Jump to content
Pochylnia.pl

Odwołanie/ a raczej chcę tylko wytłumaczyć

Recommended Posts

Dla wyjaśnienia sprawy i zamknięcia tematu: wszystko zaczęło się gdy po raz pierwzy wbiłem na serwer uzbierałem euro kupiłem klucz i trafiłem kosę Crimson web miałem mega szczęście, coś tam o uszy obijały mi się już wtedy jakieś scamy, jakoś następnego dnia grałem znów i gracz który został potem zbanowany mówił mi że fajna kosa i tak dalej i że ,,wiem skąd to masz" i wtedy zkminiłem temat zaśmiałem się i przytaknołem on mi potem opowiadał kogo to nie skroił wśród osób byli dosłownie wszyscy kogo znam z serwera zapytałem się go też jak to robił i mi powiedział ale niestety nie tylko Mi... Szczerze nie powiedziałem żadnej osobie nigdy jak to się robi i dzięki temu też było mniej tych scamow, co do jakiegoś osądzenia mnie kiedyś przez meksyczka: sprawa wyglądała tak że prosił cały serwer że on poda hasło na stare konto i żeby się zalogować i mu przelać na nowe konto skiny, a więc się zgodziłem wszedłem zalogowałem się tym Bugiem bo nie chciało mi się czekać aż poda to holerne hasło (wtedy też po raz pierwszy można powiedzieć włamałem sie komuś na konto bo nie wierzyłem tamtemu typowi aż do tego momentu byłem pewny że włamował się jakimś oprogramowaniem czy coś) i zapytał się skąd mam hasło ja odpowiedziałem że nie jest mu potrzebne i czy się nie boi że ktoś mu to zajebie on powiedział że nie i na tym się skończyło z tego co piszecie pod spodem domyślam się że potem go okradli ale to akurat nie ja, jak macie jakąś opcje to sobie sprawdźcie jedyne skiny które zajebalem to te które mi dziś Meksyk ukradł zastanawia mnie tylko jedno skąd on o tym wie jak się włamywać i mega ale to mega się wkurwiłem bo dobrze się z nim znałem wydawał sie naprawdę fajnym graczem a potem ukradł mi głupią skórke przez którą wyszlo jak wyszlo i nawet by do tego nie doszło tylko że kolego był akurat na serwie i do mnie szybko napisał że mi konto czyszczą, myślę że wszystko już wiecie nie ma już chyba co dodawać jedyne co to naprawcie ten bug bo serwer jest naprawdę fajny ale przez te scamy to nikt w tym sklepiesms nic nigdy chyba nie kupił, trochę chujowo bo ludzie dają wam pieniadze a wy wjebaliscie jakąs pierwszą lepszą paczke modu cs:go juz nie mówie o wprowadzeniu nowej po każdy temat kończył się zamknięciem, gdyby ktoś chciałby jeszcze coś się dowiedzieć to zapraszam...

36 minut temu, juniooo123451 napisał:

