Skocz do zawartości

Wywiad z nonitek.


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem nonitek
Zapraszamy do Lektury Wszystkich Pochylnio-Maniaków! ; - )))

 

 

Witaj, czy chciał byś udzielić wywiadu dla forum Pochylnia.pl ?

Nie spodziewałem się takiej propozycji, ale z miłą chęcią odpowiem na kilka pytań.

No widzisz, jednak ludzie potrafią zaskoczyć drugą osobę ;) 
Zacznijmy standardowo, jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz i czym się na co dzień się zajmujesz?

Mam na imię Łukasz, niedawno skończyłem osiemnastkę. Pochodzę z samego centrum pięknego miasta Zamość w woj. lubelskim. Uczę się też w tamtejszym liceum ogólnokształcącym, a w wolnych chwilach trenuje boks amatorski od 3/4 lat. Miałem kilka sukcesów ogólnopolskich czy nawet międzynarodowych, ale koniec przechwalania :P

Masz może jakaś dziewczynę? Planujesz jakieś małżeństwo w niedalekiej przyszłości?

Szczerze to nie preferuje stałych związków, aczkolwiek ostatnio jest pewna osoba. Małżeństwo ? A gdzie zabawa ? Za młody jestem ;)

W młodości każdy woli się zabawić, ale czasami trzeba podejść do życia poważniej i w starszym wieku zrozumiesz swoje błędy, że najlepiej mieć stały związek niż kogoś na chwilę, według mnie to bezsens, ale nie będę tym dalej zanudzał, więc przejdźmy dalej..
Posiadasz samochód/motocykl?

Jak każdy facet chciałbym mieć wypasioną furę, tymczasem dopiero przykładam się z funduszami do robienia prawa jazdy. Jak to mówią, "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" ;)

Jaki Twoim zdaniem jest ideał kobiety?

Pytanie dość.. konkretne że tak ujmę. Jasne, że szczupła brunetka o jasnej cerze i oczach. Gdyby jeszcze byłoby to połączenie wyglądu z charakterem... zawiało portalem randkowym ^^

Jak kto woli, jak kto lubi, ja tam nie zawsze preferuję tzw. deski, bo nie ma za co złapać i co kochać ;) 
Uczysz się jeszcze? Czy już pracujesz?

Jak już wspominałem uczę się. Jestem w 2 klasie liceum na profilu humanistycznym (beka z humana), aczkolwiek Zamość jest miastem typowo turystycznym, więc pracę w sezonie można złapać dość szybko. Płacy nie jest wiele, ale przynajmniej można dorobić sobie na moje przyszłe plany  

Jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny i dlaczego akurat taki, a nie inny?

Są to historia, język polski i wos, wynika to z prostego powodu, a mianowicie profilu mojej klasy. Jak to mówią, na humana się idzie, jeśli nie umie się nic innego. Lubię czasem coś napisać, coś poczytać.

Jakie miałeś przezwisko w podstawówce/gimnazjum?

Szczerze to nie przypominam sobie jakiegoś, może coś było ale nie na długo :D

Rozumiem, że to takie tymczasowe wymysły ;) 
Jaki gatunek muzyki jest Twoim ulubionym?

Nie preferuje jednego stylu muzyki, lubie posłuchać rapu ale i nie pogardze też rockiem czy inną muzyką. Nie lubię jedynie wszelkich odmian metalu, chyba jestem za głupi żeby zrozumieć przekaz tych nutek.

Ulubiony wykonawca/zespół?

Mam wielki sentyment do Piha, uwielbiam go odkąd zacząłem słuchać rapu. Jeśli chodzi o troszkę inną muzykę to bardzo lubię zespół Arctic Monkeys.

Jakie filmy preferujesz, masz jakiś ulubiony?

Według mnie wszystko zależy po pierwsze od nastroju, po drugie od towarzystwa. Chyba każdy tak ma, że jednego dnia obejrzałby mocny horror, a drugiego komedię, przy której śmiałby się do łez. A kiedy siedzi KTOŚ obok Ciebie, to jeszcze bardziej zmienia postać rzeczy :P

Jakie potrawy najbardziej lubisz/uwielbiasz?

Najpierw masa, potem masa, czyli wszystko jak leci ? Hehe, szczerze powiedziawszy nie mogę sobie pozwolić na wiele, ze względu na sport który uprawiam. Jeśli ktoś poważnie o tym myśli, to wie że utrzymanie wagi jest bardzo ważne i często jesz to co musisz, a nie co chcesz. Oczywiście nie oznacza to wiecznego postu, któż by się nie skusił na tabliczkę czekolady lub pizzę ze znajomymi ?

Myślę, że wiele osób, by się skusiło na takie rzeczy jakie napisałeś, ponieważ każdy lubi czekoladę oraz pizzę  nie da się tego ukryć, ale, jeśli uprawiasz sport, to wiadomo, że się musisz nieco inaczej odżywiać niż tylko na to, co masz ochotę.
Czy miałeś w dzieciństwie jakąś ulubioną zabawę?

