Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

Data zdarzenia: 12:10/06/01/2022
Nick admina: @Deus lo Volt @[email protected]@NeR
Opis sytuacji: 

Cytat

Raz lub dwa razy w roku na naszej sieci są usuwanie wszystkie bany na naszych serwerach. W tym wypadku gracze otrzymują kolejną szansę na grę. Po resecie stare bany nie obowiązują przy nowych odwołaniach. Osoby działające na szkodę sieci mogą w szczególnych wypadkach nie dostać UB.  Gdzie ja działam na szkodę sieci? Dostałem ub, mojego bana nie było w bansie.

Chyba nie powinniście grzać miejsca na obecnych stanowiskach, bo celowo usuwam config do zabawy z force'm żeby nikt się nie przypierdalał. A nuż przejrzycie demko kogoś innego i uznacie że również działa na szkodę sieci? Wasza obecna interpretacja regulaminu czyni z tej sieci wylęgarnie noskilli, każdy z k/d powyżej bota będzie banowany.

Mam podane info;

image.thumb.png.3b054752ae9c82ec0ddd4226000adcf9.png

A na pierwwszy rzut oka widzę, że Super Admin a Administrator Forum to dwie różne rangi;

image.png.262bd123ee308d359139fc6e6441e195.png

§3. Ani gracz, ani administrator nie ma prawa nikogo straszyć banem, gdy gracz NIE łamie regulaminu. Sytuacje grożenia graczowi banem zostaną wykryte a admin ukarany utratą stanowiska.

@Deus lo Volt

image.png

Podczas gry jedyny administrator na serwerze, aluzja.
Dowody (dema, screeny):

Chociaż nie wiem czy jest potrzebne, skoro zamiast rozpiski widać że regulamin jest naginany na moją niekorzyść, a ban nadany jest bez rozpiski. Powód z dupy.

image.png.6dd722639de07f03dcbe31c8d10fcdbd.png

Bo ich zdaniem moja obecność na serwerze już jest działaniem na szkodę serwa.