Skocz do zawartości

Wywiad Goldenawf


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: Yeti

Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad: Goldenawf

 

Y: Witaj, mamy godzinę 7:00, dobra kawa i lecimy z wywiadem?

G: Witam, jak nie jak tak :)

Y: Golden, na początku przedstaw się nam, powiedz skąd jesteś, ile masz lat.

G: Jeszcze raz witam wszystkich. Mam na imię Michał, mam 26 lat, mieszkam w Siedlcach.

Y: Z tego, co wiem to pracujesz, ale nie wiem, czy nadal studiujesz. Uchylisz rąbka tajemnicy?

G: Pracuję w Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, gdzie zajmujemy się organizacją imprez sportowych w ciągu całego roku, a w okresie wakacyjnym jestem opiekunem kolonii i zajmuję się dzieciakami w wieku od 6 do 18 lat. Co do szkoły to jestem szczęśliwym absolwentem AWFu Biała Podlaska - skończyłem kierunek nauczycielski - Wychowanie Fizyczne.

Y: Uprawiasz jakiś sport, trenujesz coś ciekawego?

G: Trenuję piłkę ręczną w klubie UKS Prus Siedlce, gram na pozycji obrotowego. Ale poza tym lubię inne gry zespołowe. Na studiach grało się we wszystko, więc w każdej dyscyplinie potrafię się odnaleźć.

Y: Pewnie jak każdy kto poważnie bierze się za treningi poświęcasz im dużo czasu, dodatkowo praca i rodzina. Jak znajdujesz czas na grę z nami, a może masz jeszcze jakieś inne hobby któremu jesteś oddany?

G: Nawet jeśli bym chciał to nie potrafię znaleźć już czasu na inne hobby. Mój dzień rozpoczyna się od 6.30, wstaję, piję kawę, jem śniadanie i w międzyczasie przeglądam forum, żeby zawsze wiedzieć co się u nas dzieje. Potem do pracy na 8:00 - powrót o 16:00. Tutaj mam chwilę wolnego czasu - staram się go poświęcić, żeby zobaczyć co się dzieje na serwerach, trochę pograć. No ale niestety mam też wiele obowiązków domowych. Staram się to wszystko nadrobić po powrocie z treningu, ale wtedy muszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy iść spać czy poświęcić jeszcze trochę czasu na forum i CS'a. Nie wiem co częściej wybieram, ale często chodzę niewyspany.

Y: Masz jakiegoś zwierzaczka w domu. Jakiego chciałbyś mieć?

G: Jak na razie jedyne zwierzęta, które przetrwałyby u mnie w domu to rybki - bo nie wymagają dużego nakładu pracy i poświęconego czasu. Nie ukrywam, że chciałbym mieć psa - ale to może jak skończę grać zawodowo i zmienię pracę :)

Y: Mając 26 lat z pewnością masz towarzyszkę życia, opowiesz nam o niej trochę?

G: Haha, no tak. Ona zabiera mi czas przeważnie w weekend. Ma na imię Ewelina i ma 20 lat.

Y: Może już odpuśćmy twoje życie osobiste i wróćmy do tematów bardziej związanych z "Poszką"   ;), jak tu trafiłeś, co cię skłoniła by zostać tu dłużej?

G: Trafiłem tutaj przez przypadek - grałem ze znajomymi rekreacyjnie w kafejkach, aż któregoś dnia ziomek zaproponował, żebyśmy zaoszczędzili czas na zbieranie się w kafejce i przeszli na serwer publiczny. Tak trafiłem na serwer 4FUN. Tak grałem, aż pewnego późnego wieczoru dostałem SS'y od admina "Leon". I w ten sposób trafiłem na forum. W miarę upływu czasu, gra na 4FUN'ie nie przynosiła mi radości - dużo dobrych graczy i leżałem na glebie w 20 sekund od startu, dlatego przeszedłem na serwer dużo bardziej dynamiczny - czyli CTF+BF2. Jak tylko bardziej się zadomowiłem, kupiłem steama i złożyłem podanie o admina. I tak to mniej więcej się zaczęło :)

Y: Czy to był twój pierwszy admin? Na forum jesteś Super Adminem, czy wcześniej pełniłeś podobną funkcję?

