Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
Twin

Regulamin serwerów Counter Strike

Recommended Posts

Regulamin serwerów Pochylnia.pl

§1. Zabrania się obrażania innych graczy, administratorów serwera, ich rodziców w jakiejkolwiek formie. 
§2. Zabrania się wchodzenia na tekstury. Tekstury jest to takie miejsce, na które można wejść tylko i wyłącznie przy pomocy dodatków typu grawitacja/podwójny skok itp.
§3. Można podkładać "cichą pakę".
§4. Dopuszcza się podkładania bomby/upuszczania flagi w niedostępne miejsca jeśli każdy może ją rozbroić/podnieść.
§5. Zabrania się wykorzystywania bugów mapy oraz bugów serwera.
§6. Admin ma zawsze racje. Jeśli uważasz, że jej nie ma, napisz na forum skargę popartą dowodami w postaci screenów, demek, uprzednio czytając uważnie ten regulamin jak i regulamin administratora i forum.
§7. Na serwerze zabrania się oszukiwania (cheatowania).
§8. Muzykę na serwerze puszczamy TYLKO jeśli administratorzy się na to zgodzą i nie przeszkadza to innym graczom znajdującym się na serwerze.
§9. Nadużywanie mikrofonu będzie karane gagami, czyli wykluczeniem graczy z rozmowy głosowej i pisemnej.
§10. Gracze nie będący po mutacji, proszeni są o zmniejszenie wydawanych dźwięków przez mikrofon do MINIMUM. W razie zbytnego nadużywania mikrofonu lecą gagi, a następnie bany (w przypadku zrobienia reconnecta specjalnie by się go pozbyć).
§11. Prowadzenie dyskusji na serwerze na czacie tekstowym o rzeczach nielegalnych w Polsce - np. produkcja narkotyków, czy zachęcanie młodszych uczestników do spróbowania alkoholu, papierosów czy środków odurzających jest w skrajnych przypadkach karane banem permanentnym po uprzednim ostrzeżeniu przez admina.
§12. Zakaz reklamowania innych serwerów.
§13. Zakaz posiadania nicku obrażającego nas, naszą społeczność, lub nasz serwer.
§14. Ani gracz, ani administrator nie ma prawa nikogo straszyć banem, gdy gracz NIE łamie regulaminu. Sytuacje grożenia graczowi banem zostaną wykryte a admin ukarany utratą stanowiska.
§15. Podszywanie się pod innego gracza grozi banem. W skrajnych przypadkach grozi ban permanentny.
§16. Zakaz wyzywania graczy od oszustów, bez pewnych dowodów.
§17. Dema oszustów zostają rozpatrzone w maksymalnie 4 dni.
§18. Podpuszczanie graczy do łamania regulaminu, ogólnie przyjętych zasad jest karane banem.
§19. Dyskryminowanie innych graczy ze względu na: płeć, wiarę, rasę, kulturę jest karane banem PERMANENTNYM.
§20. Gracze mają obowiązek na bieżąco znać regulamin, oraz w razie możliwości - administratorzy powinni informować o istotnych zmianach innych graczy.
§21. Jeśli ktoś podejrzewa kogoś o wspomagacze, ma obowiązek nakręcić min. 5-rundowe demko z Jego udziałem i wrzucić na forum. W innym wypadku, gdy oskarży bezpodstawnie o cheaty a nie posiada dema, w przypadku złożenia skargi przez osobę poszkodowaną, oskarżający może spotkać się z karą, w przypadku nie posiadania dema.
§22. Zakaz używania modelów scouta/AWP posiadających celownik oraz używania innych modelów graczy niż standardowe. Za grę z wymienionymi modelami grozi tygodniowy ban, a następnie permanentny.
§23. Zakaz gry na grafice Software NA WSZYSTKICH serwerach Pochylnia.pl
§24. Za zbyt długie przesiadywanie na serwerze jako obserwator grozi wyrzucenie z serwera bądź nawet ban.
§25. Na serwerze można przeklinać ale nie obrażać innych graczy, ich rodziców, wiary, poglądów itp.
§26. Gracz, który zostanie słusznie zbanowany nie może ubiegać się o zwrot pieniędzy za kupione dodatki na serwerze.
§27. Gra na tzw. "aktywnym banie" skutkuje banami na Neostradę, host, config itp. Nie można ubiegać się o unbana po takim zdarzeniu.
§28. Po wstawieniu Screenshotów gracz musi zaczekać aż uprawniona osoba go odbanuje. Jeżeli zostanie przyłapany przez admina lub gracza na grze bez unbana skutkuje to tym samym, co w pkt. 26.
§29. Bany za używanie wspomagaczy na portalu azereus.pl, w lidze ESL oraz dane przez VAC są równoznaczne z banem na wszystkich serwerach Pochylnia.pl
§30. W przypadku otrzymania permanentnego bana za używanie niedozwolonych wspomagaczy lub w przypadku działania na szkodę serwera lub sieci Pochylnia.pl, ban obowiązuje osobę, na którą został on nadany. W przypadku zmiany konta (czyt. identyfikatora SteamID), ban nadal obowiązuje i zabrania się gry na serwerach Pochylnia.pl. Wszystkie wykryte przypadki będą skutkowały natychmiastowym permanentnym banem na aktualnie używany SteamID.
§31. Zakazuje się podpowiadania przez komunikatory głosowe typu skype, ts3 itp. podczas gry na publicznych serwerach naszej sieci. Wykryte przypadki będą karane banem na tydzień!
§32. Zakazuje się pisać na "say" oraz mówić przez mikrofon o graczach łamiących regulamin! W takim wypadku należy skontaktować się z adminem w grze za pomocą "say_team @" lub napisać skargę na forum.
§33. Administracja nie odpowiada za  dzielenie łącza przez kilku użytkowników (stały adres IP) i narzucenie się IP. W przypadku otrzymania bana przez 1 z osób, które użytkują dany adres IP karze podlegają wszyscy użytkownicy danego łącza.

Regulamin obowiązuje na wszystkich serwerach Counter Strike 1.6 sieci Pochylnia.pl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×