Jump to content
Pochylnia.pl

Skarga na admina.

Recommended Posts

Data zdarzenia: 19:20
Nick Admina: *RyKi*
Opis Sytuacji: Wchodzę na serwer, patrzę, że gracz pod nazwą "pajak" dostał bana na tydzień za "steamIDchanger", piszę na [email protected] do @Ryki, żeby coś z nim zrobił, bo gość zmienił nick i dalej lata na AB. Ryki mi powiedział, żebym jeszcze raz napisał o co mi chodzi, bo był afk, przeczytał wiadomość ode mnie, po czym mnie zignorował i dalej rozmawiał z delikwentem, który już dawno powinien wylecieć z serwera. Mam wrażenie, że on po prostu olewa graczy, którzy zgłaszają słusznie innych, ponieważ winni to są jego koledzy.
Dowody (dema, screeny): Nie ma dowodu, bo HLTV jest najzwyczajniej w świecie, z tego co dobrze przeczytałem od dobrego miesiąca popsute, i nie nagrywa demek z map. Pozdrawiam cieplutko, Kubuś 😉

Zglaszasz mnie tylko dlatego bo powiedzialem, ze nie wezmą cie na admina bo jestes za mlody, bez godzin.

Jak juz mowilem namawiam gościa żeby nie grał odpalony co daje skutek bo banowanie go jak sam widziales nic nie daje bo wchodzi bardziej nafazowany i dla rewanzu odpala sie bardziej perfidnie czego nie chcemy. 

• Super Admin

Od jakiegoś czasu na naszych serwerach latają debile, których nie da się zbanować w żaden sposób, dlatego też nie widzę sensu banowania takich co chwilę i zaśmiecania bansa skoro wracają po sekundzie i działa to na nich jak kick. Jedyną opcją jest kickowanie takich co chwilę lub po prostu grzecznie poprosić o chociaż wyłączenie czitów. 

Skarga zatem niesłuszna, Ryki stara się go pozbyć na swój sposób, zamykam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...