Dla wyjaśnienia sprawy i zamknięcia tematu: wszystko zaczęło się gdy po raz pierwzy wbiłem na serwer uzbierałem euro kupiłem klucz i trafiłem kosę Crimson web miałem mega szczęście, coś tam o uszy obijały mi się już wtedy jakieś scamy, jakoś następnego dnia grałem znów i gracz który został potem zbanowany mówił mi że fajna kosa i tak dalej i że ,,wiem skąd to masz" i wtedy zkminiłem temat zaśmiałem się i przytaknołem on mi potem opowiadał kogo to nie skroił wśród osób byli dosłownie wszyscy kogo znam z serwera zapytałem się go też jak to robił i mi powiedział ale niestety nie tylko Mi... Szczerze nie powiedziałem żadnej osobie nigdy jak to się robi i dzięki temu też było mniej tych scamow, co do jakiegoś osądzenia mnie kiedyś przez meksyczka: sprawa wyglądała tak że prosił cały serwer że on poda hasło na stare konto i żeby się zalogować i mu przelać na nowe konto skiny, a więc się zgodziłem wszedłem zalogowałem się tym Bugiem bo nie chciało mi się czekać aż poda to holerne hasło (wtedy też po raz pierwszy można powiedzieć włamałem sie komuś na konto bo nie wierzyłem tamtemu typowi aż do tego momentu byłem pewny że włamował się jakimś oprogramowaniem czy coś) i zapytał się skąd mam hasło ja odpowiedziałem że nie jest mu potrzebne i czy się nie boi że ktoś mu to zajebie on powiedział że nie i na tym się skończyło z tego co piszecie pod spodem domyślam się że potem go okradli ale to akurat nie ja, jak macie jakąś opcje to sobie sprawdźcie jedyne skiny które zajebalem to te które mi dziś Meksyk ukradł zastanawia mnie tylko jedno skąd on o tym wie jak się włamywać i mega ale to mega się wkurwiłem bo dobrze się z nim znałem wydawał sie naprawdę fajnym graczem a potem ukradł mi głupią skórke przez którą wyszlo jak wyszlo i nawet by do tego nie doszło tylko że kolego był akurat na serwie i do mnie szybko napisał że mi konto czyszczą, myślę że wszystko już wiecie nie ma już chyba co dodawać jedyne co to naprawcie ten bug bo serwer jest naprawdę fajny ale przez te scamy to nikt w tym sklepiesms nic nigdy chyba nie kupił, trochę chujowo bo ludzie dają wam pieniadze a wy wjebaliscie jakąs pierwszą lepszą paczke modu cs:go juz nie mówie o wprowadzeniu nowej po każdy temat kończył się zamknięciem, gdyby ktoś chciałby jeszcze coś się dowiedzieć to zapraszam...

+ Jakieś sprawdzanie moich starych nickow ktoś widziałem podsunoł pomysł to nic nie da, bo na nicku Juniooo po raz pierwszy i ostatni czyli teraz wbiłem na serwer, a na tamtych grałem dwa lata do tyłu w dodadku nick ,,sprint^^ każdy kojarzy i myśle że każdy admin miał doczynienia z tym nickiem bo nawet po wpisaniu ,,fajne nicki do cs" na 1 miejscu jest ten 😄

+ Co do 1shot, dzięki za miłe słowa starałem sie jak najczęsciej bywac na serwerze i czuwać nad nim, co do tych słów troche gorszych to źle mysłałeś nie mówie tego żeby sie wybronic i dostać UB w moim ekwipunku mam po jednym skinie wszystko to co zostawili i nie zajebali bo już im się nie chciało także gdybym bawaił sie w opierdalanie osób to myśle że tych skinów było by troche wiecej albo przynajmniej jakieś euro 

+ ,,to ciekawe bo jeszcze ostatnio junio wbił na konto meksyka żeby mu dać skinny z całkiem innego konta" tego nie za bardzo rozumiem ja dzis nawet na serwer nie mogłem się zalogować pisałem wczesniej na forum i restartowałem ruter jedyne kiedy weszedłem to wtedy gdy odbierałem moje zajebane ak ... Sprawdzcie ip możliwe że meskyk nie jest głupi logował sie np tak jak dziś na moje konto przelewał tam jeszcze z czyjegoś i dopiero wtedyna swoje więc moze o to chodzi tak czy siak wszystko bd widać w IP

Wszystko fajnie spoko ale jednak jako admin nie masz prawa wykorzystywać bugów na modzi.... Ale jak już się zdarzyło to teraz jesteś 1 osobą podejrzaną co kilka map wcześniej wbiła na jego konto i od tak rozdawała skiny. 
Teraz mam pytanie czemu ściemniałeś na sb że nie ukradłeś nic i nie wbijałeś jak wbijałeś i po wyjściu z konta Meksyka wbiłeś no kolejne konto gracza ? 
Dobry agent jesteś i wszystko się prawie udało gdybym nie sprawdził ip xD 

