Jump to content
Pochylnia.pl

Zmiany na serwerze

Recommended Posts

Na każdym serwerze pisze tam temat i będzie w nim dokładnie to samo. Mamy całe 2 miesiące na zmiany na serwerze. DD2 odżyło chcę również zabrać się za zwykłego GO MOD'a.  Możecie mi tu pisać co leży na sercu. Nie będę karał za brak cenzury itp. Liczę na dobre odpowiedzi co wam leży na serduchu co jest do dodania co do wyjebania a co do zmian. Aktualnie mam czas na zmiany więc warto go wykorzystać by cały system który jest w trakcie budowy działał jak najlepiej.

Czekam na odpowiedzi. Wszystko będę systematycznie dodawał / edytował / zabierał oceniając jaki to będzie miało wpływ na rozrywkę. 

na pewno do zmiany jest system wymian, przyjdzie Maciek2009 i zacznie scamować ludzi, przez co tracimy graczy. jest wiele rzeczy które są na serwerze, a nie działają np kontrakty. W sklepiest kupując skrzynkę możemy jej nie dostać, to jest na pewno do zmiany. Osobiście uważam, że wystarczy jedynie naprawić funkcje które są, a nie działają i będzie git.

Siema.

Co Ci visterku mogę napisać. Wiele pisałem postów na ten temat 🙂 I serwer teraz wgl nie ma ludzi.. 🙂 jest to smutne ale takie życie, jak polityka jest chujowa.  Zależy jaki Wy (czyli góra) macie swój cel. By dalej ta sieć istniała aby istniała czy sobą coś reprezentowała. No niestety takie czasy są teraz csa 1.6 że coraz mniej ludzi grywa. Ale jest też duża część co gra do dziś. Dla mnie w takich czasach to albo inwestycja w serwer i reklame albo szkoda twojej roboty czasu i pracy. Wiem człowiek się przywiązuje bardzo ale taki widać będzie koniec tego serwera. Na serwerze jest mase błędów. Moim zdaniem teraz to ostatni gwizdek. albo bierzecie się do roboty albo ten serwer pierdolnie do końca. Bo teraz jest tylko garstka ludzi którzy grają z przywiązania, z przyzwyczajenia bo z innego powodu nie widać. Bo komu się chce grać na serwerze 1v1 lub 2v2. Bez sensu...  NIE MA CO PRZYCIĄGNĄC LUDZI NA TEN SERWER.

Musi być REKLAMA, ale nie kupujcie reklamy jak serwer ma błędy bo to się mija z celem... Co z tego że reklama będzie działać jak ludzie przyjdą na serwer i ich nie ma co trzymać bo ani wizualnie ani technicznie serwer jest słaby, masa błędów itp. Moim zdaniem są 3 rzeczy bardzo ważne.

SERWER + REKLAMA + ADMINI.

Nic nie da reklama jesli serwer od strony technicznej nie przyciąga. Nic nie da super serwer od strony technicznej jeśli nie będzie reklamy. Ani nie będzie serwera jeśli nie będzie adminów, ktoś jednak musi pilnować porzadku. Czy tam z mapami czy cheaterami. Powróciłem do grania od paru dni (bo troszkę w życiu u mnie się pozmieniało) i przyglądam się i jako taako admini są bo są. Ale możecie powiedzieć że frekwencja adminów jest słaba, ale kurwa jak mają grać jak nie ma ludzi na serwerze 😄 no nie da się... jedno wyklucza drugie.

Moim zdaniem sprawa wygląda następująco. Na serwerze muszą zostać wprowadzone poprawki techniczne. Jeśli serwer będzie okej to wtedy wykupujecie reklamę. Przyjdą nowi gracze i coś musi ich zatrzymać na serwerze jak ta reklama ma w czymś pomóc. A co ma zatrzymać ? Dobrze działajacy serwer bez błędów i z adminami którzy pilnują porządku. Albo inwestycja albo będzie serwer hulać za kasę tych paru ludzi co wykuje vipa. Musicie obrać cel, czy chcecie być nic nie znaczącą siecią czy zrobić serwer na miarę top 5 czy 10 w Polsce.. Bo poszukałem Polskich serwerów na GT gdzie wejdziesz o 2/3 w nocy i jest 15/20 a czasami nawet max ludzi... Trzeba coś wyłożyć/ zainwestować by miało to jakikolwiek sens..

