Skocz do zawartości

Wywiad z Mistrzu.


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem Mistrzu

Zapraszamy Pochylnio-Maniaków do Lektury !  :)

 

Witaj, czy chciałbyś udzielić wywiadu dla forum Pochylnia.pl?

Nie mam żadnych przeciwwskazań, chociaż nie jestem jakąś wielką sławą na forum by wywiady ze mną robić. No ale dobra bez zbędnej wazeliny na wejściu tylko jedziemy z tematem.

Zacznijmy standardowo, jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz i czym, na co dzień się zajmujesz?

Mam na imię Bartosz w maju kończę swoje 17 urodziny (dokładnie to się dowiecie z kalendarza, jak wyskoczy komunikat bądź wejdziecie na mój profil na forum) urodzony zostałem w Poznaniu a mieszkam na ten czas w Środzie Wielkopolskiej w której obecnie się uczę jako Technik Informatyk.

Masz jakieś ciekawe zainteresowania/hobby?

Wiadomo, jak każdy normalny człowiek posiada swoje zainteresowania. Moim głównym zainteresowaniem jakie jest od małego dziecka to muzyka i informatyka i od dość niedawna jumpstyle.

Oboje wiemy, że każdy człowiek posiada swoje marzenia, które chciałbym spełnić, jakie one są w Twoim przypadku?

Marzeń się nigdy nie wyjawia, bo nigdy się nie spełniają. Ale moim głównym marzeniem to skończenie owego Technikum i w późniejszym czasie pójście na studia w tym samym kierunku i później to jak normalny facet założenie rodziny i tak powolutku dojść do emerytury   :D.

Masz swoją drugą połówkę, czyli dziewczynę rzecz jasna?

Posiadam, od 17 lutego tego roku jestem posiadaczem najpiękniejszej szatynki w moim życiu o niebieskim koloru oczu   :wub: .

Jaki jest Twój ideał kobiety?

Powiem to tak, kiedyś ktoś mi się pytał o to i mu odpowiedziałem cytatem z Za Szybcy za Wściekli a dzisiejsza wersja jest taka że, bardzo u płci przeciwnej cenię sobie mądrość, kreatywność, szczerość, brak udawania innej osoby i nie robienie tego czego ktoś jej powie. Wygląd to inna sprawa bo w każdej kobiecie idzie obudzić piękną damę na swój sposób. Ale dobra już więcej na ten temat nie piszę bo zaraz wyrwę plaskacza w twarz od mojej damy   :D.

Jakie masz plany na życie w przyszłości?

Planów zbyt ciekawych nie mam, takie bardzo typowe pod normalnego chłopaka/faceta w wieku wchodzącym do pełnoletności, czyli skończyć szkołę, ożenić się i założyć rodzinę, wybudować dom, wychować dzieci i potem się zestarzeć w spokoju i pobierać emeryturę   :).

Jaki rodzaj muzyki nazwałbyś swoim ulubionym gatunkiem?

Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Rap, zostało mi to już wpojone przez brata i siostrę w wieku 5-6 lat jak oglądałem pożegnalny koncert Paktofoniki i tak z roku na rok to się nasiliło i pozostało tak to do dziś.

Masz ulubionego wokalistę'kę? Czy lubisz dosłownie wszystkich?

Najbardziej słucham Bezczela z białostockiej grupy Fabuła, jest to spowodowane jego techniką rapu i dobrym przekazem który potrafi dojść do komórek mózgu i zrobić z tego dobry pożytek. Ale po za nim słucham też innych raperów typu: Fabuła, Trzeci Wymiar, PTP, WSRH, Slums Attack i inne ekipy/osoby z Poznania czy też innych miast.

A natomiast jaki jest ulubiony track z twojego gatunku?

Sporo tego jest ale to też zależy od poczucia humoru jaki mam na co dzień, ale wymienię może ulubione od Bezczela czyli "Prawo ponad Prawem", "Swego Pewien" z gościnnym udziałem Palucha, "Bene Nati", "Czarne Róże" oraz Nie umiemy żyć ze sobą, nie umiem żyć bez siebie. z gościnnym refrenem Kroolik Underground.

Co sądzisz o rodzajach muzyki typu: electro-house, clubowa?

Szczerze,ja jestem ignorantem muzycznym i tylko przeważnie słucham rapu, ale mam czasami takie odruchy że umiem powiedzieć że coś jest dobre a nie jest z gatunku rap.

Jakie filmy są najczęściej przez Ciebie oglądane, może jakieś nam polecisz?

