Skocz do zawartości

Wywiad z Metalpunkt


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym, tj. 31.08.2014r - Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem: Metalpunkt
Zapraszamy Serdecznie do lektury :) 

 

 

Siemasz, czy zechcesz udzielić nam wywiadu z Tobą? 

Siema, bardzo chętnie.

Okej, zacznijmy standardowo - jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz? 

Mam na imię Tomek, mam niestety już 28 latek i pochodzę z okolic Krakowa, a dokładniej to Myślenice.

Doszedłem do wniosku, że przy tak "dojrzałym" wieku prowadzisz samodzielne życie, więc jesteśmy ciekawi, gdzie pracujesz i czym się głównie zajmujesz? 

Od najmłodszych lat moje życie obraca się wokół ,,złomu". Mój tata zapoczątkował to w rodzinie w latach 90-tych dokładnie chyba 92 rok, a ja przejąłem pałeczkę już tak samodzielnie od 2010 roku co skutkuje tym, iż prowadzę obecnie 5 punktów skupu złomu, które dzięki Bogu fajnie prosperują, więc mówiąc w skrócie robię sam dla siebie, choć obecnie to sama praca przy kompie, więc nie można narzekać 

Przynajmniej zarabiasz sam na siebie i masz z tego zapewne jakieś zyski, więc siedzenie przy kompie i wyręczanie się ludźmi popłaca w pozytywny sposób 
Jakie są Twoje najciekawsze zainteresowania? 

przede wszystkim sport, muzyka, taniec, heh , a tak na poważnie lubię i żyję jazdą kartingami.

Jak wiadomo każdy człowiek ma swoje marzenia, więc jakie są Twoje? 

kiedyś były to własny dom i rodzina , a teraz moim marzeniem jest wycieczka do Stanów. kręci mnie to i mam nadzieję , że w najbliższym czasie uda mi się je zrealizować 

Marzenia są po to, aby je realizować także możesz swoje marzenie spełnić pod warunkiem, że zaczniesz odpowiednie kroki...
Czy posiadasz już swoją miłość życia, czy nadal poszukujesz? 

Posiadam Moją Asie-Czarnulkę jest świetną i naprawdę wyjątkowa kobieta   do tego wyrozumiała bo mam zgodę na cs, ale już niedługo :/ 3 września rodzi nam się synek wie dojdzie troszkę obowiązków i mniej czasu na grę.

No wiesz kobiety są bardzo wymagające i musisz mieć 'specjalne pozwolenia' hehe :D cieszę się, że wszystko Ci się układa i jesteś zadowolony ze swojej kobiety.
Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny i dlaczego? 

Każdy gatunek jest na swój sposób ,,ciekawy" lubię czasami posłuchać Andrea Bocelli , a znowu innym razem polski dobry hip-hop...nie mam swojego konkretnego kierunku, no i oczywiście żadna imprezka rodzinna nie obejdzie się bez disco polo :D .

Co sądzisz o pozostałych gatunkach muzycznych? 

Tak jak powiedziałem mogę słuchać praktycznie wszystkiego, jeśli coś wpada w ucho to posłucham - każdy ma swoje upodobania, a na moje wychodzi, że to typowy mix.

Który gatunek filmu jest twoim ulubionym i dlaczego? 

Lubię dobra sensację , kryminał , ale nie pogardzę fajną komedią oglądaną koniecznie w gronie przyjaciół , a mój ulubiony film to klasyk Ojciec chrzestny 1,2,3 - samą książkę przeczytałem chyba z 6 razy a film to praktycznie znam na pamięć.

Jesteś jedynakiem, czy masz może swoje rodzeństwo? 

Mam rodzeństwo, a dokładnie to siostrę Monikę (studentka).

Sądzisz, że dobrze mieć rodzeństwo, czy lepiej byłoby go nie mieć wcale? 

Uważam, że rodzeństwo to coś świetnego. U nas jest tak, że każdy może na każdego liczyć. Wiem, że u niektórych znajomych z tym rodzeństwem jest różnie ale ja akurat nie mam co narzekać.

