Skocz do zawartości

Wywiad z wqdefsbgmnA


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem wqdefsbgmnA

Zapraszamy Pochylnio-Maniaków do Lektury !   

 

 

Witaj, czy chciałbyś udzielić wywiadu dla sieci serwerów jaką jest Pochylnia.pl ?

siema, z miłą chęcią  :).

Na sam dobry początek przedstaw się wszystkim  ;)

Mam na imię Damian, mam 16 lat, mieszkam jeszcze w Ełku.

Do jakiej szkoły uczęszczasz?

Jeszcze gimnazjum, ostatni miesiąc, potem wybieram się do liceum.

Czy posiadasz swoją drugą połówkę?

Nie posiadam, w tym wieku nie widzę potrzeby mieć dziewczyny.

Z tego co widzę nie śpieszy Ci się z kobietami i dobrze kiedyś przyjdzie odpowiedni czas. Teraz powiedź nam, jaki jest Twoim zdaniem ideał kobiety? 

Dla mnie powinna mieć ładne oczy, długie, czarne włosy. Miło by było, gdyby była dość mądra, nie lubię za bardzo głupich dziewczyn ;P.

Mam nadzieję, że taką sobie znajdziesz i tego Ci właśnie życzę. 
Czy masz jakieś rodzeństwo? czy jesteś jedynakiem? 

Mam młodszą siostrę, chodzi do 5 klasy podstawówki.

Czy może masz jakieś marzenia, o których chciałbyś nam powiedzieć? 

W przyszłości, chciałbym mieć kochaną żonę, dwójkę mądrych dzieci oraz dobrze płatną pracę, to takie moje małe marzenia.

Marzenia się spełniają pod warunkiem, że będziesz je realizował, więc trzymam kciuki za Ciebie  :)
Czym się zajmujesz na co dzień? może gdzieś pracujesz?

Jeszcze, niestety, się uczę, choć wolałbym pracować.

Okej, przejdźmy teraz do Twoich zainteresowań, czym się głównie interesujesz? 

Mam kilka zainteresowań, lubię poczytać jakieś ciekawe artykuły ze starożytności, od zawsze lubiłem historię, zwłaszcza starożytny Rzym. Moim drugim zainteresowaniem jest Krav Maga, jest to bardzo ciekawa technika samoobrony, kiedyś była tylko dostępna dla żołnierzy, a od kilku lat jest dostępna dla cywili. Chodzę na treningi KM już ponad rok, choć od zeszłego tygodnia musiałem zrobić 2 miesięczną przerwę, ahh te kochane kontuzje <3. Ostatnim zainteresowaniem jest piłka nożna  :).

Masz całkiem interesujące zainteresowania, powiedź nam jeszcze, czy wstydzisz się swoich hobby? 

Nie, nie mam czego się wstydzić, czasami nawet ludzię lubią rozmawiać o tym, co robię, czy co czytam.

Możliwe, że Twoje zainteresowania ich również kręcą i to jest główny o rozmowach na temat Twoich hobby ;-)
Masz jakieś zwierzę domowe i chciałbyś się nam o nich pochwalić? 

Mam psa, yorka oraz w te wakacje zamierzam kupić jeszcze pająka, dokładnie jeszcze nie wiem jakiego, muszę się zastanowić.

Podobno to bardzo fajne psy, lecz ich wada jest, że niektóre yorki nie lubią dzieci lub chorują, ale nie wiem, czy to jest do końca prawdą  :P
Ubierasz się zgodnie z modą, czy masz własny styl? 

Moda, dla mnie to jest śmieszne, że ktoś mowi ludziom jak mają sie ubierać. Ja tam się ubieram w zwykłe ciuchy, aby po prostu było mi wygodnie.

Widzę, że mamy oboje ten sam tok myślenia  :)
Czy masz jakieś swoje zasady, których się trzymasz?

Mam takie jedno, przyjaciele ponad wszystko. Bez nich nie byłoby aż tak ciekawie na tym świecie ;P. 

Wiadomo, bo świat bez tych najbliższych osób w swoim życiu byłby zdecydowanie nudny, powiedź Nam jakie jest Twoje motto życiowe? 

"Wczoraj to  przeszłość, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, a dary są po to, aby je wykorzystywać." Słowa kolegi, z byłej sieci, jakoś zapadły mi w pamięć i tego się trzymam. 

Jaki rodzaj muzyki jest Twoim ulubionym? 

Głównie lubię słuchać rock lub metal.

Okej, co sądzisz o innych rodzajach muzyki? Jak jesteś do nich nastawiony?

Nie przeszkadzają mi, nawet czasem ich posłucham ;P. 

Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w szkole? 

Jak już wyżej pisałem uwielbiam historię.

Okej, jaką masz ksywę/pseudonim? 

