Skocz do zawartości

Podanie [ave]


AGNIESZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil
Wiek: 16 
Kontakt (GG/e-mail/steam): 47400072/ [email protected]/ ave. 
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Byłem już moderatorem i miałem pod opieką redaktorów. 
Znajomość zasad pisowni?: Sądzę, że wystarczająca. 
Ile masz wolnego czasu?: Czasu wolnego mam sporo, ponieważ są wakacje  i nie mam zbytnio dużo roboty. 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Staram się o stanowisko Reportera, ponieważ znam się na rzeczy a widzę, że rekrutacja jest otwarta więc postanowiłem spróbować swoich sił. Wiem, że moje poprzednie podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ale muszę złożyć jeszcze raz, ponieważ zmienił się opiekun Reporterów.

Nie ma podpunktu aby napisać coś o sobie ale postanowiłem, że coś napiszę. 
Jestem Kamil, mam 16 lat i mieszkam w Jeleniej Górze. Interesuję się medycyną i kulturą Francji. Wiem... jak to brzmi? Interesuje się kulturą Francji? Jakiś pedał, jednakże tak nie jest. Uczę się języka Francuskiego od 6 lat, ponieważ chcę iść na studia do Francji do miasteczka: Versaile na bardzo dobrą uczelnie, poza tym mieszka tam moja ciocia więc jakiś pociąg tam mam. 
Jestem adminem na AIM/FY/AWP oraz 4 fun. Gram tam pod nickiem Agnieszka i mam range Kozak, niedługo Snajper. Od czasu do czasu wpadnę na JB i porozmawiam z kolegami, gram tam na nicku: ave.


Aby pełnić funkcję Reportera należy mieć ukończone 16 lat.- Ok
Należy posiadać minimum 300 godz. na forum.- Ok(można przymknąć oko ;p)
Posiadać minimum 200 postów.- Niestety nie spełniam tego podpunktu lecz posty da się nadrobić  
Podanie można składać raz na 30 dni.- Ok


Pozdrawiam,
ppqq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...