Jump to content
Pochylnia.pl

Ograj tanio Mass Effect: Legendary Edition oraz Back 4 Blood – 3 m. PC Game Pass za jedyne 4 zł, 5 m. XGP Ultimate za 41,01 zł


Recommended Posts

mass-effect-edycja-legendarna-100x100.jp

Pojawiające się od kilku tygodni plotki w końcu zostały potwierdzone i doczekaliśmy się zapowiedzi remastera Mass Effect w Xbox Game Pass. Dla wielu osób będzie to idealna okazja by ograć tanio Mass Effect: Legendary Edition. Odświeżona trylogia od BioWare zadebiutuje w usłudze Microsoftu już 6 stycznia.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik na tani Game Pass. Dzięki niemu ogracie tanio Mass Effect: Legendary Edition wydając jedynie 4 zł za 3 miesiące PC Game Pass. Jeśli będziecie chcieli zagrać w remaster ME, Back 4 Blood, Outer Wilds i Spelunky 2 na Xbox One i Xbox Series to rozwiązaniem jest zakup 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 41,01 zł. Obie oferty przeznaczone są dla nowych użytkowników subskrypcji. 

Aby skorzystać z oferty na tani Game Pass i zakupić 5 miesięcy XGP Ultimate w cenie 41,01 zł należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

  • Krok 1 – Zakup 3 miesiące PC Game Pass za 4,00 zł na nowym koncie Microsoft. Nie możemy zagwarantować, że promocyjna cena pojawi się na kontakt, na których subskrypcja XGP była aktywna wcześniej.
  • Krok 2 – Zakup 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za €8.11 (37,01 zł) w cyfrowym sklepie Eneba. Aby otrzymać podaną cenę skorzystaj z kodu zniżkowego: 12LOWCYGIER. Jeśli kod zniżkowy nie działa instrukcję jego użycia znajdziesz w treści tego wpisu.
  • Krok 3 – Wykorzystaj zakupiony klucz na Xbox Game Pass Ultimate na stronie redeem.microsoft.com.
  • Krok 4 – W trakcie procesu aktywacji należy zgodzić się na cyklicznego odnawiania abonamentu. Zapewni to dodatkowy miesiąc XGP Ultimate za darmo. Opcję cyklicznej płatności można dezaktywować w dowolnym momencie w ustawieniach konta.

Łowcy, jeśli postępowaliście zgodnie z krokami instrukcji to właśnie zyskaliście dostęp do pełnej biblioteki Xbox Game Pass Ultimate na 5 miesięcy, w tym do gier ze styczniowej oferty, o której pisaliśmy w tym artykule. Udanej zabawy 🙂 

Przeczytaj cały wpis

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...