W szkole mówią do mnie po imieniu albo niektórzy Strzała przez nazwisko, lecz starsi znajomi nazywają mnie "Pudzian" przez mój wygląd. ;P.

Jaka była Twoja pierwsza płatna praca? 

Roznoszenie ulotek w wakacje z kolegą.

Rozumiem, powiedź nam jeszcze, co najbardziej lubisz oglądać w telewizji? 

Nie oglądam TV, głównie trzymam je tylko po to, aby oglądnąć mecz jak przyjdą do mnie koledzy. Ogólnie uważam, że TV, to największe kłamstwo jakie powstało ^^.

Jaki jest Twój ulubiony klub piłkarski oraz w nim zawodnik? 

FC Barcelona, zawodnik to Puyol, szkoda, że odchodzi na emeryturę

Na każdego przychodzi kiedyś odpowiedni czas na emeryturę i nic nie poradzimy  :) 
Bierzesz jakieś używki typu alkohol/papierosy? 

Papierosy, nigdy tego nie lubiłem, próbowałem i jakoś nie przypadło mi do gustu. Alkohol, raz na jakiś czas jak wyjdę ze znajomymi.

I bardzo dobrze, że nie palisz, ponieważ szkodzi to przede wszystkim kondycji. Rozumiem, że napijesz się od czasu do czasu dla towarzystwa - jak to dzisiejsza młodzież.
Przejdźmy do działu związane z Counter Strike, powiedź Nam jak się zaczęła Twoja historia z Counter-Strike 1.6 ? 

To było dość dawno, brat mi powiedział, że ma fajną grę i mi ją przyniósł, na początku pamiętam, że strzelałem enterem, a chodziłem wasd, aż w końcu brat mi powiedział, że lepiej uzywać myszki, a nie enteru i od razu jakoś lepiej mi szło ^^.

Na początku nikt nie wiedział jak się w to gra, co klikać itd. więc nie dziwi mnie Twoje strzelanie enterem i chodzenie wsad  :D
Jak długo czasu grasz w tą grę? 

Jakieś 5-6 lat.

Czy twoim zdaniem gra nie jest już monotonna? 

Nie, dzięki temu, że są wspaniali ludzie, którzy jakoś zmieniają charakter tej gry ( między innymi Wy  :)).

Jak trafiłeś na sieć serwerów, jaką jest Pochylnia.pl ? 

Po upadku poprzedniej sieci, miałem roczną przerwę, gdy wróciłem zachciało mi się pograć na jakimś dobrym Codzie, no i wpisałem w google i mi wyskoczył pochylniowy CoD. Wszedłem tam, jako że po przerwie lamiłem, poszedłem na surfa i tam zacząłem grać. Jako, że było dużo cziterów, to złożył podanie, za 2 razem zostało zaakceptowane i teraz jakoś tutaj jestem.

Rozumiem, czy uważasz, że ten czas, który tutaj spędziłeś, to miło spędzony czas? 

Było kilka niemiłych sytuacji, lecz jednak uważam, że to i tak był miło spędzony czas, ze wspaniałymi ludźmi. Zawsze znajdą się takie osoby, które potrafią zepsuć humor innym, lecz jest ich bardzo mało. Staram się unikać konwersacji z takimi osobami, po prostu je ignorować, dzięki temu takich sytuacji miałem mało. Dlatego ogólnie mam miłe wspomnienia ze spędzonego tutaj czasu. 

Z tym się tutaj mogę zgodzić z Tobą, ponieważ zawsze ktoś się znajdzie co będzie zaczynał prowokację/kłótnie, ale to już całkiem normalne w tym świecie..
Co sądzisz o serwerze, który został sprzedany przez Twin'a, czyli Deathrun? 

Nie dziwię mu się. Admin jest tutaj za darmo, co mnie lekko zaskoczyło. A serwery same siebie mogą utrzymać, lecz to i tak jest ciężkie. A sam Twin nie da rady utrzymać wszystkich serwerów, niby są organizowane zbiórki, lecz nie każdy jest w stanie pomóc. Ja na razie też nic nie dałem, lecz obiecuję, że jak dostanę odszkodowanie za kontuzje, to na pewno coś wpłacę  :).

Czasami są trudne sytuacje finansowe, ale też nie za często, bo jak widać zbiórki są organizowane przeważnie po okresie roku czasu w awaryjnych sytuacjach.
Jakiego zachowania nie tolerujesz wśród naszych graczy na serwerach? 

Chamstwa, ostatnio była nawet sytuacja, gdzie gracz dostał przypadkiem ssy, i zaczął wyzywać admina na forum bo dostał ssy, takie gówniarskie zachowanie. Zamiast spokojnie wyjaśniać to niektórzy ludzie wolą wyzywać adminów, serwery czy nawet innych graczy. Nie rozumiem takiego zachowania.

