Skocz do zawartości

Wywiad max337


Gość Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mistrzu
Dnia 8.02.2014 o 17:36, <span itemprop= napisał:

Buuu, pousuwali emotki <_< :( przez to w niektórych momentach brakuje tego "jaja"...

Jeżli chodzi o mnie, to interpunkcja na 6+ - czasami aż przesadzam z przecinkami :P

 

 

Limit Emotikon, sorry ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 8.02.2014 o 20:32, h0w?! napisał:

Wywiad fajny, w miarę czytelny, trochę inny od innych, raz na plus, raz na minus :).
Pytanko, kiedyś słyszałem, że robią wywiady tylko z 'wyższymi rangami' np. modek itd. 

Czemu akurat wywiad z maxem? :)

Od Nas to nie zależy z kim jest Wywiad. Twin wybiera osoby a my przeprowadzamy :). Więc z takim pytaniem to do niego samego :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2014 o 23:11,

No nie chwal się tak, no :D

Cytuj

Bo dużo osób go zna

Wcale mnie tak dużo osób nie zna - większość nic o mnie nie wiedziała, poza kilkoma osobami :)

Cytuj

Max mam nadzieję, że pamiętasz! :D

Oczywiście, mimo tego, że byłem ostro na gazie i 20 minut później uciął mi się film :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wywiad lepiej przeprowadzony od Yetiego. Nie było takich sztywnych pyta. Takie osoby jak ja, które nie mają z nim żadnej styczności dużo się dowiedziały o Maxie.

P.S to trochę dziwne że sami nie możecie wybrać osoby do wywiadu. Polecam też być systematycznym. O co mi chodzi ? Po prostu staraj sie np. co 2-3 tygodnie może nawet co miesiąc wstawiać kolejne wywiady. Ludzie zobaczą że ci zależy i będą z chęcią czekać np. Na piątek za dwa tygodnie na kolejny wywiad.

+ ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 9.02.2014 o 00:09, suS napisał:

Zdecydowanie wywiad lepiej przeprowadzony od Yetiego. Nie było takich sztywnych pyta. Takie osoby jak ja, które nie mają z nim żadnej styczności dużo się dowiedziały o Maxie.

P.S to trochę dziwne że sami nie możecie wybrać osoby do wywiadu. Polecam też być systematycznym. O co mi chodzi ? Po prostu staraj sie np. co 2-3 tygodnie może nawet co miesiąc wstawiać kolejne wywiady. Ludzie zobaczą że ci zależy i będą z chęcią czekać np. Na piątek za dwa tygodnie na kolejny wywiad.

+ ode mnie

To zależy wszystko od Twina, ja czekam na następna osobę do wywiadu przez niego wyznaczoną, ale teraz Yeti przeprowadza wywiad za pewnie. Więc szykować się na next wywiad od niego ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...