Skocz do zawartości

Wywiad Tacowski


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: .:Adamo:.
Osoba ,z którą został przeprowadzony wywiad: Tacowski

  

Witaj Tacowski! Przedstaw nam się, żeby cię wszyscy mogli poznać. 

Witam.
Mam na imię Artur, mam 27 lat i mieszkam w Gdyni.
 

1. W jaki sposób trafiłeś na naszą sieć? 

Na cs-pochylnia.eu bo tak wtedy nazywała się ta siec serwerów trafiłem przez przypadek. Gdy ponownie zacząłem grać w CSa, zapytałem kolegi czy zna jakieś ciekawe serwery wiec podał mi kilka adresów IP i tak graliśmy sobie raz tu raz tam, aż trafiłem tutaj na serwer 4 fun. A najlepsze jest to, że kolega twierdzi, że mi nie podawał adresu na pochylnia.pl więc w sumie to już sam nie wiem jak tu się znalazłem. Może przeznaczenie?? Na początku tylko grałem sobie na serwerze 4fun i nie zaglądałem na forum, bo nie miałem takiej potrzeby. Aż nastał taki dzień, że zostały zrobione mi ssy i musiałem założyć konto na forum w celu uzyskania UB. Pamiętam jak dziś ssy zrobił mi Volturi na mapie de_nuke gdzieś około godziny 00:00 trzeba bylo je wstawić aby dostać UB, a rano do pracy, no ale się udało :) No i tak jakoś zacząłem przeglądać to forum i się na nim udzielać. 
 

2. Co zmieniło się na serwerze 4FUN od czasu, gdy pierwszy raz na nim zagrałeś? 

Oj zmieniło się wiele. Przede wszystkim zmienił się już kolejny opiekun serwera. Na samym początku jak zacząłem grę na serwerze strasznie irytował mnie plugin "Knife", ale na szczęście szybko został bezpowrotnie usunięty. A tak to zmieniały się piosenki, pluginy: m.in: rozbrajanie paki przez ct co w sumie nie jest często spotykane itp. W sumie to za dużo tego aby to pamiętać. Zmieniali się też Admini. Teraz jest to najlepsza paczka Adminów. Dzięki chłopak i za współpracę :*  
 

3. Czy jesteś zadowolony ze swoich osiągnięć w naszej sieci? 

Oczywiście, że jestem. Po dłuższym okresie gry na serwerze, pomimo braku doświadczenia postanowiłem spróbować swoich sił, mimo że nigdy wcześniej nie posiadałem admina na żadnym serwerze złożyłem podanie. Po złożeniu podania byłem mile zaskoczony ilu ludzi było za tym, abym dostał admina. No i w ten sposób Twin postawił na mnie i dał mi szansę bycia nim, i myślę, że się nie zawiódł. Następnie złożyłem podanie na S@ i również nie było żądnych zastrzeżeń co do podania. A następnie osiągnąłem rangę Moderatora. Dodam, że wszystko to osiągnąłem bez żadnej wiedzy z poprzednich serwerów. Poczytałem w internecie o co chodzi w sprawdzaniu ssów, jak obsługiwać amxmodmenu, podpytałem bardziej doświadczonych itd. Więc nie zawsze skreślajcie w podaniach ludzi bez doświadczenia, bo doświadczenie trzeba gdzieś zdobyć tak jak w normalnej pracy/życiu. Nie od razu wszystko się umie.
 

4. Jaki jest Twój stosunek do obowiązków, które pełnisz na forum? 

Swoje obowiązki traktuję raczej jako zabawę, ale staram się je wypełniać jak najlepiej i jak najstaranniej. Tak samo jak w życiu prywatnym. Poprostu już takim jestem typem człowieka, że jak się za coś wezmę to musi być to zrobione dokładnie i do końca. Na forum też były takie sytuacje, że bawiłem się troszkę w Szerloka Holmsa i prowadziłem dochodzenia i zbieranie dowodów aby zbanować ludzi, którzy myśleli, że nie wiem, że to oni mimo, bo zakupili nowy Steam lub maja nowe konto NS. Wtajemniczeni wiedzą o co chodz -.0
 

5. Lubisz pograć na modach czy raczej wolisz standardowe serwery? 

Szczerze to powiem, że wole tradycyjne serwery typu 4fun, FFA, DM... Nie przepadam za modami.
 