Pewnie było ich wiele, począwszy od piaskownicy, gry w piłkę czy podchody (te czasy), ale teraz nie jestem w stanie wymienić zbyt wiele.

Ulubiony, a zarazem niezbędny gadżet?

Nie ma takiej rzeczy, bez której nie mógłbym się obejść w życiu (pewnie dlatego że jeszcze nie mam swojego auta), tym bardziej że techniczne nowości jakoś mnie nie przyciągają, mimo że czasem fajnie sprawdzić fejsa na mieście, to wole stare telefony, z innych "gadżetów" raczej nie korzystam.

Masz jakieś uzależnienie?

Z dumą mogę powiedzieć - nie. Jak każdy próbowałem tego czy tamtego, ale z głową. Może to słaby przykład, ale kiedyś od pewnej ważnej osoby usłyszałem "jeśli upijasz się na imprezach to jest ok, bylebyś nie imprezował codziennie".

Myślę, że imprezowanie nie jest takie złe, ponieważ każdy lubi się rozerwać, ale cóż...
Jak dowiedziałeś się o grze jaką jest Counter Strike i dlaczego akurat postanowiłeś w nią grać?

Szczerze, to na początku nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony do tej gry, oczywiście dopóki nie spróbowałem. Graliśmy z kolegami w metina i nieźle mnie to wciągnęło, kiedy oni szukali nowych gierek ja nabijałem kolejne levele :D Prędzej czy później spróbowałem i raczej nigdy 1.6 nie zapomnę

Wiem, że ta gra uzależnia, ponieważ niektórzy z moich znajomych z domów nie wychodzili na piwko lub się przejść i pogadać, bo woleli siedzieć przed tą grą, ale takie jest już życie, że pewne gry umieją uzależniać, niestety...
Jakie mody serwerów preferujesz?

Zaczynałem jako totalny noobek na pewnym serwerze diablomod. Po jakimś czasie gry dostałem się do tamtejszej top15, podjarka była niesamowita, więc zacząłem szukać serwerów na których mógłbym poprawiać swojego skilla.

Od jakiego czasu jesteś na serwerach sieci serwerów jaką jest Pochylnia.pl ?

Na pochylnie trafiłem grubo ponad dwa lata temu, szukając na necie randomowych serwerów. Tak trafiłem na aim/fy/awp, serwer odrazu mi się spodobał, dobrzy gracze, szybkie rundy, ćwiczenie aima. Po jakimś czasie zacząłem dostawać permy ala "wstaw foty", jednocześnie w ogóle nie ogarniając czym one są. Korzystałem z zalet zmiennego ip i jechałem dalej (pozdrawiam admina "my nie jaramy blantow"). Wkońcu chcąc być kimś więcej na serwerze znalazłem odpowiedź co zrobić gdy dostanie się bana i się zaczęło. Wstawianie screenów po 20razy :P

Jakie były Twoje pierwsze wrażenia tutaj?

Myśle że mój wylew żali z poprzedniego pytania wystarczy, dodam tylko że świetnie się tu zaaklimatyzowałem :)

Jakie masz dzisiejsze wrażenia o naszej sieci?

Wiele się nie zmieniło, oczywiście inni ludzie, nie ta atmosfera, ale wcale nie oznacza to że jest gorzej. Ludzie przychodzą i odchodzą, liczy się bardziej to jakie wartości ze sobą niosą. Jest dość spokojnie, konflikty się zdarzają ale raczej małej skali i dość rzadko (oby jak najrzadziej) ;)

Czy Twoim zdaniem gra nie jest już monotonna?

Myślę, że odpowiedzią na to pytanie jest liczba osób która przeszła przykładowo z 1.6 na cs:go. Jednak wszyscy zawsze będziemy pamiętać Counter Strike jako świetną grę, do której będziemy jeszcze wracać wiele razy. Moja subiektywna ocena jest taka, że 1.6 graczy zyskiwać już nie będzie, liczyć może się to, aby jak najmniej stracić.

Jak myślisz, ile jeszcze Pochylnia.pl będzie funkcjonować?

Życzę i administracji i sobie, aby pochylnia trwała jak najdłużej, ale wiemy że nic nie jest wieczne (przykład dr?). Chyba każdemu brakowałoby sprzeczek Pingla z Bachą, czy możliwości spotkania znajomych na swoim ulubionym serwerze. Pochylnia jest w pewnym sensie taką dużą rodziną, co widzieliśmy kiedy miała być sprzedana ;) 

Jak uważasz, jaki jest najlepszy sposób na przyciągnięcie nowych graczy na sieć?

"Myśl globalnie, działaj lokalnie". Zapraszajmy znajomych na serwery i forum, więcej tak na prawdę ciężko jest zrobić szaremu graczowi. Ponadto uważam, że brakuje nam profesjonalistów, którzy mogliby rozwijać serwery w dobrą stronę.