Z reguły rodzeństwo powinno się ze sobą dogadywać, bo to są najbliższe osoby w życiu, ale zgadzam się z tym, iż czasami niektórych osób rodzeństwa nie potrafią się ze sobą porozumieć w żaden sposób, ale cóż zrobić...
Masz jakieś motto, które towarzyszy Ci w życiu? 

1. Jeśli chcesz sprawiedliwości, musisz ją sam wymierzyć.

2. Żyj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.

3. Świętym nigdy nie będę więc się o mnie nie zamartwiaj.

4. Żal trzeba pochować razem z bólem, bo cię zeżre.

 

To takie moje motta.

Czy masz może jakieś jakieś zasady, które towarzyszą Ci w życiu? 

przede wszystkim: nie je*** swoich przyjaciół - na zaufanie pracuję się całe życie, a stracić je można w jednym momencie. dbaj o rodzinę jak o siebie samego, a nawet i bardziej - to chyba najważniejsze zasady, które mi towarzysza na co dzień… patrz komu ufasz.

Świetne zasady, wręcz idealne i pochwalam to ;-)
Przejdźmy teraz na inny tor pytań, czyli wszystko, co dotyczy naszego wspaniałego forum 
Od, kiedy jesteś na forum, co Cię skłoniło do rejestracji i pozostania do dziś jego stałym bywalcem? 

niech no pomyślę.. na forum jestem jeśli mnie pamięć nie myli od sierpnia 2013 roku , przyszedłem tutaj z pukawki gdzie grałem ale forum było bardzo kiepskie wiec samo odpychało, a pochylnia ? dobrze zorganizowane forum , ciekawe i przejrzyste tematy, no miało coś w sobie i jak widać trzyma mnie do dzisiaj 

Sądzisz, że forum jest odpowiednio dopracowane, czy może według Ciebie wymaga jakichś ciekawych zmian/poprawek? 

Jak wiadomo nie ma ideałów, ale ogólnie nie jest źle. Poprawki/zmiany zawsze są dobre jeśli tylko na lepsze. Obecnie trwa ,,burza mózgów", więc pewnie w najbliższym czasie zobaczymy nowe zmiany na forum, które mam nadzieję poprawią nie tylko funkcjonowanie samego forum co również przyciągną nowych użytkowników  

Już częściowo na forum widać wprowadzone zmiany, lecz będzie ich znacznie więcej i raczej one wpłyną w pozytywny sposób na funkcjonowanie forum, a nawet serwerów naszej sieci.
Z tego co zauważyłem jesteś S@ od sporego czasu, co lub kto zachęcił Cię do tej posady i dlaczego postanowiłeś pozostać na tej funkcji do dnia dzisiejszego? 

Sam w sobie poczułem, że chciałbym to robić, lubię tą sieć i chce pomagać innym - nie namawiał mnie nikt. Złożyłem podanie któregoś popołudnia i tak oto jestem 

Jak sobie radzisz, masz jakieś problemy z pełnieniem tej funkcji, czy wszystko wydaje się proste? 

Wiadomo, błąd zawsze można popełnić, a i pewnie mi się taki też przytrafił w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Ważne by wyciągać wnioski i nie popełniać kolejnych błędów, a jednak skarg na mnie nie widzę więc uważam, że jestem pomocny i obiektywny w tym co robię 

Co sądzisz o swoich współpracownikach, z którymi współpracujesz? posiadasz o nich jakąś własną opinię negatywną lub pozytywną?

jeśli chodzi o współpracowników to cóż powiedzieć... uważam, że mamy zgrany team S@ i radzimy sobie całkiem dobrze. Tematy są rozpatrywane praktycznie na bieżąco i nikt nie wchodzi sobie w drogę. Każdy jest pomocny tak samo w drugą stronę, więc jest ogólnie cacy - inaczej niż pozytywnie nie mogło być.

Chciałbyś w niedalekiej przyszłości awansować na wyższą rangę niż Super Admin, czy ta obecna Ci wystarcza? 

Uważam, że każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu, a ja raczej już na S@ pozostanę - wiadomo praca, obowiązki, rodzina... nie miałbym więcej czasu niż ten, który poświęcam obecnie, więc brać rangę dla kolorku to nie w moim stylu. To co mam mnie cieszy i wystarcza.

