Skocz do zawartości

Witam chciałbym zaproponować zmiany...


dannyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na serwerze, aczkolwiek mam doświadczenie w rozwoju serwera, bądź modów dzieki którym możemy złapać więcej graczy. Chciałbym zaproponować zmiany na serwerze jakimi są to :

1. Zwiekszenie XPA powyżej danych lvl np 

LVL 0-5 za zabicie 3 xpa

LVL 5-10 za zabicie 5 xpa

LVL 10- w gore po 10 XPA  za zabicie 

Za headshooty polecałbym zmienic po 12xpa

 

 

Pozdrawiam Dannyboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłoby trzeba proporcjonalnie zwiększyć wymagany xp na dany poziom, xp za killstrike'i, za zabójstwo z noża i finalnie wyszłoby na to samo tylko, że byłyby inne numerki. 

Co do headshotów to faktycznie mogłoby być więcej xp za nie np. 5 czy coś ale jest małe prawdopodobieństwo, że Góra się zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killstrike doszedłem chyba do 3/4 punktacji pluginu, zauważyłem, że potem pewne rzeczy sa po 3 razy wyświetlane, znaczy wbija kolejny poziom co 3x, to trzeba było też na to rzucić okiem ,

też jestem za zwiększeniem exp za HS,

kolejna rzecz Vister zrób wreszcie z tym respawnami porządek , bo się grać odechciewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze mozna by bylo pomyslec nad usunieciem AWP jezeli jest taka mozliwosc nie ukrywajmy, kazdy wchodzi na serwer, aby pograc ja gram np teraz awp juz trzeci dzien i lipa jest pod tym wzgledem ze nuda kazdy wystarczy ze wyleci z pompa i dead od razu albo jeszcze dodatkowo kamp meter .... trzeba cos pomyslec jesli serwer ma sie rozwijac ... Vister wypowiedz cos sie na ten temat moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 20:48, marszelest napisał:

kolejna rzecz Vister zrób wreszcie z tym respawnami porządek , bo się grać odechciewa...

Rozwala mnie, że ta wypowiedź ma ton rozkazujący, przynajmniej w moim odczuciu pozwalasz sobie na trochę zbyt wiele. Co do respawnów, to co Ci nie pasuje? Lokalizacja? Częstotliwość odradzania się w jednym miejscu? Sprecyzuj o co Ci chodzi, bo nie idzie z tego nic wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest pewnego rodzaju ograniczenie pluginu, ze względu na to, że można dodać maksymalnie 32 spawny na mapę o ile mnie pamięć nie myli. Daje to po 16 spawnów na team, a co zarazem idzie w parze z tym, że istnieje po prostu szansa, że odrodzisz się kilka razy w tym samym miejscu. Fakt, zdaję sobie sprawę z tego, że jest to uciążliwe, w szczególności na małych mapach typu gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, dannyboy napisał:

dodam jeszcze mozna by bylo pomyslec nad usunieciem AWP jezeli jest taka mozliwosc nie ukrywajmy, kazdy wchodzi na serwer, aby pograc ja gram np teraz awp juz trzeci dzien i lipa jest pod tym wzgledem ze nuda kazdy wystarczy ze wyleci z pompa i dead od razu albo jeszcze dodatkowo kamp meter .... trzeba cos pomyslec jesli serwer ma sie rozwijac ... Vister wypowiedz cos sie na ten temat moze ?

To może usuńmy jeszcze scouta, pompy, famasa, galila, autokampy, fiveseven, glocka i inne wkurzające bronie i zostawmy tylko M4 i AK? Dużo osób lubi grać AWP, a że Ty nią nie potrafisz i zajmuje Ci to trzeci dzień to nie powód, żeby ją usuwać. Kiedyś AWP była na wcześniejszym poziomie i było dużo mniej expa do wbicia na niej, zajmowało to może jedną mapę na wbicie, max dwie i marudzili, że za szybko się wbija. Na tym serwerze wszystkie bronie są dostępne, dzięki czemu można się nimi nauczyć grać, a usuwanie jednej konkretnej jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Dużo osób lubi grać AWP, a że Ty nią nie potrafisz i zajmuje Ci to trzeci dzień to nie powód, żeby ją usuwać. Kiedyś AWP była na wcześniejszym poziomie i było dużo mniej expa do wbicia na niej, zajmowało to może jedną mapę na wbicie, max dwie i marudzili, że za szybko się wbija