A no i co do wbijania na konto meksyka za 1 razem było to tak że zapytał czy nie chce ktoś mu skinów przenieść ty się zgłosiłeś od razu wbiłeś na jego nick po czym On zapytał jak to zrobiłeś bez hasła potem dodał że miał włam na konto dla tego nie musiałeś użyć hasła oddałeś mu skiny i jeszcze zapytałeś czy nie boisz się że teraz mogę wbić na twój nick i zabrać Ci skiny 😮

Bo poprostu nie chciałem mówić że poszedłem sobie odzyskać skiny, mysalem że dostanie bana i przepadnie a na drugie konto to wszedłem do ,,Rydzu" czyli do tego koleżki co mi o wszystkim napisał...( Wszedłem bo mnie o to poprosił bo ustawił sobie Bond say pod literą 9 i nie mógł sobie przewijać ekwipunku a chciał wybrać skina do noża)

+ Co do osoby która wbijała i rozdawała skiny co kilka map: przecież wystarczy sprawdzić IP to w czym problem skoro wkońcu ruszyliście dupę to możecie się trochę bardziej zaangażować niż teraz bo zadawaniem mi takich pytań z racji że jestem ,, na 1 miejscu podejrzanych" nic wam nie pomoże 😑 

+,,   co kilka map wcześniej wbiła na jego konto i od tak rozdawała skiny." Skoro o tym wiedziałeś to czemu się wtedy za to nie wziołeś? Mi chociaż zależało na tym zrobiłem dowody i napisałem na forum                                                                                                         - No coś takiego ale jakie to ma znaczenie gdybym chciał mu zajebać skiny to czy bym nic się nie odzywał czy bym napisał tak jak wyżej żeby wyrobić alibi to bez znaczenia, przecież to on kradnie skiny i to ja go zgłosiłem na forum jedyne w czym zawiniłem to że wykorzystałem Buga żeby odebrać odebranego mi skina.

Tak w skrócie rozumiem że teraz musicie sprawdzić każdego i w takich sytuacjach lepiej nikomu nie ufać dlatego właśnie jestem tu ale każdego kolejne pytanie które mi zadasz nic wam nie da bo poprostu nie mam z tym nic wspólnego, a taka prawda gdybym nawet miał to nie jest rozmowa w cztery oczy i mam mnóstwo czasu na zrobienie sobie alibi trzeba poprostu wgrać nową paczkę modu i nic więcej bo dalsze banowanie nic nie da...

No taki z serwera tylko często gadaliśmy sobie na dc i razem graliśmy. Tak wbiłem na jego nick wszystko jest opisane wyżej, tak to jego dwa Nicki mogę podesłać zapis z DC sprzed jakoś 5 dni około jak pisał że zakłada drugie .

Szczerze tego ostatniego to już nie mam pojęcia napisałem wiadomość do ciebie, trochę też to wszystko trudno zrozumieć ale może jakimś cudem, akurat jak dałeś na nick gradu bana to misiek kradł mu skiny i dlatego jest to samo IP chyba że mam rozumieć że na nicku Rydzu/ misiek/ Gradu jest dokładnie to samo IP no to wtedy to mówi samo za siebie, szczerze to ja byłem święcie przekonany że misiek to tak naprawdę meksyczek i kradł skiny bez obaw a potem sobie przezucal gdy nikogo nie było na serwie 

Zobacz IP napewno się nie zgadza z moim i podeślij tutaj nawet 😊       + na niektórych ss widać nawet że później z mojego konta przezucili na inne i jak patrzę na inne nazwy graczy widać to samo.                        + No i proszę tylko to nie mój steam id 😙

To jest mój: STEAM_1:0:606234589

te troszkę się różnią                                Pozatym pierwsze ss są z +/- 300 wierszy, a ten z id z 14 to już zwykle logowanie było przez kogoś bo id się nie zgadza nawet

No i co dalej z tym bo jak narazie przedstawiłeś jakieś ss jak ktoś mi skiny wrzucał a potem wydawał na inne konto oraz z innego wogole dnia logowanie się z innym steamid, czemu ja mam się tłumaczyć za błedy paczki, może ktoś specjalnie tak robił żeby mnie wkrecić