejump ide rampe chlop doublejump ide B chlop doublejump, strzelam do niego a on sobie spierdala na doublejumpie no kurwa.
Medishoty napisalem ze ok rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...