Najbardziej oglądam horrory i filmy akcji, horrory z tego typu że lubię poczuć czasem trochę krwi na ekranie w postaci nawalających się zombie lub ukrytych niewinnych postaci które są seryjnymi zabójcami. A natomiast filmy akcji z szybko rozwijającej się fabuł filmu i szybko podejmujących kroków przy używaniu ciężkiego sprzętu. Natomiast co do polecania filmów to nie jestem na czasie z nowymi filmami więc polecę stare dobre tytuły, czyli: "World War Z",

"Szybcy i Wściekli" i "Piła" cała seria.

Czy masz ulubiony swój klub piłkarski, a może niezbyt interesują Cię kluby?

Nie interesuję się tym na poziomie expert jak większość, po prostu jestem wierny klubowi z mojego województwa i tylko jemu, mowa tu o Lechu Poznań który ma swoje wzloty i upadki, ale tak z wszystkim jest nigdy nie ma stałego punktu.

Czy trenujesz jakiś sport?

Kiedyś trenowałem bieganie na długie dystanse, ale z czasem malało to moje zainteresowanie w tej dziedzinie i porzuciłem to. I od niedawna prywatnie trenuje JumpStyle.

Chcielibyśmy się dowiedzieć, czy masz rodzeństwo, a może jesteś jedynakiem?

Posiadam, dwóch braci i siostra są rok po roku urodzeni a ja taki oddalony troszeczkę jestem, czyli razem nas czworo jest. Najstarszy brat jak by żył do dziś to posiadał by 37 lat, ale niestety jego pasja go zabiła kiedy mnie jeszcze na świecie nie było, siostra natomiast już dawno ożeniona zajmuje się swoim domem a mój brat posiada dobrze prosperująca firmę która z dnia na dzień przynosi większe zyski. Wszyscy mają już dawno swoje rodziny i nie długo mam nadzieję że dołączę do nich z swoją rodziną   :).

Jesteś człowiekiem, który imprezuje, czy raczej nie za bardzo chodzisz do klubów i wolisz ten czas spędzać inaczej?

Jestem po środku postawiony dokładnie, czasem mam tak że zabieram telefon, kartę i wychodzę i wracam rano, a czasem mam tak że wolę posiedzieć sobie w spokoju na ogródku w spokoju bez komputera. (coraz częściej idzie to zauważyć, bo mnie nie ma a na forum, gg, steam jestem)

Dobrze, teraz przejdźmy do kolejnej kategorii, czyli wszystko związane z grą Counter-Strike, jesteś gotowy?

Naturalnie.

Skąd dowiedziałeś się o takiej grze, jak Counter-Strike?

To musieli byśmy się cofnąć do roku 2006, kiedy posiadałem 8-9 lat. Rozpoczęło to się po przez rozmowę z kolegami z klasy mojej jak i o rok starszej, szukaliśmy gier do pogrania razem jako drużyny bądź też do zabawy. I jeden kolega po przeszukaniu internetu napotkał się na Counter-Strike 1.5 i pobraliśmy, po przegraniu paru godzin w tą grę stwierdziliśmy że ta gra nawet by nam przypadła do zabaw grupowych a jako że mi ta gra zbytnio nie odpowiadała, odpaliłem Google i wpisałem Counter Strike i wyskoczyło mi pełno pobieranek tej gry ale niestety wersji 1.6 (niestety czy stety, tego do dziś nie wiem   :D) i pobrałem ją z czystej ciekawości by porównać obie wersji. No i po zainstalowaniu i pograniu tak samo paru godzin ale już samemu na publicznych serwerach, bardziej wciągnął mnie CS 1.6 z powodu rozmów na mikrofonie i dużej ilości graczy. 

Ile czasu już grasz w tą grę?

W listopadzie minie 8 lat jak gram w naszego klasyka.

Czy przez ten okres grania zdarzyło Ci się używać zabronionych programów, które ułatwiają Ci grę?

Wiadomo, jak większość ciekawskich szukało w internecie pomocy do gier, nie którzy mówili na to kody i do dziś mam z tego czasami polewkę. Jeżeli miał bym wymienić jakie wspomagacze pobrałem to było by to WH i SH.

Jaki jest Twój ulubiony mod serwerów Counter-Strike 1.6 ?

Dużo tych modów się przeminęło przez cała moją karierę w 1.6 po przez FFA po Zombie Mody, ale najbardziej jaki mod mi do dziś pozostał w pamięci to BF2 Mod na ilości odznak 24, na owym modzie jest dość dobra frajda i w miarę logiczna, bo najpierw trzeba się narobić by potem się bawić.

Co osiągnąłeś po takim czasie gry?

