Jump to content
Pochylnia.pl

Jutro premiera GTA: San Andreas The Definitive Edition w Xbox Game Pass. Zagraj w remaster Grand Theft Auto za jedyne 4 zł


Recommended Posts

gta-san-andreas-miniatura-100x100.jpg

Już 11 listopada odbędzie się premiera GTA: The Trilogy The Definitive Edition. Warto odnotować, że tego samego dnia odświeżone GTA: San Andreas zawita do usługi Xbox Game Pass, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Łowcy, jeśli nie posiadacie aktywnego abonamentu Microsoftu, a macie w planach ogranie kultowego GTA, promocja na Xbox Game Pass Ultimate dostępna w MS Store powinna Was zainteresować:

Pełne wydanie trylogii GTA zostało wycenione na 269 zł bezpośrednio w Microsoft Store, więc najlepszym sposobem na ogranie GTA: San Andreas tanio jest skorzystanie z powyższej oferty.

Cena Xbox Game Pass Ultimate wynosi równe 4,00 zł za 1 miesiąc wyłącznie dla nowych subskrybentów oraz użytkowników, którzy od dłuższego czasu nie opłacali abonamentu.

Graczu, jeśli miesiąc XGP Ultimate za 4 zł to dla Ciebie za mało, aktywuj 5 miesięcy Ultimate, płacąc jedyne 46,76 zł, korzystając z poradnika umieszczonego w rozwinięciu wpisu.

Przeczytaj cały wpis

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...