Uważasz, że liczba moderatorów na forum jest wystarczająca, czy może brakuje kogoś na takie stanowisko? 

Nasi moderatorzy radzą sobie całkiem dobrze , choć odnoszę czasami wrażenie , że za bardzo dokręcają śrubę nowym czy obecnym użytkownikom , ale wiadomo , chcą utrzymać porządek wiec ofiary muszą być co do liczby myślę , że zawsze jakaś dodatkowa pracowita para rąk jest mile widziana.

Skoro zawsze jakaś pracowita para rączek jest mile widziana, to kto Twoim zdaniem najbardziej na tą posadę zasługuje z obecnych Super Adminów ?

Jeśli mam być szczery , a jestem to Susełek albo Wq tylko wiadomo , że Suseł sam się zadowala wieć może to źle wpłynąć na jego moderowanie   :P .

Ostatnio Tacowski awansował na posadę Head Admina - jak myślisz to była dobra decyzja?

Bardzo dobra. Jest odpowiednią osobą na to stanowisko , z pochylnia związany bardzo bardzo długo , odpowiedzialny , pracowity , w odpowiednim i dojrzałym wieku....wiec raczej same plusy.

Myślisz, że ktoś na naszym forum nadaje się na pełnienie również tak 'wysokiej' funkcji?

cieżko powiedzieć , szczerze gdy wszystkie znaki na niebie wskazywały , że HaX może zmienic stanowisko to widziałem na tą posade tylko Tacka i takie zdanie obecnie mam do dzisiaj.

Jak oceniasz ostatnio pracę czerwonych czy zauważyłeś, że w końcu ruszyli swoje cztery litery do większego zaangażowania się siecią?

Oczywiście , że jest poruszenie , odkąd HaX został czerwonym to biorą się konkretnie z Twinem za pochylnie....a widocznym efektów ich pracy myślę , że możemy spodziewać się lada moment.

Przejdźmy teraz na kolejny tor pytań, czyli wszystko, co związane z Counter Strike 1.6 
Od, kiedy grasz w Counter-Strike'a, kto polecił Ci tą grę i dlaczego grasz w to do dziś? 

W cs 1.6 gram od jakiś 12 lat. wiadomo zaczęło się z kolegami ze szkoły....to była jeszcze era kafejek internetowych....inne lepsze czasy.. pierwsze było to kilka godzin w tygodniu , później nawet nocki po 10 w kafejce, ale wiadomo szkoła była ważniejsza wiec szybko się ogarnąłem, co nie zmienia mojego zdania , że od cs-a nie da się odejść na stałe

Jak długo jesteś graczem serwerów naszej sieci? co spowodowało, że jesteś tutaj do dziś?

Na pochylni gram od ponad roku na samym serwerze Paintball jako ns i steam przegrałem dobre 700 czy nawet 800 godzin przez ten czas , wiec myślę , że nie jest źle,  a trzyma mnie tutaj klimat i dobrze zorganizowany serwer który cały czas próbujemy ulepszać...wszystko dla gracza.

Czy po 12-letnim stażu w tą grę myślisz, że gra jest już monotonna? 

Absolutnie... tą grę tworzą gracze....i zawsze koniec jest inny.. coś się dzieję.. powstaje klimat.. choć nie ukrywam , że dużo osób przezuca się na cs go choć mnie osobiscie nie wciągnął ...może dlatego , że nie ma jeszcze moda paintball.

Po powyższej wypowiedzi sądzę, że Twoim ulubionym modem serwerów jest PB, więc dlaczego akurat takie mody Ci się najbardziej podobają?

Sam nie wiem.... lepiej gra mi się na PB... może bardziej sobie radzę , jest ten skill.

Co sądzisz o CS:GO, który od dłuższego czasu istnieje i jak dotąd jest popularny wśród graczy, a także polecany przez inne osoby? 

Myślę , że jest to nowa dobra maszyna ze stajni valve przyciągnał wielu graczy....godny następca cs 1.6 całkiem nowa gra , nowy recoill , trzeba się uczyć gry od podstaw, więc nie ma lekko.