Na pewno w miarę dobry skill który raz tracę a raz znowu wzrasta.

Czy żałujesz tego poświęconego czasu?

Nie żałuję po przez tą grę poznało się dużo wspaniałych osób z którymi do dziś trzymam kontakt.

Pochwalisz się pod jakimi nickami przebywasz na serwerach?

Nie mam nic do ukrycia, na serwerach typowo pod fragi występuje pod nickiem: Mistrzu 30 KULEK !!! i od paru dni pod nickiem eMka ~` a na serwerach zabawowych gram przeważnie na nicku Bujaj sie skurczybyku.

Pochwalisz się jak powstał Twój nick?

Mój pierwszy nick czyli Mistrzu 30 KULEK !!! powstał po przez granie na BF2 innej sieci który do dziś istnieje tylko niestety upada i ma się ku końcowi. I powstał po przez akcję która do dziś mi jest zapamiętana, czyli zabicie 7 osób w tym 4 HS jednym magazynkiem M4A1 i po tym ktoś na say'u napisał że ten to mistrz jednego magazynka. I tak po paru kalkulacjach i poprawkach powstał nick: Mistrzu 30 KULEK !!!

Jak dowiedziałeś się o sieci serwerów jaką jest Pochylnia.pl?

Dowiedziałem się o niej w grudniu w 2011 roku kiedy zakładałem swoją sieć serwerów i reklamowałem ją na wielu forach, także na dawnej CS-Pochylnia.eu

Kiedy zarejestrowałeś się na forum i co Cię skłoniło do rejestracji?

Pierwsze konto jakie posiadałem było z lutego 2012 roku ze względu na dołączenie mojego serwera BF2 do Pochylnii ale niestety zapomniałem danych do tego konta i drugie założyłem w lipcu 2012. A skłoniło mnie do tego powstanie serwera FFA na którym grałem i posiadałem admina.

Czy od tego czasu co jesteś na forum zauważyłeś jakieś większe zmiany?

Trochę to na pewno się zmieniło, od zmiany silnika forum po przez powstawanie nowych serwerów i zmiany głównej administracji, szkoda że teraz te serwery już nie są tak samo obfite w graczy jak kiedyś.

Chciałbyś może awansować na wyższą rangę niż Opiekun?

Na ten czas nic więcej mi nie potrzeba niż Opiekun TS3, wolę się zajmować jedną rzeczą porządnie a nie wieloma na raz i mieć z tego zerowy efekt. Ale jeżeli czerwoni będą szukać nowych osób do pomocy to wiadomo każdy pomoże by to nie upadło. 

Czy zmieniłbyś coś na naszej sieci?

Troszkę poprawek bym dodał od rozszerzenie forum o parę działów by dzięki nim był większy ruch i do tego dorzucił bym szybsze sprawdzanie propozycji na forum jak i podań, po dodaniu paru serwerów na sieci, ale niestety dziś nasza gra z dnia na dzień osłabia się więc trzeba dbać o serwery które mamy.

Jak oceniasz pracę wykonywaną przez Super Adminów oraz Moderatorów?

W tej odpowiedzi nie będę się ograniczał tylko powiem krótko jaka jest prawda. Zależy od dnia, są dni że robią cały dzień i całą noc a są czasem takie dni że jeden lub dwóch Moderatorów bądź Super Admin wykonują swoją pracę. Więc jestem do tego neutralnie nastawiony, gdyby im trochę powiedzieć to może by w końcu zaczęli robić wszyscy a nie się op***dalać i patrzeć jak robią tylko dwie osoby.

Uważasz, że brakuje kogoś na powyższe stanowiska?

To tylko nasz właściciel wie, ale jak dla mnie to lepiej gdyby było z 2-3 Head Admin i tylko Twin niby dyrygował i on sam by miał czas do wszystkiego a jego ludzie by tylko pracowali za niego. A jak jest teraz to każdy widzi.

Jak oceniasz pracę czerwonych oraz ich prawą rękę HaX'a?

Czerwoni gdyby więcej czasu przesiadywali na forum to by nic się nie stało, ale wiadomo są już dorośli i inne rzeczy są oprócz sieci więc to rozumiem, a co do naszej prawej ręki to zależy od Haxia, jak miał Global Moderatora to pracował, ale gdy dostał Head Admina to lekko zleniwiał może dlatego że nie ma rywalizacji na rangi   :).

Czy jest jakaś rzecz, która Cię wkurza na forum?

Sporo tego jest, ale zachowam to dla siebie bo nie którzy poczują się obrażeni.