Tak w ramach przypomnienia, przy jednej ze zmian listy broni i wymaganego expa, na AWP było do wbicia więcej XP niż jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Madziaa<3 napisał:

a że Ty nią nie potrafisz i zajmuje Ci to trzeci dzień to nie powód, żeby ją usuwać. 

 moim zdaniem jako adm podobno "super" powinnaś dawac przykład i wypowiadać się za zmianami na lepsze. 

po drugie nie powinnas wchodzić komus na ambicje, 

po trzecie w regulaminie pisze jak byk, że adm ma dawac przykład zachowaniem, a nie naskakiwac na kogos. 

Kazdy ma mozliwosc dodania postu przy czym to nie świadczy o tym, aby go negować i jego odczucia co do serwera. Pamietaj że na serwer wchodza nowe osoby i sa tez moze i stare, ale nowe chca cos wprowadzic. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dannyboy napisał:

Kazdy ma mozliwosc dodania postu przy czym to nie świadczy o tym, aby go negować i jego odczucia co do serwera.

Tylko, że właśnie na tym polega dyskusja, to że Tobie się nie podoba to, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, to nie znaczy, że możesz tę osobę obrzucać gównem. Tak czy owak, dyskusja zaczyna zbaczać z nadanego jej toru, więc nie chcę więcej widzieć tutaj zbędnych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ilość XP-a do wbicia jest już okay, a te bonusy za headshoty uważam za kompletnie niepotrzebne, bo masz już przecież za nie automatyczną nagrodę w postaci szybszego zabicia przeciwnika. A restart serwera i tak jest raz na ruski rok czy tam raz na pół roku, więc i tak masz mnóstwo czasu na wbicie maxa lub wysokiego levela, nawet grając dość sporadycznie.

Usunięcie jakiejkolwiek broni jest idiotycznym pomysłem. Jak wszystkie to wszystkie. Trzeba się w końcu nauczyć grać nimi wszystkimi oraz głosować na odpowiednie mapy dla swojej broni, żeby było łatwiej. Ja nawet dodałbym jeszcze dodatkową broń - kosę, gdzie byłaby ona np. na samym początku i po np. trzykrotnym zabiciu przeciwnika z kosy wchodziłby pierwszy pistolet. No i oczywiście ustawiłbym kosę jako jedyną broń dla KonseseR-a, o ile to możliwe (teraz może grać tylko glockiem).

Respawny są całkiem zadowalające i zdarza się, że zrespawnuje kogoś 2-3 razy w tym samym miejscu, ale to loteria i nie zauważyłem z tym jakichś większych problemów, bo zdarza się to bardzo rzadko.

Za to uważam, że natychmiast trzeba wyłączyć te grające na serwerze boty. To już nie to samo i nie ma żadnej przyjemności z takiej gry. Z botami każdy może sobie postrzelać na singlu. Do tego każdemu z nich po respawnie zmienia się broń - info dla tych, którzy jeszcze tego nie zauważyli.

Wciąż leży i kwiczy też system głosowania na mapy, gdzie nie działają nominacje, przy zaledwie kilku graczach proponują się często same wielkie mapy, a do tego zazwyczaj pojawiają się te, które dopiero co przed chwilą były grane. No i te obecne mapy już się mocno znudziły, przydałoby się kilka nowych propozycji, ale to wszystko było już wymieniane przez nas w temacie założonym przez Vistera z propozycjami zmian.

[EDIT]

Teraz na wielu mapach te boty co sekundę respawnują się i znikają, nie da się grać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Administrator

EXP'a nie zmienię tak zawsze było i będzie. Broni również nie usunę. Z pluginem od zabijania zrobiłem porządek nie będzie spamu na ekranie. 

Zestaw małych map:

gg_33_besot
gg_33_chaos
gg_33_circa
gg_33_frisson
gg_33_lab
gg_33_urban
gg_bat
gg_gm_smaan
gg_strelbak
de_dust2x2
de_dust2

Na 11 map nie ma szans by się często nie powtarzały.  Z dużymi jest podobna sytuacja jak i ilość.  Nie ten okres by były grane mniej znane mapy.  Botów nie usunę bo potem mi uszy puchną od gadania. CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...