Jakie masz zdanie o serwerach na naszej sieci? 

Nasze serwery...hmm....jedne są lepiej zarządzane , a drugie niestety gorzej , ogólnie zauważalne jest , że graczą brakuje DM - przynajmniej widać to w wypowiedziach na forum , nooo i ciągłe problemy na JB które mam nadzieję zostaną rozwiązane z chwilą wyboru nowego opiekuna który bedzie miał checi i czas do prowadzenia serwera

Powiadasz jedne lepiej, drugie gorzej? wszystko to jest spowodowane tym, że Twin nie wyrabia się opiekować tyloma serwerami jednocześnie. Doszły mnie pewne słuchy, że Twin zamierza podjąć tutaj odpowiednie kroki i jak najlepsze dla serwera, więc w najbliższym czasie możliwe, że pojawią się zmiany i prawdopodobnie w tych zmianach będą nowi opiekunowie, więc cała obecna sytuacja powinna się wkrótce zmienić na lepsze (mam nadzieję).
Uważasz, że brakuje jakiegoś serwera/ów na naszej sieci? 

Mamy sporo serwerów , wiec każdy coś dla siebie powinien znalezc choc osobiscie proponowałbym dorzucic jeszcze western mod bo to naprawde fajna sprawa a mało która siec ma taki serwer.

Jakie jest Twoje zdanie na temat atmosfery, która panuje na serwerach?

 O.o i z tym jest różnie....ogólnie panuje kultura i dobra atmosfera ale nie ukrywajmy , że często nasi Admini zapominają od czego tutaj są i co należy do ich obowiązków o regulaminie już nie wspominając....... to gracze są dla nas .....nie na odwrót...i o tym trzeba zawsze pamiętać .....nie będzie graczy siec upadnie a tego nie chcemy.

Twoim zdaniem Pochylnia.pl kiedyś upadnie?

To jest tak jak z prowadzeniem własnej firmy......może kręcić się idealnie ale jeśli nie dopilnujesz jako właściciel , nie dołożysz starań to plajtujesz.....to samo tyczy się pochylni, wiec jeśli czerwoni zadbają o ta siec razem z administracja to wszystko będzie dobrze.

Tymi słowami zakończymy ten wywiad. Czy chciałbyś na samo zakończenie pozdrowić kogoś?

Oczywiście , że nie.. widzimy się codziennie na forum i serwerach wiec luzzzik napewno nikt nie teskni , oprócz mojej kochanej Żonki która czeka na mnie z kolacja 

Okej, więc nie będę Cię opóźniał z tą kolacją i jednocześnie męczył dalej, więc zakończmy ten cały temat. Chciałbym Ci bardzo serdecznie podziękować za to, że znalazłeś trochę czasu i chęci na przeprowadzenie ze mną tego wywiadu.

Ja również dziękuję i życzę dalszych sukcesów jako reporter pochylni 

Dziękuję Ci bardzo jeszcze raz i do zobaczenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2014 o 12:34, <span itemprop= napisał:

Jesteś jedynakiem, czy masz może swoje rodzeństwo?

Nie, mam rodzeństwo ąwinki morskiej ^^

Dnia 31.08.2014 o 12:34, <span itemprop= napisał:

Mam na imię Tomek, mam niestety już 28 latek i pochodzę z okolic Krakowa, a dokładniej to Myślenice.

Mam mam mam.

 

Troszkę nie podoba mi się kolorystyka wywiadu, razi w oczy i momentami zlewa się z odpowiedziami.

Poza tym ciekawy wywiad, widać w końcu ruch w tym dziale. Czuje, że po tych wielkich zmianach szybko zobaczymy coś w "Pochylnia news".

 

Można by było się postarać i zedytować wywiad tak, aby:

- Zdania rozpoczynały się z dużej litery;

- Kończyły się kropką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2014 o 12:34,

że Suseł sam się zadowala wieć może to źle wpłynąć na jego moderowanie    

Aha xD

Cytuj

.......