6. Skąd pomysł na nick "Tacowski" pod którym jesteś znany? 

Nick Tacowski wziął się od mojego poprzedniego przezwiska jakim było "Taca" (wywodzi się od nazwiska) i ono przerobione zostało na Tacowski i już tak jakoś zostało do dzisiaj :) 
 

7. Masz jakieś hooby? Czym się interesujesz? 

Oczywiście, że mam. Interesuję się fotografią. Od małego lubiłem fotografować. Pamiętam zawsze po powrocie z wakacji z rodzicami miałem zrobione po kilka tys. zdjęć. Ale to było otakie cykanie bez żadnego pomyślunku, kompozycji itp. Dopiero gdy zakupiłem sobie lustrzankę zacząłem bardziej się w to angażować (dodam, że zakup lustrzanki to nie wszystko aby robić dobre foty). Zacząłem czytać książki, przegłądać fora i dużo cwiczyć. No i w ten oto sposób poznałem co to jest prawdziwa fotografia. Co z czym się je itd.

Moje prace możecie zobaczać na forum, poniewż kilka z nich tam zamieściłem:

http://pochylnia.pl/...jakie-zrobiles/
 

8. Wzorujesz się na zawodowych fotografach czy po prostu robisz to dla odstresowania?

Czy się wzoruję? Ciężko powiedzieć... Napewno w jakimś tam stopniu przeglądając jakieś dobre fotografie innych fotografów czerpię od nich jakieś inspiracje i staram się potem zrobić coś lepiej niż oni. Polecam książki Scotta Kelbyego naprawdę rzeczowo napisane i nie są trudne do zrozumienia, jeżeli ktoś ma podobne hobby do mojego. Ale ogólnie fotografia to oderwanie od rzeczywistości i codziennych obowiązków chociaż czasami uda się parę grosza zarobić. Że tak powiem "przyjemne z pożytecznym" :)
 

9. Masz jakieś konkretne plany na przyszłość?

Konkretnych planów na przyszłość jako tako nie mam bo wiem, że planowanie na przód nie zawsze jest zbyt dobre i nie zawsze wypala. Najważniejsze już osiągnąłem poślubiłem kobietę, którą kocham i z tego najbardziej się cieszę. Mam jeszcze jedną ważną misję do spełnienia tj. potomek i prace nad nim trwają -.0

Ewentualnie planuję urlop gdzie i kiedy pojadę :)
 

10. W twoim życiu jest ktoś lub coś poza CS`em? 

Oczywiście, że tak. Na pierwszym miejscu jest moja Ĺťona Ewelina, moja rodzina i bliscy, którzy zawsze mogą na mnie liczyć. No mam jeszcze mój zwierzyniec czyli psa rasy owczarek kaszubsko-pomorski, czyli kundelek, który wabi się Spajki i króliczkę która zwie się Mania.
 

11. Wolny czas wolisz spędzać przed komputerem, czy raczej spędzić z rodziną? 

W pierwszej kolejności czas spędzam z rodzina bo jak wyżej napisałem jest ona najważniejsza. Ale wiadomo jak się wróci zmęczonym z pracy lub też pogoda nie dopisuje nie zawsze chce się gdzieś wychodzić to czas spędzam przed komputerem m.in. grając w CSika :)
 

12. Jakie są Twoje kontakty z administracją sieci? 

Kontakt z Administracją uważam że jest dobry. Najlepszy i w sumie największy kontakt mam z Volturim i to on zawsze rozwiewał moje wątpliwości i udzielał odpowiedzi na pytania gdy się uczyłem, i nie byłem czegoś pewien. I bardzo mu za to dziękuję. Da się z nim porozmawiać jak byśmy się znali nie wiadomo ile czasu. Naprawdę jest spoko. Z Twinem również miałem kontakt, ale to głównie w sprawach związanych z serwerem, natomiast z M3ntosem to chyba kontakt jest najmniejszy, bo opiekuje się serwerami na których, rzadko goszczę i jakoś się mijamy. Mimo, że jak się spotkamy gdzieś na serwerze to na u@ jest wesoło :)Także współpraca przebiega w miarę bez problemowo.
 

13. Co według Ciebie powinno zostać dodane na forum? Jest jakaś rzecz, która Ci w nim nie odpowiada? 

Powiem szczerze mi to nie robi różnicy. Do poprzedniej szaty graficznej i opcji sie przyzwyczaiłem, po zmianie przyzwyczaiłem się i do tej. Wiec dla mnie to nie ma znaczenia czy coś bedzie dodane czy usunięte. Swoje opcje pracy są dla mnie czytelne i myślę, że nie potrzebują żadnych zmian. A jeżeli jakieś są potrzebne to myślę, że któryś z naszych userów napewno je znajdzie i to zgłosi w odpowiednim działa. 

Na koniec chciałem serdecznie podziękować wszystkim graczom oraz Adminom za czas jaki razem spędzamy na serwerze, za miłą i wesołą atmosferę. Do zobaczenia na serwerach.

Życzę wszystkim wybuchowego i najbardziej udanego sylwestra!!
 

Pozdrawiam
Tacowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...