Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

Data zdarzenia: 31.07.2021
Nick admina: Ir
Opis sytuacji: Bezpodstawne "prewencyjne" zbanowanie mnie (stałego gracza na serwerze) bez dostatecznego sprawdzenia go + ignorowanie bezpodstawnych oskarżeń o czitowanie pod moim adresem + strata mojego czasu na to wszystko.
Dowody (dema, screeny): w linku screeny, demka nie znalazłem - https://www85.zippyshare.com/v/VW42smE7/file.html

Słuchaj, dałem ssy w połowie dlatego, że miałem milion zgłoszeń na Ciebie, a w połowie dlatego, że w pewnym momencie na mapie stelbark (czy jakoś tam) kilka razy pod rząd skanowałeś tą samą ścianę i akurat tak się złożyło, że był tam przeciwnik (inaczej bym nie dał screenów). Grałem już z Tobą na serwerze kilka razy i nigdy nie odczułem, żebyś coś miał, tylko te akcje dziś wydały mi się faktycznie podejrzane. A jeżeli chodzi o reagowanie na te oskarżenia to akurat tak się składa, że każdemu, kto Cię oskarżał, pisałem na amx_psay, że nic nie masz i opisywałem sytuacje. To było przed mapą, na której dostałeś ssy.

Ile razy jeszcze dostanę bana od nieogarniętego admina, bo jakieś gówniarze płaczą na serwerze? Nie mam czasu na takie głupoty, dlatego polecam lepiej zająć się KonseseRem, który właśnie grasuje na serwerze, bo w podaniu ktoś tu obiecał na nim bywać i się nim zajmować.

Jeśli taka polityka uprzykrzania życia wieloletnim graczom w dodatku z ohasłowanym nickiem i Steamem będzie kontynuowana to niedługo nikt tu nie będzie grać, a pozostali stali bywalcy szybko sobie pójdą, zresztą to już się dzieje. Następnym razem pewnie już tu nie wrócę, bo szkoda mojego czasu.

Oh nie zrobienie tematu i wstawienie ssów 2 min max fakt przez te 2 min można życie od nowa ułożyć xD 
Teraz jest więcej haxów na steam niż na ns ale co tam 
I na jaką karę liczysz degradacja admina ? zjebać go żeby stałych graczy nie banował ? 
Do wszystkich stałych graczy możecie grać na haxach nikt was nie sprawdzi XD 

Tu na forum jest taki burdel i śmietnik, że samo znalezienie czegokolwiek zajmuje kilka minut, a co dopiero jeszcze szukanie jakichś ss-ów po folderach.

Rozumiem, że admin kogoś sprawdza, ale to sprawdzanie z jednoczesnym banowaniem mnie od razu, bo dzieciaki płaczą, jest niepoważne. Najpierw trzeba poobserwować i sprawdzić typa, a nie od razu banować, bo mu się nie chce i uprzykrzać bezsensownie życie. Inni admini jakoś potrafili to zwykle ogarnąć, a nawet im w tym pomagałem.

Lepiej zbierzcie siły i popytajcie o sposób na KonseseRa. Może jakichś informatyków, a może i na zagranicznych forach, bo od wielu miesięcy rozpierdala wam serwer i codziennie gra całymi godzinami. Nawet jak wbije admin to po jego wyjściu KonseseR natychmiast wbija ponownie i tak w kółko. Pozwalacie na to już o wiele za długo.

Finrod, nie m znaczenia czy jesteś ,stałym graczem czy adminem czy masz Steam czy nie, jak trzeba sprawdzić to się sprawdza,
nie będziemy czekać aż wyłączysz wspomagacze, nawet nie wiesz kiedy kogoś sprawdzamy, 

co do konesera to nie wiń adminów , bo mamy związane ręce, tu musisz się zwrócić do Vister , / aquax
działamy na tyle, na ile mamy uprawnienia ,oraz jakie dodatki wgrane na serverze

Chcesz być szanowany, szanuj innych, daj dobry przykład.

To jeszcze nikt się nie zwrócił?! To chyba admini powinni męczyć kogo trzeba o takie rzeczy, a nie wszystko zwalacie na graczy. To już prawie rok!

Teraz na serwer dosłownie wskoczyła w sekundę banda 10-ciu botów. Nie da się grać. To boty to pustki na serwerze to inne KonseseRy, a jak się już gra to się dostaje bana, bo grupa dzieciaków płacze. Najpierw wy dajcie przykład, bo na razie wszyscy poza graczami mają to w dupie.

23 godziny temu, Finrod napisał:

Rozumiem, że admin kogoś sprawdza, ale to sprawdzanie z jednoczesnym banowaniem mnie od razu, bo dzieciaki płaczą, jest niepoważne. Najpierw trzeba poobserwować i sprawdzić typa, a nie od razu banować, bo mu się nie chce i uprzykrzać bezsensownie życie. Inni admini jakoś potrafili to zwykle ogarnąć, a nawet im w tym pomagałem.

Wiesz, patrzyłem na Ciebie przez 3 mapki i na każdej grałeś tak trochę normalnie, trochę przez ściany. Stety lub niestety autoszmatą da się skanować ściany bez żadnego problemu i to daje nowe pole do popisu graczom z wh. Na ostatniej mapie waliłeś 3 razy do gracza na afk za jedną z czterech takich samych skrzynek na czterech różnych rogach mapy, bo akurat tam się 3 razy zrespił. Jestem jedną z nielicznych osób, która używa słuchawek więc sprawdzam ludzi też w oparciu o usłyszane dźwięki respienia się przeciwników ale tak się składa, że na tej mapie dźwięk ten pojawia się w dwóch różnych miejscach podczas jednego odrodzenia. 

Jeszcze tylko dodam, że wieloletni gracz czy nie - każdy jest traktowany tak samo.