Jump to content
Pochylnia.pl

Skarga na Finroda

Recommended Posts

Data zdarzenia: 09.01/10.01
Nick gracza: Finrod
Opis sytuacji: Kolega pomimo bardzo slabego grania, i tak lata na wh. Skanuje sciany idealnie w modele, nie widząc . PS. wczoraj zdarzyla sie sytuacja po godzinie 22, bylem ja finrodek i 2 graczy. Finrodek zabijal mnie przez sciany, nawet nie nadążałem sie respic. 
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:34434030
Dowody (dema, screeny): https://files.fm/u/bnzggfdff

Pragnę przypomnieć adminom, bo mimo zgłoszenia nie reagują, że sid. obrażał mnie i moją rodzinę przez mikrofon po swoich kilku porażkach, co jest karalne. Jest cwany i na say'u nie był już taki odważny, ale też się nie popisał, co widać na screenie poniżej... Nie będę nagrywał każdej gry i siedział godzinami na spectatorze z kolegami, blokując sloty tak jak on, ale jakby admini reagowali od razu to potem nie byłoby tu takich spamów i odgrażania się jakiegoś gówniarza i wyszukiwania haków z dupy, bo tak to od kilku dni wygląda. Do tego gracz notorycznie korzysta w niedozwolony sposób z VIP-a i wskakuje na tekstury. Nie chcę zakładać już osobnego wątku, ale ktoś taki powinien odpocząć przynajmniej na parę dni od grania. Aż dziwne, że nie wrzucają tu jakiejś Fryty albo toda, którzy nie tylko mają pewnie lepsze słuchawki, ale też lepiej grają.

Link do screena: https://files.fm/f/9rupagzar

Z Finrodem grałem na serwerze już wiele razy. Nigdy nie zdarzyło mi się pomyśleć, że może latać odpalony. Aczkolwiek byłem świadkiem tego zdarzenia i jedyna podejrzana rzecz to, że zrobił angielskie wyjście z serwera, gdy sid zwrócił mu uwagę na dwa "dziwne" strzały. Panowie więcej wzajemnego szacunku, może trochę zaufania i przede wszystkim sportowej rywalizacji   ; p

ps. @Finrod parę dni temu poleciała na mnie soczysta skarga 

@tod Kiedy po wbiciu maxa wrócę do jakiejś M-ki to mnie pewnie też będą znowu dręczyć, mimo że chyba nadal mam hasło na wszystko na serwerze i nikt nie powinien się podszywać.

Właśnie specjalnie nauczyłem się oglądać te demka (czego się nie robi, żeby zobaczyć takie gónwo) i dla mnie to jest jakiś żart. Szkoda, że .sid nie nagrywa samego siebie jak podskakuje i lata po całej mapie i to jeszcze bezszelestnie na CIPie *VIPie (potem przy koledze niby sprawdza czy to tekstury, ale robi to już wtedy całkiem inaczej niż zwykle) albo jak obraża i wyzywa innych graczy albo jak płacze co chwilę, że ktoś coś ma - wtedy to by było!

Gralem wielokrotnie z tym graczem i uważam że nie jest odpałem. Możliwe że może się kryć, gdy jest admin, ale czy by ryzykował odpalać się tym gdy jest mało graczy? Z tego co pamiętam sid to na sayu nieźle płakałeś oraz ubliżałeś innym graczom. Jak chcesz pisać na kogoś skargę to i Ty naucz się chociaż kulturalnie się zachowywać. O dowodach nawet nie wspomnę. Jak kogoś podejrzewasz to chociaż demko wyślij.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...