Tak już bywa, że jest wiele takich 'hejterów' w sieci i nic nie poradzimy na to, powiedź nam, czy Tobie zdarzyło się kiedyś również mieć nietypowe zachowania przez prowokację innych osób? 

Nie przypominam sobie, nie mówię, że tak nie było, tylko po prostu nie pamiętam. Choć zawsze staram się zachować spokój, lecz wiadomo, nie każdemu to się zawsze udaję ;P.

Używałeś'asz jakichś wspomagaczów na serwerach? jeśli tak, to dlaczego? 

Używałem, oczywiście dla zabawy, bo większego sensu w tym nie widziałem, kiedyś bardzo lubiłem denerwować ludzi w ten sposób.

Jako, że jesteś adminem JB, czy chciałbyś coś na tym serwerze dodać/usunąć, a może zmienić?

Na razie jeszcze jestem, ostatnimi czasy nie miałem za bardzo czasu, żeby tam wejść i zobaczyć co się dzieję, lecz w przyszłym tygodniu to już powinno się zmienić. Ogólnie to dodałbym pare zabaw, lecz wiadomo, musi być ktoś kto ma czas i umiejętności aby to zrobić. 

Dlaczego założyłeś konto na forum i co Cię do tego skłoniło?

Założyłem, żeby móc złożył podanie na admina na Surfie, bo za dużo cziterów tam było, i tak jakoś zostałem. 

Z tego co widzę od jakiegoś czasu jesteś wyróżniony kolorem pomarańczym, więc powiedź nam, co Cię skłoniło do tej posady? 

Postanowiłem pomóc innym S@, oraz jak zobaczyłem, że Mistrzu wraz z B@CH@ odszli, to wiedziałem, że będzie ciężej, bo większość roboty to oni odwalali. Reszta S@ jakoś pracowała, lecz nie tyle co te maniaki. Siedzieli 24h na forum i każde ssy rozpatrywali w ciągu kilku minut. Ja też złożyłem, bo zawsze para rąk do roboty się przyda, kiedyś już zajmowałem się podobną rolą, na innej sieci, więc czemu nie miałbym tutaj też pomóc  ;).

Mamy identycznie zdanie widzę, ale cóż trzeba się pogodzić z ich decyzją ;-)
Jako, że posiadasz rangę Super Admina, która jest odpowiedzialna za banowanie/odbanowywanie graczy, jak sobie radzisz? 

Uważam, że dobrze, to nie jest aż tak skomplikowane jak się wydaję. Nawet jak się czegoś nie wie, to się spyta jakiegoś doświadczonego S@ i on Ci wszystko powie, czego nie wiesz. Tacy wspaniali ludzie tutaj są ^^.

Uważasz, że wszyscy z kadry forum wykonują solidnie swoje obowiązki? 

Nie, kilka osób powinno wylecieć wg mnie, lecz kto dokładnie to zostawie dla siebie ;P.

Okej, kto twoim zdaniem zasługuje na posadę Moderatora z obecnych Super Admin'ów? 

Najman 

Chciałbyś w przyszłości awansować na posadę wyższą jaką jest Moderator? 

Wiele rzeczy chcę, lecz to nie ode mnie zależy ;P.

Od Ciebie również zależy. Tymi właśnie słowami zakończymy wywiad, czy chciałbyś kogoś pozdrowić na sam koniec? 

Tak, pozdrawiam cała Pochylnie, w szczególności Pingla, Videra, Matiego, Vanille, Mistrza, Pindola, Awwe, oraz Sebastiana i Czarka, nie z tej sieci  ;).

W takim razie pozdrawiamy powyższe osoby i ode mnie specjalne pozdrowienia dla Wszystkich czytelników.
Dziękuje Ci bardzo za fatygę i odrobinę wolnego czasu, którego nam tutaj poświęciłeś na udzielenie "kilku" pytań.

Ja też Ci dziękuję.

Do zobaczenia wkrótce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"interesująca zainteresowania" :D

 

"Czy wstydzisz się swojego hobby?" Jakby się wstydził to chyba by o nich nie opowiadał ;)

 

Poza tym "odszli", "powiedź". Takich błędów - literówek trochę jest. Interpunkcja też nie w pełni dobrze. Aczkolwiek włożyłeś trochę pracy w ten wywiad i coś tam poczytać można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2014 o 18:25, Menel3 napisał:

"interesująca zainteresowania" :D

 

"Czy wstydzisz się swojego hobby?" Jakby się wstydził to chyba by o nich nie opowiadał ;)

 

Poza tym "odszli", "powiedź". Takich błędów - literówek trochę jest. Interpunkcja też nie w pełni dobrze. Aczkolwiek włożyłeś trochę pracy w ten wywiad i coś tam poczytać można :P

dokładnie ;ppp

 

