Skocz do zawartości

ADMIN WSTAŁ LEWĄ NOGĄ


jaczituje

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: niby tak ale jednak nie
opis: Przyznaję ztrolowalem przejsciem na specta ale czy jest to powodem kicka? Miło by było dostać ostrzezenie jestem normalnym gosciem, powiesz nie rób tak to tego nie robię
potem z chlopakami zacząłem smieszkowac że gdy cię potrzeba to nic nie robisz tylko reagujesz gdy ktoś cię urazi i pokazujesz swoją wyższość. Były AFKi nie wyrzuciłeś, bo po co.
Ale jak ktoś zacznie smieszkowac z powodu kicka jakiego dałeś to kilka kickow i leci ban na godzine? 
polecam też częściej bywać na serwerze ;) https://www.gametracker.com/player/Niby tak ale jednak nie/145.239.237.104:27415/
demko z mapy: https://ehltv.hltv.org.pl/srv52164/HLTV-2204021729-de_nuke.dem.zip
Wiele razy także pisałem (co prawda nie dziś) na u@ abyś sprawdził pewnego gracza a ty to ignorowałeś i grałeś sobie dalej nawet jeden z adminów to zauważył że ignorujesz to co inni piszą na u@
https://bans.pochylnia.pl/ban_list.php?bid=3046  co to za powód bana?
typowy admin który wywala afki banuje za to jak ktos o nim cos powie a cheata ani jednego nie :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie wiem po co wstawiasz gametrackera admina, który codziennie gra przez kilka godzin i to na różnych nickach, to pierwsza sprawa. 

Druga - jak wie, że ktoś jest czysty, po co ma sprawdzać? Wcale nie musi tego robić, a może też ich sprawdzać jak zginie. Nie musi po to wchodzić na specta i zazwyczaj właśnie tak on to robi.

@Deus lo Volt zapraszam z wyjaśnieniami bo jakoś nie da się zrozumieć nic z tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak jest inny admin to mam wyjebane i czekam aż nowy czy stary sprawdzi a co to tamtej ( jak zgłaszałeś chłop grał normalnie a potem to ja nadałem perma na ip po pomyłkowym banie admina ) 
2. Nie masz wiedzieć na jakich  nickach gram po to je zmieniam xD 
3. Co do samego kicka już widzę twoją reakcję jak by Tobie ktoś tak zrobił nie było to zabawne lecz chamskie na speca się idzie jak się chce być afk lub zrobić demko a nie dla trollowania chłopa co zostaje 1v1 leci na B a ty wychodzisz tylko żeby paki nie podłożył... I ten tekst płacze bo byłem w TT xD mam wyjebane na wygraną czy nie jako że mam vipa nie potrzebuję kasy na broń bardziej to wyglądało że to ty chciałeś wygrać w ten sposób no ale teraz to można sb pisać. 
4. Na inferno prowokacja + teksty że admina w chipsach znalazłem spoko ( dla tego taki powód z dupy ) 
I tak całkiem nawiasem nagle masz 1k kasy a La vida -ileś tam śmiem twierdzić że ktoś tu bawił się w bugowanie $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz sobie w co chcesz chłopie mi to lata. Polecam najpierw obejrzec demka dopiero oskarżać i pierdolic glupoty. I nie nie moze miec caly czas, tak wiesz ze ktos wyzywa ale tez wiesz gdzie wszyscy idą i to wykorzystujesz. Admina po to dostałeś zeby pokazywac jaki to kozak jestes i oszukiwac czy banowac tych co oszukują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jaczituje napisał:

Wierz sobie w co chcesz chłopie mi to lata. Polecam najpierw obejrzec demka dopiero oskarżać i pierdolic glupoty. I nie nie moze miec caly czas, tak wiesz ze ktos wyzywa ale tez wiesz gdzie wszyscy idą i to wykorzystujesz. Admina po to dostałeś zeby pokazywac jaki to kozak jestes i oszukiwac czy banowac tych co oszukują?

Weź proszę Cię ludzie bugują kasę ty wystawiasz nagle skina za 500 nie wiem kogo chcesz w chuja zrobić... 
Co do słuchania dupa boli że jednak wszystko zawsze słyszałem jak wyzywasz czy lecisz po mnie  i innych graczach ? A co do ułatwienia gry czy ty kiedyś słyszałeś żebym dawał info komuś ? wyjebane w to mam na ts siedzę z kumplami... A sam nie korzystam bo zaraz by się taki płaczek jak ty znalazł 
Bana wyrwałeś na godź a robisz sprawę jak by to był perm ale obiecuję Ci to tu i teraz jak ost na serv wyzwiesz kogoś jeszcze raz  (ja będę słyszał ) ban na tydzień wchodzi 

Oj tak co mapę dzięki temu że słyszę drużynę przeciwną mam 50/0... 
Nie pozwalasz sobie i co ja teraz zrobię ?....  Nikt na servie nie miał tyle kasy czyli ktoś musiał korzystać z buga nagle ty wystawiasz skina za 500 i " ten ktoś kupuję" nie no wszystko gra xD  nie wiem tylko czy udajesz idiotę czy naprawdę nim jesteś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz dowody dopiero oskarzaj o oszustwo i skoncz pierdolic bo ja o sobie tak nie pozwole mówić. I nie boli mnie dupa ze ty to slyszales bo ja ci to potem jak bylem w tt powtorzyłem. Ale to ze latasz zawsze gdzie jest najwiecej ludzi po usłyszeniu gdzie idą to juz inna sprawa ? i jak bede chcial to moge miec i 10k i nic ci do tego nie masz dowodow, nie masz prawa mowic ze oszukuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...