Jump to content
Pochylnia.pl

Skarga [KonseseR/tr-player] AIM + inne...


Recommended Posts

Od jakiegoś miesiąca na serwer wchodzi cziter. Ma różne nicki, ale 2 które widziałem to KonseseR i tr-player. 

Koleś wbija praktycznie codziennie na serwer, psując wszystkim całą zabawę, zasuwając po mapie ze 100% kamp meterem i waląc heady co sekundę. Grasuje on właściwie dzień w dzień, grając nawet kilka map i tak już od wielu tygodni, nawet się z tym nie kryjąc.

Widzę, że był już wcześniej banowany, więc polecam adminom się nim porządnie i skutecznie zająć, a przede wszystkim bywać częściej na serwerze wieczorami, bo od kiedy stał się jego stałym bywalcem to często nie ma już z kim grać i serwer po jego wizycie godzinami świeci pustkami lub ma przepełniony spectator, tak jak na załączonych obrazkach (jeden to cziter, a drugi to podszywka pod jego pierwotny nick). Wtedy nie będzie najmniejszego problemu z jego złapaniem i mam nadzieję z permanentnym zbanowaniem.

Pozdrawiam

 

Cziter.jpg

Cziter 2.jpg

Cziter 3.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Super Admin

To akurat nie jest ta sama osoba. Tamten gra na nonsteam. Ten na steam to ten "właściwy" konseser, a z tym cziterem niestety nie da się nic zrobić. Robimy co możemy, ale admin też człowiek i nie da rady siedzieć 24/7 na serwerze pilnując. Nie będę zakładać hasła na ten nick ponieważ zaraz zmieni na inny, również z wyższą bronią więc nie widzę w tym sensu. 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...