 

Wywiad ciekawy, milo się czytało. Interesujące macie wywiady jak sobie czytam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2014 o 18:25, Menel3 napisał:

"interesująca zainteresowania" :D

 

"Czy wstydzisz się swojego hobby?" Jakby się wstydził to chyba by o nich nie opowiadał ;)

 

Poza tym "odszli", "powiedź". Takich błędów - literówek trochę jest. Interpunkcja też nie w pełni dobrze. Aczkolwiek włożyłeś trochę pracy w ten wywiad i coś tam poczytać można :P

dokładnie ;ppp

 

 

Wywiad ciekawy, milo się czytało. Interesujące macie wywiady jak sobie czytam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota chodz tych bledow interpunkcyjnych moglo by byc mniej :)

 

 

Steel (03 czerwiec 2014 - 19:42): 
Z pewnością część błędów interpunkcyjnych poprawiłem. W wolnym czasie postaram się przeanalizować jeszcze raz dokładniej wszystko i zauważone błędy poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2014 o 18:10, Fan Najmana napisał:

Po co pytasz się czy pracuje czy się uczy, skoro w odpowiedzi na poprzednie pytanie napisał, że chodzi do gimnazjum, a teraz będzie szedł do liceum?

Pytanie poprawione, najwidoczniej zapomniałem zrobić tego wcześniej :)

Cytuj

"Czy wstydzisz się swojego hobby?" Jakby się wstydził to chyba by o nich nie opowiadał ;)

No cóż...

każda jedna osoba jest inna i może się wstydzić swojego zainteresowania, a to, że tak napisał, nie oznacza, że się danego zainteresowania nie wstydzi (mój kolega interesuję się rolnictwem i wstydzi się tego), więc różnie to bywa z ludźmi :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2014 o 17:53, Santano napisał:

"Wczoraj to  przeszłość, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, a dary są po to, aby je wykorzystywać."

Kung Fu Panda :P

 

A tak poza tym to jakiś zestresowany był chyba autor, nie wiem dlaczego :D

Pytania OK, wywiad też w miarę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiad. Wq jest ciekawą osobą :) Niektóre pytania i odpowiedzi były krótkie, ale nadrobiliście liczebnością i jakoś się tego nie czuło :) Ale chyba nie tylko mi brakowało jednego pytania! ^^ Jak powstał Jego wspaniały nick :P Wciąż mnie to ciekawi :P

wqdesfwfwefbdqwyhmnA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oro hejter przyszedł !

Wywiadzik troszkę gorszy od poprzedniego ale tylko dlatego że miałeś parę bezpotrzebnych pytań. Już mniejsza o tę interpunkcję ale słowo odszli mnie powaliło.

Wq ciekawy człek ( Ty masz tylko 16 latek ? :0)
Btw. Twoim zdaniem najman zasługuje najbardziej na moda z obecnych s@? Dobrze że nie napisałeś Rusher lub nic nie wiedzacy murzynass ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

W przyszłości, chciałbym mieć kochaną żonę

Przecinki w niewłaściwych, miejscach

Cytuj

Jeszcze, niestety, się uczę,

Przecinki w niewłaściwych, miejscach

Cytuj

lecz ich wada jest

Czo?

Cytuj

Słowa kolegi, z byłej sieci,

Przecinki w niewłaściwych, miejscach

Cytuj

powiedź Nam

Co to kurwa znaczy?

Cytuj

że ten czas, który tutaj spędziłeś, to miło spędzony czas?

Błąd językowy

Cytuj

gdzie gracz dostał przypadkiem ssy, i zaczął wyzywać admina na forum bo dostał ssy, takie gówniarskie zachowanie. Zamiast spokojnie wyjaśniać to niektórzy ludzie wolą wyzywać adminów, serwery czy nawet innych graczy. Nie rozumiem takiego zachowania.

:B

Cytuj

Używałeś'asz

Co to kurwa znaczy?

Cytuj

Jako, że

Przecinki w niewłaściwych, miejscach

Cytuj

odszli

Literówka

 

Słabo!

 

PS: Dziękuję za pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu

Kolejna osoba która twierdzi że byłem wyjadaczem "Centrum Banów" dziękuje Wqku piczo, a co do wywiadu w miarę spoko i już kolejny wywiad jest na forum w którym są pisane propozycje na temat ogarnięcia S@ i ogarnięcia burdelu na forum, ale jak widać Administracja Główna ma na to lekko wyjebane i dalej twierdzi że wszystko jest ok. (to mnie najbardziej gryzie :)) Gdyby Administracja w końcu coś brała do siebie to może by był ogarnięty ten burdel ale jakoś tego brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...