Skocz do zawartości

Wywiad Adamo.


Tyśka.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Tyśka.
Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: .:Adamo:.

 


1. Witaj! Cieszę się, że zgodziłeś się na wywiad. Na początek chciałabym, abyś się nam przedstawił.

Cześć. Mam na imię Adam, mam rocznikowo 16 lat, mieszkam w okolicach Warszawy.

2. O proszę, stolica. Podziel się z nami jak to się stało, że zacząłeś grać w CS'a. Czy poza nim preferujesz również inne gry?

Moja przygoda z Counter Strikem zaczęła się przez kolegów. Przyszli do mnie i zaczęli mi mówić o jakiejś gierce, o nazwie Counter Strike 1.6. Na początku nie chciałem z nimi w to grać, bo pomyślałem, że jakaś denna strzelanka, która mi się nie spodoba, jednak po paru zagranych rundach przypadła mi do gustu i się zaczęło noł lajfienie :D. Oczywiście, że preferuje inne gry poza Counter Strike 1.6 bo ile można grać w jedną grę.

3. Widzę, że mamy podobne początki naszej gry. Jak trafiłeś na Pochylnię? Jesteś użytkownikiem ze sporym stażem.

Owszem. Na Pochylnię trafiłem przez przypadek, jak każdy, szukając fajnego serwera Cod:Mw3. Jednak owego serwera nie znalazłem. Znalazłem Aim/Fy/AWP. Spodobał mi się ten serwer i zostałem tam na dłużej, ale nie byłem bardzo dobrym graczem, co mnie irytowało, bo ciągle mnie zabijali i odechciewało mi się grać. Postanowiłem wejść na forum i poszukać fajnych serwerów, po czym natknąłem się na Cod:Mw3. Po wejściu na serwer od razu pomyślałem, że był to serwer dla mnie, ponieważ nie potrzeba było dużo umiejętności do zdobywania fragów.

4. I zostałeś razem z nami do tej pory. Czy jest coś na forum, co chciałbyś zmienić? Może wprowadzić coś nowego?

Forum jest bardzo dobrze zrobione. Osobiście nic bym nie zmieniał, dodawał ani nie psuł. Po przejściu na IPBoard byłem źle nastawiony, bo nie mogłem nic ogarnąć, ale z czasem to się zmieniło i podoba mi się aktualny styl forum.

5. Tu się muszę zgodzić, forum jest bardzo przejrzyste i czytelne. Dobrze, ile można o "kanterze". Czym się interesujesz poza CS'em?

Od młodych lat interesuję się bardzo mocno piłką nożna, dziewczynami oraz wędkarstwem. Gra w piłką nożną sprawia mi wielką radość i przyjemność.

6. Dziewczynami? Więc co w nich cenisz?

Moim zdaniem dziewczyna musi być zadbana, szczera, mieć zaufanie co do mojej osoby, oraz dobry charakter.

7. Dobrze, a jest coś poza tym? Jakie gatunki muzyki preferujesz?

Szczerze to powiem, że nie mam ulubionych gatunków muzycznych. Wolę posłuchać utworów, które dobrze wpadają w ucho :).

8. Jak byłbyś w stanie opisać siebie samego?

Szczerze, to nie bardzo potrafię opisać siebie, bo ciężkie jest opisywanie samego siebie. Jestem miły, kulturalny wobec osób, które mnie szanują. Nie lubię chamstwa oraz kłamstwa wobec mojej osoby. Lubię w wolnym czasie noł lajfię w CS, jak każdy. Jak już napisałem wyżej bardzo mocno interesuję się piłką nożną.

9. A jak mógłbyś ocenić swoją pracę na Pochylni? Uważasz, że dobrze spełniasz swoje obowiązki?

Myślę, że tak. Spełniam wszystkie posady najlepiej jak potrafię. Tego nie można nazwać pracą, bo za to mi nie płacą. Robię to z własnej woli. Na pewno znajdą się takie osoby, które uważają, że nie wykonuję obowiązków tak, jak powinienem.

10. Niestety, zawsze się znajdą takie osoby, jednak bądź pewien, że większość powie Ci, że dobrze spełniasz swoje obowiązki. Oby tak dalej. Możesz podzielić się z nami jakimiś szczegółami ze swojego życia prywatnego? Czy masz rodzeństwo, zwierzaki, gdzie się uczysz?

Rodzeństwa nie mam, jestem jedynakiem. Mam trzy psy, owczarki niemieckie. "Uczę się" bardzo dobrze ujęte, bo ja rzadko co zaglądam do książek, jedyne, co można nazwać uczeniem się, to powtórzenie przed sprawdzianem, jeżeli to w ogóle można nazwać nauką. :)

11. Widzę, że mamy ten sam sposób "nauki". Chciałabym serdecznie podziękować Ci za wywiad! Jest coś, co chciałbyś dopisać? Oficjalnie kogoś pozdrowić, czy podziękować? :)

Tak, pozdrawiam całą administrację Pochylnia.pl i użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2013 o 20:06, 'Ty??ka. napisał:

11. Widzę, że mamy ten sam sposób "nauki". Chciałabym serdecznie podziękować Ci za wywiad! Jest coś, co chciałbyś dopisać? Oficjalnie kogoś pozdrowić, czy podziękować? :)

Muszę się przyczepić do emotikon tak jak Ty mnie pouczałaś w moich wywiad :) Ogółem wywiad jest ok. O to mi chodzi :)

 

Cytuj

dobry kocur ;D
wywiad ok, w sumie nie ma do czego się przyczepić. może jedynie do emotikon w pytaniach, ale to już takie moje psychiczne odchyły z humana :)

pytanie 5 i podsumowanie wywiadu :) sory, że się przyczepiłam szczegółu. niestety jestem niesamowicie wyczulona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ideał dziewczyny no no 

myślałem że nie tylko ja taki byłem w tym wiek :) za każda dziewczyna się oglądałem więc myślę że taki też jesteś 

plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję zdanie kogoś wyżej trochę krótko:) ale przynajmniej żywo się czyta i się człowiek nie zanudzi bo widywałem wywiady tak długie, że już mi się nawet nie chciało czytać reszty :D Ciekawe pytania, ale reporter powinien trochę podrążyć temat, żeby było ciekawiej. 

@Tyśka podobało mi się, że pokazywałaś podobieństwa z Adamo dzięki czemu ten napewno mógł czuć się bardziej komfortowo :) 

@Adamo zazdroszczę psów :D zawsze chciałem mieć ich dużo :D 


podsumowując good work :D (ps. sorry, że się rozpisałem, ale uważam, że informacja zwrotna jest ważna bo daje lepszy opis tego czy się docenia czyjąś pracę czy nie :D) 
pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie tylko jest to kolejny wywiad ktory czytam i jestem zawiedziony ze wszystko jest robione na jedno kopyto... Pytania mozna rzec w 80% jak nie 90% sie dubluja co jest juz powoli nudne do czytania. Spodziewalem sie juz poprostu po tobie wiecej czytajac twoje mozliwosci z podania i ilosc wywiadow juz zamieszczonych na ktorych moglas sie wzorowac, za wysilek wlozony w prace gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...