Skocz do zawartości

k00t -odwołanie od bana


m!m!ko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym odwołać sięod bana którego dostałem za nic niby chyba za wspomaganie strzelania ale to nieprawda poprostu miałem dobry dzień nw moze admin podpatrzył na jakąś randomową sytuację gdzie grałem na swoje usprawiedliwienie moge dodac jeszcze ze chętnie udostępnie ekran na ds jak gram.

Nick k00t
SteamID STEAM_1:0:1449138280
SteamCommunity ID 76561200858542288
Wykonano 16.11.2021 - 20:22:22
Zbanowny przez Mikser
Zbanowany na [GXP DM] ★ POCHYLNIA ★ GUNXPMOD ★ 1s1k (gg_strelbak)

obraz_2021-11-17_123328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Screeny zapakuj w paczkę RAR lub zip i wrzuć na hosting. 

30 minut temu, m!m!ko napisał:

Witam chciałbym odwołać sięod bana którego dostałem za nic niby chyba za wspomaganie strzelania ale to nieprawda poprostu miałem dobry dzień nw moze admin podpatrzył na jakąś randomową sytuację gdzie grałem na swoje usprawiedliwienie moge dodac jeszcze ze chętnie udostępnie ekran na ds jak gram.

Nick k00t
SteamID STEAM_1:0:1449138280
SteamCommunity ID 76561200858542288
Wykonano 16.11.2021 - 20:22:22
Zbanowny przez Mikser
Zbanowany na [GXP DM] ★ POCHYLNIA ★ GUNXPMOD ★ 1s1k (gg_strelbak)

obraz_2021-11-17_123328.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ziomek bana wyłapał, ten ziomek gra czysto nie wiem kto wpadł na taki inteligentny pomysł aby bana mu zaserwować ? a widzę to mikus taki inteligent

k00t spakuj screeny które ci zrobił. spakuj je programem winrar i wrzuć jako załącznik do posta.












EDIT by GandalfBialy: Zdaje sobie sprawę z tego, że próbujesz pomóc graczowi, ale mimo to nie masz prawa się tutaj wypowiadać. Ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, m!m!ko napisał:

nie wiem jak jak wrzucam na tej stronie winrara z tymi plikami to i tak osobno daje link sorry nie umiem inaczej

 

Winrar to aplikacja, nie strona. 

1. Pobierasz program WinRar lub 7-zip i instalujesz.

2. Wygodniej jak przeciągniesz screeny (HalfLife00, HalfLife01, HalfLife02, HalfLife03, HalfLife04) na pulpit, zaznaczysz je wszystkie lub wrzucisz do pustego folderu i prawym przyciskiem wybierasz "Dodaj do archiwum".

3. Utworzy Ci się paczka, którą wrzucasz na hosting, np. zippyshare tak jak wyżej wrzuciłeś. 

Ot cała filozofia. Tylko musisz to zrobić szybko, bo czas Ci mija (24h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...