Skocz do zawartości

Spróbować nie zaszkodzi.


Lizak.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Michał

 

Wiek: 17

 

Kontakt (GG/e-mail/steam): 

 

GG: 32925483

Steam: Abbadon

email: [email protected]

 

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Posiadałem takową rangę na forum eDi**sion, przez półtorej roku, zawsze Moje wywiady były ciekawe, przyciągały nie małą uwagę, jak też nigdy, nikt nie powiedział że były/są One nudne. Jako reporter prowadziłem też FanPage również tego samego forum, istnieje on do dziś, posiada ponad 1000 obserwujących i liczebność ciągle rośnie, miała być planowa też gazetka związana z życiem forum, nowościami, ciekawostkami, którą z kolegą redaktorem mieliśmy prowadzić, lecz musiałem odejść, ze względu na sprawy prywatne, gdyby nie One pewnie dalej bym się rozwijał, ale cóż nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Prowadzę również w szkolę, tak zwane "Szalone Radio" działalność polega między innymi na zapuszczaniu różnorodnej muzyki, zapraszaniu ciekawych ludzi ze szkoły i przeprowadzaniu z nimi króciutkich wywiadów, na żywo, w czasie przerwy. 

 

Znajomość zasad pisowni? : Myślę że jest ona na wysokim poziomie, nie popełniam bł. ortograficznych, zawsze potrafię się wysławić. Jako iż uczęszczam do technikum, to niestety muszę posiadać przedmioty rozszerzone i Polski jest jednym z nich, więc takowa znajomość, chcę czy nie,muszę posiadać.

 

Ile masz wolnego czasu?: W czasie wakacji można by powiedzieć iż cały dzień, lecz bywają dni gdy wyjeżdżam z ukochaną na spływ kajakowy czy też nad jezioro i wtedy nie ma Mnie 2/3 dni.

 

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ lubię pracę pisemną, a od jakiegoś czasu zbytnio Mnie nie ciągnie do serwerów. Posiadam wielkie doświadczenie, zawsze staram się pisać wywiady spontaniczne, z tylko odrobinką powagi, gdyż wtedy nie są One nudne. Nigdy nie używam tych samych pytań, zawsze wymyślane są One na bieżąco, dlatego też rzadko jakiekolwiek pytanie się powtarza.

 

Nie widzieliście Mnie dość długo lecz miałem przerwę, gdyż przesiadywałem w Niemczech i właśnie 4 dni temu wróciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatynka kto z pochylnia.eu to go pamieta tez mialem przerwe i jakos gram tylko tutaj i staram sie odwiedzac 4um, On tez przyszedl po przerwie troche z nim gralem i wiem ze jak sklada takie podania o cokolwiek to nie zaniedbuje tego wiec daje TAK.

Chlopak lubi pisac to raz.

2 doswiadczony jest w tym

3 nikt nie sklada podania o ta range to czemu by mu jej nie dac?

Rek. on wiec czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...