G: Nie, nie, nie - moja przygoda z prawdziwym adminem rozpoczęła się tutaj. Wcześniej próbowałem swoich sił u kolegi, ale jego sieć upadła zanim tak naprawdę powstała. A posada S@ na Pochylni jest moją pierwszą tego typu.

Y: Czy będąc obecnie S@ masz zamiar się starać o zielony kolorek?

G: Z tego co widzę to obecna ekipa zielonych świetnie wywiązuje się ze swojej roli i nie jest im potrzebna pomoc. Na razie skupiam się na wypełnianiu obowiązków Super Admina. Ale jeśli trzeba dodatkowej pary rąk do pracy to czemu nie - można spróbować.

Y: Grasz w inne gry poza CS`em?

G: Jeśli gram to tylko w takie które dają się przejść. Moje ulubione to Prince of Persia i Assassin's Creed - Ubisoft miał świetne pomysły :D

Y: Również jestem fanem produkcji US, która część AS albo PoP utkwiła ci najbardziej w pamięci i uważasz, że jest ich najlepszą produkcją? A może jest to całkiem inna gra, która wyszła spod skrzydeł tego studia?

G: Jeśli chodzi o PoP to w pamięci utkwiła mi cała trylogia ze względu na świetną fabułę, która niczym film nie pozwalała odejść od komputera. A najlepsza ze wszystkich części to zdecydowanie "Dusza Wojownika" - mroczna, ze świetną muzyką Godsmacka - po prostu perełka. Jeśli chodzi o AC to każda część ma swój urok i ciężko mi jest zdecydować, która jest najlepsza :)

Y: Jeśli Twin z Voltem zorganizowaliby zlot całej ekipy Pochylnia.pl, wybrał byś na taki "event"?

G: Jeśli tylko czas pozwoli to na pewno!!!

Y: Jesteś adminem na CTF, czy według ciebie ludziom podoba się taka modyfikacja? Z tego co mi wiadomo taki serwer powstał na Pochylni jako pierwszy w Polsce, czy możesz to potwierdzić?

G: Serwer CTF na pewno podoba się graczom mniej doświadczonym, bo nie muszą czekać do kolejnej rundy, aż wszyscy zginą czy któraś drużyna zwycięży itd. Tutaj gra jest bardzo dynamiczna i daje wiele satysfakcji a jego głównym hasłem jest "padłeś - powstań i graj dalej :D". Jest to również serwer dla osób, którzy chcą dopracować swojego "skilla" do perfekcji, bo zdobycie flagi zażarcie bronionej przez przeciwnika może często graniczyć z cudem, a atak po flagę wroga może trwać nawet godzinę ^^.

Y: Jesteś osoba znaną z opanowania takty Map ESL do perfekcji? Czy to prawda, czy wymyślona głupia historia?

G: Ci którzy mnie znają wiedzą, że jestem zielony jeśli chodzi o miejscówki i do niedawna nie wiedziałem gdzie jest "trup", ale dzięki Tobie Yeti to się już zmieniło :D

Y: Co według Ciebie jest takiego wyjątkowego w Pochylni, że tyle osób jest z nami przez tak długo i poświęca swój czas by w jakimś stopniu pomóc administracji w tworzeniu tej sieci?

G: I to jest pytanie na które chyba nie znam odpowiedzi. Czasem myślałem że nic mnie tu nie trzyma i mogę odejść bez słowa. Ale jak tylko włączę przeglądarkę to z automatu otwieram dwie zakładki - Facebook i Pochylnia. To jakieś dziwne przyciąganie - nie wiem co jest za to odpowiedzialne ale jest tu naprawdę niepowtarzalny klimat i wiele osób, którzy na pewno zapadną mi długo w pamięci  :).