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

Jestem tutaj już troszkę i powiedz sam ile ty już lepiłeś en serwer ? Milion razy... Ulepisz ten serwer żeby on w miarę funkcjonował ale nie ma nowych graczy i znowu nie będzie komu na nim grać. Nic nie da jeśli ty znowu naprawisz błędy i nie będzie nowych graczy... Powiedzmy że jest stałych 50ludzi którzy grają ale oni niezagwarantują przychodu dla serwera i tego że cały czas będą ludzie na serwerze.

Co do błędów:

1. Fajnie że są granice raszu, ale np. na mapie aztec jest ten rasz źle zrobiony. I od strony TT jak i od strony CT można wejść na oby dwa bsy. Jest ten antyrasz na aztec do poprawienia.

2. Limit graczy aby lini raszu nie było na serwerze jest 10. wtedy wszystko wraca do normy i można grać na serwerze. Limit widzisz te 3 nasze specty jako gracze (czyli hltv, reklamę i 1shot1kill) wystarczy że prawdziwych graczy jest 7 na serwerze + 3 specty i rasz znika. A na dużej mapie 3vs4 no nie da się normalnie grać bo to jest gra w szukanego i ludzie wychodzą.

3. Co do wymian i skinów Ja tego nie używam , nie gram skinami, więc w tej kwestii się wypowiedzieć nie mogę.

Nikt nie wchodzi pograć aby się bawić w szukanego na mapie, albo aktywna rozgrywka abo to będzie wyglądać jak będzie wyglądać i to upadnie do końca..

14 minut temu, Tojalolek napisał:

1. Fajnie że są granice raszu, ale np. na mapie aztec jest ten rasz źle zrobiony. I od strony TT jak i od strony CT można wejść na oby dwa bsy. Jest ten antyrasz na aztec do poprawienia.

Nie poprawie tego mogę to wyjebąc tylko całkiem bo odpowiedz dostałem taką "nie dasz rady tego zrobić".

15 minut temu, Tojalolek napisał:

Limit graczy aby lini raszu nie było na serwerze jest 10. wtedy wszystko wraca do normy i można grać na serwerze. Limit widzisz te 3 nasze specty jako gracze (czyli hltv, reklamę i 1shot1kill) wystarczy że prawdziwych graczy jest 7 na serwerze + 3 specty i rasz znika. A na dużej mapie 3vs4 no nie da się normalnie grać bo to jest gra w szukanego i ludzie wychodzą.

Ja wołałem jak były małe mapy od ilości gracz ale ktoś inny wie lepiej ode mnie jak ma być. 

Tutaj jest sprzeczność bo ja widzę serwer inaczej i ktoś inny widzi to inaczej jednak w mojej opcji serwer żył chyba trochę bardziej ale to tylko moje zdanie. 

@VisTeR.' no serwer żył kiedyś inaczej ale teraz vister tam się nic nie dzieje. gra typu 2vs2 co to jest. To jest porażka poprostu..

vister samo to co piszesz " ale ktoś inny wie lepiej ode mnie jak ma być. " Ty wiesz że inaczej ten serwer nie będzie miał ludzi z tego powodu że ten "człowiek" na nim nie gra i nie widzi chyba co się dzieje, patrzy na kase z vipów ? bo 10 dzieków kupi vipa. Wam się oplaca to trzymać? Proste jest że jak zainwestujesz i bedzie wiecej ludzi to i kasy będzie więcej. Skończyły się czasy że sieć miała po 10 serwerów 🙂 🙂  Teraz mieć jeden lub dwa ale bardzo dobre , gdzie grywalność jest..