Czy sądzisz, że brakuje jakiegoś serwera na sieci?

Brakuje mi oczywiście mojego ukochanego diablomoda :)

Kiedy zarejestrowałeś się na forum?

05.06.2012r. Powodem były pierwsze wstawione screenshoty. Szczerze to przez dłuższy czas konta używałem praktycznie tylko do ich wstawiania, zainteresowałem się głębiej życiem forum około 1,5 roku temu.

Czy miałeś przez ten okres czasu jakieś dłuższe/krótsze przerwy?

Nope, nawet jeśli nie udzielałem się zbytnio, to dlatego że nie widziałem potrzeby, od ponad roku adminuje na aim/fy/awp, ten serwer znam na wylot, wzdłuż i w szerz, grałem na każdej mapie setki razy, tyle samo razy grożono mi zbanowaniem steama, czy wyzywano od .. przemilcze :P Na prawdę jeśli ktoś wiedziałby ile czasu spędziłem na tym serwerze, nic by nie pisał. 

Jak oceniasz pracę administracji forum? może masz do jakichś osób zastrzeżenia?

"Każdy orze jak może", widać gołym okiem, że każdy z wyżej postawionych na pochylni wkłada w swoją pracę część siebie. Nie oceniałbym kto więcej, dla jednego poświęcić 15minut jest czymś dużym, dla drugiego 4 godziny to mało, potrzebujemy i jednych i drugich :)

Kto według Ciebie jest najbardziej aktywny pod względem pracowitości z powyższych grup i dlaczego?

Jeśli miałbym kogoś wyróżnić, to jest to mgr Sparta, Vanilla, byli s@ Mistrzu, Pe. i B@CH@ oraz Najman który odwala czarną robotę w dziale zgłoszeń

Jak oceniasz aktualny wygląd forum, może chciałbyś coś zmienić/poprawić?

Po zmianie wyglądu forum długo nie mogłem się przyzwyczaić i używałem starego. Wkońcu jednak się przestawiłem i teraz mi się nawet podoba. Jest jedna rzecz którą bym poprawił, wchodząc w czyjąś zawartość chciałbym mieć możliwość przejścia odrazu do postu tej osoby zamiast szukać w temacie który może mieć nawet 50 i więcej stron.

Tymi właśnie słowami zakończymy wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Pozdrawiam całą ekipę forum, donatorów, graczy serwerów, ekipę tą starą i nową na aim/fy/awp i jb, środowisko bokserskie w Polsce i graczy LoLa. :D Dziękuje serdecznie za wywiad ;) 

Ja również dziękuje za poświęcony czas oraz chęć przeprowadzenia wywiadu ; - )))

Na dzisiaj tyle, do zobaczenia wkrótce!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekałem na ten wywiad. Pytania trochę jak z notatnika przygotowane, bez przemyślenia, "Uczysz się jeszcze? Czy już pracujesz?" po co te pytanie, jak po pierwszej odpowiedzi już było wiadomo. Bardzo brakuje tez pytań związanych ze sportem jaki Łukasz uprawia, tym bardziej, że posiada kilka sukcesów !!! Mino to wywiad spodobał mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 15.05.2014 o 13:17, <span itemprop= napisał:

Kto według Ciebie jest najbardziej aktywny pod względem pracowitości z powyższych grup i dlaczego?

Jeśli miałbym kogoś wyróżnić, to jest to mgr Sparta, Vanilla, byli s@ Mistrzu, Pe. i B@CH@ oraz Najman który odwala czarną robotę w dziale zgłoszeń

Ja, B@CH@ i Pe dziękujemy za nominowanie nas :D, spoczko wywiadek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :> Nie spodziewałem się po tobie łysy że napiszesz taki wywiad.

Nie mówię że jest on zajebisty i w ogóle, ale widzę że wziąłeś sobie do serca to co pisałem żebyś analizował odpowiedzi.

Nie wszędzie tak postępowałeś (np. temat o jego sukcesach byłby ciekawy, czy też opowieść trochę o jego mieście np, gdzie warto spędzić wolny czas)

Ale wywiadzik taki bardziej na plus. 

 

 

Ludzie pewnie orgazmu dostali że Kinga napisała "jest ok" w wywiadzie łysego :P

 

Ogólnie to dzięki za przedstawienie mi Nonitka bo nie wiedziałem o nim kompletnie nic a jednak posiada większą rangę na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo jest to mój drugi wywiad jak na razie, więc nie spodziewajcie się całkowitego profesjonalizmu z mojej strony, skoro twierdzicie, że jest nieco lepiej od poprzedniego, to kolejne wywiady mogą być również na wyższym poziomie i mam nadzieję, że tak będzie.

Kilka nielicznych błędów interpunkcyjnych, które zauważyłem zostały poprawione, lecz nie gwarantuje, że całkowicie je wyeliminowałem, bo nie jestem za bardzo w stanie.. chyba rozumiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...