Y: Czy odejście z sieci M3ntosa źle wpłynęło na jej rozwój, czy było jednak dobrym posunięciem?

G: Hmmm, nie znałem go i jedyna styczność jaką z nim miałem to warn od niego, ale powiem inaczej. Jeśli jego odejście od Pochylni nie wpłynęło na sieć negatywnie (a z tego co widzę, że nie) to wszystko wskazuje, że było to dobre posunięcie.

Y: Czy według ciebie coś w systemie działania naszego forum oraz administracji powinno uleć zmianie?

G: Podoba mi się system plusów i minusów tak jak jest na wykopie - czasem zamiast pocić się z hejtowaniem czyjejś wypowiedzi wystarczyłby minus i po sprawie. Może do niektórych dotarłoby, że ich wypowiedzi są bez sensu.

Y: Widziałbyś u nas jakiś nowy serwer, nie mówię o samym CS 1.6, ale również o innych grach?

G: Szczerze mówiąc to się nad tym nie zastanawiałem - póki co wydaje mi się że nic nam nie brakuje. Każdy znajdzie coś dla siebie  :).

Y: W sieci jest serwer MineCraft, który wcześniej prowadziłem, nie chciał byś spróbować gry na nim i oderwania się od CS i produkcji US?

G: Jeśli mam byś szczery nie mam pojęcia jak gra się w Minecraft'a i jakoś mnie do tego nie ciągnie. Jeśli odrywam się od CS to tylko do gier trybu SP.

Y: Z kim byś widział kolejny wywiad?

G: Zdecydowanie Pe. Dlaczego? Wszyscy wiedzą o kogo chodzi - nikt go nigdy nie widział. Nie wrzucił swojego zdjęcia na forum - generalnie taki cichociemny z niego. Myślę że wiele osób chętnie dowiedziałoby się kim jest i czym się interesuje  :).

Y: Pomysł ciekawy, postaram się namówić go na wywiad w bliskiej przyszłości. Jak to zawsze bywa na koniec każdy chcę każdego pozdrowić. Proszę, masz swoje 5 minut.

G: Pozdrawiam wszystkich, którzy kiedykolwiek na mnie się natknęli w CS'ie, cały serwer Capture The Flag i COD:MW3, a także tych, którzy mieli ze mną przyjemność zagrać mixa. Mam nadzieję, ze nie ostatni raz.

Y: Ranek za nami, kawa wypita, miło spędzony czas, 1500 słów na papierze, czego chcieć więcej. Dziękuje ci za poświęcony czas, zwłaszcza że dzisiaj jest Wigilia i masz z pewnością swoje obowiązki, chciałbyś coś jeszcze dodać na koniec?

G: Na koniec chciałem tylko złożyć wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Nie będę się rozwlekał, więc powiem krótko Wesołych Świąt, jedzcie powoli, pijcie z umiarem i wracajcie na Pochylnię  :).

Y: Jeszcze raz dzięki i do usłyszenia.

G: Do usłyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu

Nareszcie jakiś wywiad, (teraz już wiem co robiliście na TS3 :D), Wywiad spoczko nie ma nic do uczepienia się + do Goldena za next osobę do Wywiadu. :D (ale - tej osoby to taki że w next wywiadzie za pewnie mnie weźmie za bany na TS3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 24.12.2013 o 23:27, dr. hab. Pe. napisał:

HMMM No nie do końca jest tak jak piszesz. Niektóre osoby widziały moje zdjęcie :P Niektóre osoby znają mnie trochę lepiej, niektóre trochę gorzej. 

Propozycję udzielenia wywiadu dostawałem niejednokrotnie ;)

Jak ci futrzak zaproponuje to musisz się zgodzić bo S@ na TS3 stracisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...