3 kropki w zupełności wystarczą :)

 

Wywiad nawet nawet.

Co do łysego. Czemu nie sprawdziłeś przed wstawieniem interpunkcji i to żeby zdanie zaczynało się zawsze dużą literą ? Wielki minus :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2014 o 13:16, MMati napisał:

Czuje, że po tych wielkich zmianach szybko zobaczymy coś w "Pochylnia news".

 

Można by było się postarać i zedytować wywiad tak, aby:

- Zdania rozpoczynały się z dużej litery;

- Kończyły się kropką.

Mam w planach przygotować pochylnia news, którą najprawdopodobniej zobaczycie na koniec września, o ile wszystko pójdzie zgonie z planem :)

Nie miałem czasu poprawiać odpowiedzi i doprowadzać ich do stanu solidnego jak powinny one wyglądać, zresztą nie mamy obowiązku tego robić, bo odpowiedzi w wywiadzie nie należą do reporterów, tylko do osoby, z którą został przeprowadzony wywiad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy wiesz co to korekta ? 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Korekta_tekstu

Ty jesteś twórcą wywiadu a nie osoba odpowiadająca, więc odpowiadasz za całą treść a nie tylko Twoje wypowiedzi :)

Tak samo jak reporterzy z gazety.pl są odpowiedzialni za swoje artykuły w całości, więc jak kopiują skądś wypowiedź poprawiają też jego pisownie chyba ze mają w zamiarze kogoś ośmieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo co do odpowiedzi to nie jest to kacik recytatorski czy dyktando online :) kazdy sie doczyta ... oczka nie ucierpia ... wiec ogolnie nie narzekac :)

Te wywiady maja byc po to byscie mogli kogos blizej poznac a nie dopatrywac sie bledow :) teraz pisze z tel i tez mam bawic sie w ortografie ? Pisalbym posta 5 min :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2014 o 14:05, suSe??kowy napisał:

Łysy wiesz co to korekta ? 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Korekta_tekstu

Ty jesteś twórcą wywiadu a nie osoba odpowiadająca, więc odpowiadasz za całą treść a nie tylko Twoje wypowiedzi :)

Tak samo jak reporterzy z gazety.pl są odpowiedzialni za swoje artykuły w całości, więc jak kopiują skądś wypowiedź poprawiają też jego pisownie chyba ze mają w zamiarze kogoś ośmieszyć.

Oczywiście, że wiem, ale co mnie to interesuje? czytając poprzednie wywiady nie zauważyłem, aby ktokolwiek poprawiał odpowiedzi innych do perfekcji. Nie porównuj tutaj gazety, która idzie w cały świat, bo ja nie piszę gazety dla całego świata, tylko dla forum 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2014 o 13:03, Kolano napisał:

Precz z komuną!

Kolano, ale wiesz, że zieloni to niedojrzali czerwoni?

Revolution. a skąd Ty taką fajną czcionkę wziąłeś? Kurde ale fajowa jest, dawajcie całe forum zrobimy w tej czcionce xD LOL #YOLO

Nom, więc poza beznadziejną czcionką wywiad ciekawy, zawsze dobrze dowiedzieć się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad dobry. Przede wszystkim ciekawy. Ortografia, interpunkcja, swoją drogą, można to pominąć, ale w miarę rozsądku xD

Tylko mam jedną uwagę do ciebie Revolution. Jak chcesz mieć jeszcze lepsze wywiady, to staraj się dogłębniej analizować odpowiedzi na pytania. Chodzi mi o to, że pytasz np. o film. Rozmówca odpowiada ci, że lubi taki a taki film. Ty nie pytasz o rodzeństwo, tylko możesz spytać dlaczego ten film lubisz. Przykład trochę taki drętwy, ale myślę, że wiesz o co kaman. Oczywiście z tym też w miarę rozsądku, bo nie piszesz epopei narodowej i nie chcesz zamęczyć rozmówcy pytaniami ;)

Leci plusik, tylko limit zejdzie :)

Aaa no i oczywiście gratuluje dziecka, niech zdrowym, mądrym i silnym będzie (i co tam jeszcze chcesz :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...