Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

Data zdarzenia:02.05.2021
Nick Admina:Ryki
Opis Sytuacji:Nieustanne groźby kierowane pod moją osobę nieuzasadnione bany i brak kultury owego admina o nicku Ryki kieruje mnie napisaniem na niego skargi
Dowody (dema, screeny): https://prnt.sc/12dx1kr

https://prnt.sc/12dx58v

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pochylnia.pl [AMXBans] Powod: 'Osatni raz' [AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:2105129427' [AMXBans] Twoje IP: '37.225.1.158' [AMXBans] =========================================

ps 🙂 LIczę na dotrzymanie słowa przez admnistracje tego forum 🙂

https://prnt.sc/12dxawk 

Link to post
Share on other sites

Od wczoraj notorycznie prowkowałeś mnie i pisałeś "Płaczku" dałem ci ostrzezenie, ze jeszcze raz to dostaniesz bana także dostałeś na 5 minut, prowokujesz tylko na tym serwerze. Przypomne od czego sie zaczęło, od tego bo ci dałem ssy które miales wstawić na forum i pozniej tylko sie mściłeś i donosiłeś i prowokowałeś mnie na serwerze.

Link to post
Share on other sites

on napisal skarge pierwszą po tym jak dalem mu ssy a drugą skarge jak od wczoraj pisal placzku itp i idzis dalem mu ostrzezenie to napisal "dobrze placzku" czy cos takiego wiec dostal na 5 minut.

Link to post
Share on other sites

Sam mnie prowokujesz pisząc i mówiąc donosiciel konfident 🙂

Więc postanowiłem robić to samo 

po za tym przed poprzednim banem za kulture sam przeklinałeś a mi bana dałeś więc gdzie tu była sprawiedliwość ?

 

Link to post
Share on other sites
  • Super Admin

@Smoku24 skarga moim zdaniem niesłuszna, ponieważ niejednokrotnie zostałeś zbanowany za brak kultury, 4 bany w przeciągu 5 dni zdecydowanie to potwierdza. Tutaj dodatkowo jeszcze prowokowałeś admina, zatem ban jest jak najbardziej słuszny, do tego powinieneś się cieszyć, że dostałeś go tylko na 5 minut.

@Ryki ogarnij język na serwerze oraz nie pisz tego typu rzeczy na czacie, jak wskazał oskarżyciel, bo to jawne złamanie regulaminu, dlatego ostrzegam Cię, że następne takie zachowanie skończy się utratą stanowiska przez Ciebie. Do tego proszę, żebyś używał opcji "Edytuj" zamiast pisać kilka postów jeden pod drugim. Ostrzeżenie słowne.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...