Skocz do zawartości

Skarga na tomaka


Aj Dont Nol

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15.04.2022 godz 21:00

Nick admina:  ToMaKa>>>BMW<<<DRIFT>>>BOSS

Opis sytuacji: Otóż siedziałem se dziś na serwerze, wbił admin z nickiem powyżej i napisał ze ma 50 skrzynek na sprzedanie, zainteresowałem sie tą ofertą i spytałem ile chce za nie a on do mnie "skąd masz tyle kluczy?" napisałem że sprzedawałem koski, bo sprzedawałem typowi który miał zbugowane euro ale to jakby nie moja wina że typ tyle euro ma po prostu sprzedawałem mu kosy za tyle ile uważałem, euro się uzbierało kupiłem klucze i tyle a chłop do mnie z tekstem "ta napewno" i dostałem Bana XD. Byłem dziś z rana na serwerze i przy adminie korkessi sprzedawałem kosy temu typowi i pytałem się go czy przypału nie bedzie za to że sprzedaje mu kosy na co on że nie bo ja po prostu wystawiłem kosy na rynek ;)


Dowody (dema, screeny)
 

Zrzut ekranu z 2022-04-15 21-13-12.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto dziala na szkode  serwera traktuje banem na tydzien tym bardziej ze masz to wszystko z buga. tyle w temacie. inni dolaczal do Ciebie jesli ich wylapie. wicec ciesz sie ze dostales tylko na tydzien. jak opiekun zdecyduje zeby dac ci ub to masz szczescie. puki co odpoczynek. tyle w temacie nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do naszej konwersacji na serwerze.

 

Działanie na szkode serwera to nie tylko bugowanie E ale też korzystanie z kogoś "majętności". Powiedzialeś mi, że wystawiłeś kose "jak Ci się podoba i za ile Ci się podoba" i że gościu złożył Ci oferte. 

Osobiście pierwsze co przyszłoby mi do głowy najpierw zgłosić kogos z taką ilością E, żeby nie dawać nikomu pretekstu do twierdzenia, że "działam na niekorzyść serwera".

W cenniku serwera 100E kosztuje 30zł z groszem. Nie przyszło Ci do głowy, że nikt normalny nie kupiłby E za pare tyś. złotych?  

Następnie mówisz mi, że ktoś nie dostał bana a ty dostałeś. Gracz o Nicku "OSZ ADAM" oddał mi wszystkie zbugowane E jakie posiadał. Napisałem z tym do Vistera, ale nie odczytał tego wystarczająco szybko. Ja również dostałem od Tomaki bana na 7 dni ale potrafilem napisać do niego normalnie i wyjaśnić, wysłać screeny rozmowy z opiekunem i porozmawiać jak CZŁOWIEK. 

Według mnie wszyscy powinnismy być wdzięczni, że są tacy administratorzy jak on. Gdyby nie oni to E na kose zbierałbyś do świąt bożego narodzenia, bo zaczely by kosztowac 40k e WSZYSTKIE.

 

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Licho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc no tak to wygląda mordo ja sprzedałem koski miałem trochę siana to kupiłem sobie klucze ale za to on ma tyle skinów do kos że to szkoda gadać. Gram na tym serwerze drugi tydzień jeżeli dobrze myśle a mam już 20h przesiedziane (https://www.gametracker.com/player/Aj Dont Nol/145.239.237.104:27415/) i jakby skoro aż tyle gram to po co mam robić działanie na szkody serwera? a jeśli chodzi o te bugowanie euro to chętnych zapraszam na priv bo wiem coś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...