Skocz do zawartości

Jedyne Takie Podanie


Zieluu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Zieluu
Wiek: 20
Znajomość AMXX (0/8) : 4 lecz szybko przyswajam wiedze i latwo radze sobie z problemami 
Doświadczenie: Dosyć dużo czasu poświeciłem na gre Typu Counter-Strike 1.6 jak i równo Counter Strike Globall Offensive. Byłem adminem na serwerach typu Jailbreak oraz only DD2.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:Narazie nie posiadam gdyż mój laptop którego uzywam na co dzień jest w naprawie a tam mam dostęp do mojego Steama 
SID:-
Link do profilu na STEAM:- (Laptop w naprawie) Zawsze będę mógł przyspieszyć załatwienie Konta Steam gdyż pracuje i mogę zakupić na nowym Koncie Grę.
Link do profilu na banid:
0:0:352167998
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Zielu/145.239.237.108:27385/
Kontakt: Numery Telefonu:510271102,   721181736  W razie potrzeby mogę zainstalować Aplikacje Typu Discord Teamspeak oraz GG
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciałbym wspomóc administracje zarówno w walce z hackerami (oszustami którzy używają programów trzecich by pogorszyć i utrudnić grę normalnym graczom) jak i w utrzymaniu stabilnego porządku na serwerze (utrzymanie kultury). 

Przede wszystkim chciałbym umilać grę na serwerze nowym graczom jak i ciepło ich Witać. 

Mogę starać się zarówno w jasny sposób opisywać działania tak zwanego Vipa by gracze chętniej kupowali u was dodatkowe bonusy pomagające w czystej grze :D <3

Zawsze lubiłem mieć oko na to co dzieje się na serwerach oraz pieczęć nad porządkiem i jakości gry. Mam dużo wolnego czasu po pracy który poswiecam na gre własnie najlepszy Tytuł gry FPS jakim jest Counter-Strike.

<3 Proszę o ciepłe rozważenie mojego Podania i życzę Miłego Weekendu <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

oczywiście decyzja należy do właściciela serwera czy da admina , ale nie polecam.

Gościu jest najlepszym kolegą KonseseRa czyli tego sławnego czitera na Gun XP, czyli wniosek jest prosty, że nie zbanuje go, a jak ktoś napisze na niego że czituje to się uniesię i może nawet zbanuje typa...

Lepiej znaleźć innego kandydata , sprawiedliwego ...

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za brednie wygadujesz, to nie mój kolega, więc nie wiem skąd masz takie wnioski ?

Gościu jak latałem po serwerze to sam mnie nagrywał do zgłoszenia tylko mu grzecznie wytłumaczyłem aby tego nie robił bo szkoda jego czasu bo mnie już znają i wiedzą jak potrafie grać ?

Także to nie mój kolega ? bardziej to ty się przychlebiasz niż on ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...