Tymi właśnie słowami zakończymy wywiad, czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Pozdrawiam moją dziewczynę, moich podopiecznych z TS3 i wszystkich graczy Pochylnia.pl

Jak najbardziej pozdrawiamy Twoją dziewczynę, jak i również wszystkich graczy naszej wspaniałej sieci serwerów jaką jest Pochylnia.pl ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad ciekawy, lecz ... Mówiłem CI Santano byś nie zadawał takich płytkich pytań jakbyś je kopiował z notatnika ;/

Kolejny wywiad który zostanie usunięty bo będziesz chciał poprawić ;/

Pytania praktycznie identyczne jak wcześniej (No może zmienione dwa słowa)

Na samym wstępie wywiadu błąd :> Chciałbyś się piszę drogi kolego.

NIe będę analizował znowu całego wywiadu... Znowu zmarnuje czas i temat pójdzie do kasacji ...

 

// Już Szatan obrażony ^.- Następnym razem napiszę "Pięknie łysolu" bo przecież tutaj trzeba tylko lizać pięty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2014 o 15:41, suS napisał:

Kolejny wywiad który zostanie usunięty bo będziesz chciał poprawić ;/

Pytania praktycznie identyczne jak wcześniej (No może zmienione dwa słowa)

Na samym wstępie wywiadu błąd :> Chciałbyś się piszę drogi kolego.

NIe będę analizował znowu całego wywiadu... Znowu zmarnuje czas i temat pójdzie do kasacji ...

Nie zostanie usunięty, ponieważ jest skończony w 100%.

Nie przeczytałeś wywiadu i widzisz, że zostały zmienione "dwa" pytania? dziwnym trafem pisałem go od nowa i tutaj jest praktycznie wszystko pozmieniane. Najwidoczniej nie przeczytałeś dokładnie poprzedniego wywiadu, którego byłem zmuszony usunąć, więc nie wiem po co głupio się wypowiadasz.

Wiem jak się piszę, ale może przypadkiem nacisnąłem spację i wielkie ale...

Jeżeli chcesz możesz analizować cały wywiad, nie mam żadnych przeciwwskazań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy wywiad, to naprawdę nieźle Ci to wyszło. Jeżeli są błędy, to nie takie rażące (ja przynajmniej żadnego nie zauważyłem). Musisz uważać, aby nie zadawać bezsensownych pytań, które na siłę przedłużają Twój wywiad i są dłuższe od odpowiedzi, np.:

Cytuj

Dobrze, teraz przejdźmy do kolejnej kategorii, czyli wszystko związane z grą Counter-Strike, jesteś gotowy?

 
Naturalnie.

Moim zdaniem pytanie kompletnie bez sensu, ale ogólnie wywiad przeprowadzony bardzo ładnie i napisany ładnie i starannie, po prostu na plus ;) Łap lika i do następnego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Masz jakieś marzenie'a?

Rozjechało mnie to, hahahaha :lol:

Cytuj

jestem posiadaczem najpiękniejszej szatynki

Kobieta to przedmiot? :(

Cytuj

Wywiad ciekawy, lecz ... Mówiłem CI Santano byś nie zadawał takich płytkich pytań jakbyś je kopiował z notatnika ;/

Kolejny wywiad który zostanie usunięty bo będziesz chciał poprawić ;/

Pytania praktycznie identyczne jak wcześniej (No może zmienione dwa słowa)

Na samym wstępie wywiadu błąd :> Chciałbyś się piszę drogi kolego.

NIe będę analizował znowu całego wywiadu... Znowu zmarnuje czas i temat pójdzie do kasacji ...

 

// Już Szatan obrażony ^.- Następnym razem napiszę "Pięknie łysolu" bo przecież tutaj trzeba tylko lizać pięty ...

Fakt, tu masz rację; Santano mnie nienawidzi, bo jestem szczera... :( Nie będę płakać z tego powodu :D

Wracając do wywiadu - sporo błędów składniowych, fleksyjnych i interpunkcyjnych. Pozytywną rzeczą są długie wypowiedzi Bartka, jednak pytania są dość "płytkie".

 

 

@Edit: Zaraz będzie gadanie typu: "Wanilja, to może sama napisz taki wywiad, bo na razie tylko krytykujesz" - okej, a mogę?   hura.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Czy jest jakaś rzecz, która Cię wkurza na forum?

Sporo tego jest, ale zachowam to dla siebie bo nie którzy poczują się obrażeni.

Pewnie o mnie chodziło przez to spamowanie o S@ :D

 

Fajny wywiadzik. Jesteś MISTRZEM 30 kulek ;D Brafffo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...