Skocz do zawartości

odwołanie


przemo223

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick: przemo 

godzina i data 14:45 , 11.05.2021

mapa : nuke 

opis : grałem sobie na mapce wbił kurwica69 pod innym nickiem usłyszał ze wyzywałem gracza a  ja tylko pisałem  zeby nie spamił na czat  zwyzywał mnie spytałem sie go cos i dostałem bana za czity a i pózniej osoba z serwera mi pisała ze sam był toxic i wyzywał kazdego 

id : /76561199099977309/

 tu link do profilu tego adm https://steamcommunity.com/profiles/76561199114480869/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopie xD Wbijam na serwer i pierwsze co, to słysze jak wyzywasz od kurew jakiegoś chłopa bo kampi XD później na czacie wyzywasz wciąż tego samego chłopa. Później jak powiedziałem Ci żebyś sie uspokoił zaczłeś mnie wyzywać. Odkąd dostałeś admina na serwie troszke się poczułeś, co chwilę gdy wbijałem na serwer ktoś sie na ciebie skarży, a tu o to że płaczesz, a tu o to że wyzywasz sie z jakimś cheaterem zamiast go zbanować. Wiem że nie powinienem robić tego na własną ręke ale denerwowałeś każdego na serwerze, a mi puściły nerwy i dałem ci bana. Miałem dać za wyzywanie admina i nadużywanie czatu ale przpadkowo dałem za cheaty. A co do tego że ktoś do ciebie pisał że kogoś wyzywam to nie prawda bo poszedłem grać wingmana a później grałem z kasztanem na serwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 ja cie nie wyzywałem jako 1 ty wyzywałes mnie jak sie spytałem o vaca na main i dostałem bana za czity a nie mozesz za obraze dac perma po 2 jak sie wyzywam z kims to dla beczki i go nie banuje za to a ty prowokujesz innych i sie pytasz czy chca bana chyba o 15 05 to było bo mi pisała osoba z serwa ty byłes na nicku young oki i nie mów ze grałes z kasztanem poniewaz ta osoba bynie znała twojego nicku i nie wysłała by mi linku do twojego prof 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

"kurwo na czitach" - skoro lata odjebany to dlaczego go nie zbanujesz tylko wyzywasz? Od czegoś w końcu tego admina masz, a to nie pierwszy raz, kiedy wyzywasz z tego co wiem. Tego co pisałeś na czacie niestety nie widzę. Ban zmieniony z permanentnego na 1 dzień, powód zmieniony również na obrazę. Dodatkowo admina zabieram, za toksyczny na niego jesteś.

@parcio Twoje odzywki również słyszałam na tym demie i dostajesz ode mnie pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...