Skocz do zawartości

Ostatnio widziany film.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dawno nic tu nie napisałem ;)

  • Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj (2008) - kurde, nie wiem co dokładnie napisać o tym filmie. Na pewno to, że nie kierujcie się polski tytułem, bo jest do dupy. W filmie jest to coś. Coś co sprawia, że bardzo dobrze się to ogląda. Dwie bardzo dobre role głównych bohaterów. Ładne ujęcia. Szary, przygnębiający klimat. - 8/10
  • Ugotowany (2015) - Film tak trochę o niczym. Stworzony według utartego schematu. Cooper nie jest zły - 5/10
  • Testosteron (2007) - pierwszy raz oglądałem  i całkiem spoko. Po piwkach nawet śmieszniejszy ;) - 8/10
  • World War Z (2013) - jak to film o zombiakach. Ambitnego kina nie ma co się spodziewać, ale i tak przyjemnie się go ogląda. Podobało mi się w nim zakończenie, które po prostu jest inne - 7/10
  • Morderstwo w Orient Expressie (2017) - nie czytałem książki Agathy Christie. Nie widziałem też pierwszego filmu, ani serialu, ale ten nie był taki zły. Może i było w nim trochę głupich zabiegów, ale bardzo mi nie przeszkadzały i oglądało się to nieźle - 7/10
  • Najlepszy (2017) - Bardzo dobry Polski film. Świetnie przedstawiona historia, dobra gra aktorska, a Gierszała to nawet bardzo dobra. Nie ma jak się nudzić na seansie - 9/10
  • Spider-Man Homecoming (2017) - Marvel, to oczywiście musiałem zobaczyć ;) całkiem przyjemny film, dużo więcej komedii niż w poprzednich spider-manach. Chociaż jak dla mnie to prawdziwym Spider-Manem będzie zawsze Tobey Maguire ;) - 7/10
  • Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (2017) - słabizna straszna. Zdecydowanie najgorsza część SW Disneya. To już nie jest odgrzewany kotlet, jest to odgrzewany, przeżuty, nieświeży kotlet. Tu nic się nie trzymało kupy. Wszystko było na siłę. Dużo głupich i niepotrzebnych zabiegów, brak walki na miecze, to co się dzieje z głównym złym to kpina. Ogólnie za dużo jest do wypisywania co tu jest nie tak. Na + zdjęcia no i muzyka nie była zła. Jeszcze podobał mi się wybuch przy wchodzeniu w nadświetlną, a tak to dno i kilometr mułu - 4/10
  • X-Men (2000) - przypominałem sobie pierwszą część. Pewnie nie jest wybitna, ale mi się podoba. A najgorsze, że to już ma 18 lat :O - 8/10
  • Nieuchwytni (2015) - nie miałem co robić i włączyłem w tv, bo akurat leciało. Niestety strata czasu - 4/10
  • 17 again (2009) - głupa komedia, do piwka może być, albo, żeby się wyluzować - 6/10
  • Nic nie widziałem, nic nie słyszałem (1989) - trafiłem na ten film przez przypadek i nie żałuję. Świetna komedia z lat 80. Niewidomy i głuchy są świadkami morderstwa. Są ścigani przez policję i gangsterów i jakoś muszę się z tego wykaraskać. Dużo śmiesznych gagów związanych z ich ułomnościami. Podczas seansu nie ma czasu na nudę - 8-10
  • Miedzy słowami (2003) - wow. To było coś niesamowitego. Gra aktorska, klima, muzyka, zdjęcia, wszystko super. Świetne role Murraya i Johansson. Polecam, jednak trzeba pamiętać, że tutaj akcja szybko się nie toczy. To taki film o życiu - 10/10
  • Merida Waleczna (2012) - Disney jak zawsze w formie. Nie ma co tu dużo mówić. Przyjemna bajka - 7/10

Widziałem też anime:

  • Devil My Cry - przyjemny d oglądania, dużo akcji i walk, a mało fabuły ;) - 8/10
  • Darker than Black - Pierwszy sezon był świetny. Wszystko jakoś trzymało się kupy, główny bohater jak i wydarzenia z nim związane ciekawe. Takie 9/10. Potem to już tylko gorzej. OVA - 7/10, Drugi sezon - 5/10

A ostatnio więcej oglądam seriali. Obejrzałem oba sezony Stranger Things. Mnie kupiło i to bardzo. Klimat, gra aktorska dzieci, fabuła no i muzyka. Muzyka to chyba najbardziej ;) No i pewnie zawyżyła ocenę, ale dla mnie to - 9/10. Zacząłem też oglądać Bo Jack Horseman i Black Mirror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...