JULA

Admin Zombie Mod
 • Zawartość

  644
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  16

JULA last won the day on 15 Luty

JULA had the most liked content!

10 obserwujących

O JULA

 • Tytuł
  Just...Just Someone Me
 • Urodziny 30.07.1999

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, siatkówka i inne
 • Skąd
  Multi Head
 • Steam
  76561198236610638
 • GG
  60277894

Contact Methods

 • Website URL
  http://multi-head.pl/index.php?/profile/18247-just-noone/
 • Skype
  Julek :3

Ostatnie wizyty

5143 wyświetleń profilu
 1. Tak: Aktywny, Pomocny, Doświadczony, 2 adminów. hehehehee Powodzenia! ;)
 2. 2x opiekun + multi admin to nie za dużo? Jak dasz radę, to wszystko ogarnąć, to czemu by nie? Miły, pomocny, ogarnięty, doświadczony. Powodzenia.
 3. No dokładnie, bo we dwójkę z nonitkiem, to ciężko ogarnąć. Przynajmniej ja tak sądze.
 4. Może by tak rekrutacja na redaktorów fp? @aquax
 5. Jestem na tak: +aktywny, +pomocny, +kultura, +staż, +doświadczenie. Powodzenia. ;)
 6. Twój nick podczas grania: Godzina, data zdarzenia: Mapa: Link do screenów: STEAM_ID / IP:
 7. Gdzie zapisują się SS'y: 1) Steam po update 14.02.2013: C:/Program Files/Steam/steamapps/common/Half-Life/cstrike Steam po angielsku: C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike Steam po polsku: C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike_polish NonSteam: C:/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike W Win 7 ssy mogą zapisywać się w tej lokalizacji: C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\AppData\VirtualStore\ProgramFiles\Valve\cstrike Win Vista C:\Users\User\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Counter-Strike\cstrike_polish\ 2) Na steam'ie w bibliotece gier masz CS'a - klikasz PPM i wybierasz właściwości. Następnie PRZEGLĄDAJ PLIKI LOKALNE (ang: Properties->LOCAL FILES->BROWSE LOCAL FILES). Znajdziesz tam folder cstrike. Następnie szukasz ss'ów pod nazwą HalfLife00, HalfLife01, itd.
 8. W bansie nie ma żadnego bana na twój sid, nick i ip. najwidoczniej są problemy z bansem. prosimy o cierpliwość. :> Twój nick podczas grania: Godzina, data zdarzenia: Mapa: Link do screenów: STEAM_ID / IP: Gdzie zapisują się SS'y: 1) Steam po update 14.02.2013: C:/Program Files/Steam/steamapps/common/Half-Life/cstrike Steam po angielsku: C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike Steam po polsku: C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike_polish NonSteam: C:/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike W Win 7 ssy mogą zapisywać się w tej lokalizacji: C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\AppData\VirtualStore\ProgramFiles\Valve\cstrike Win Vista C:\Users\User\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Counter-Strike\cstrike_polish\ 2) Na steam'ie w bibliotece gier masz CS'a - klikasz PPM i wybierasz właściwości. Następnie PRZEGLĄDAJ PLIKI LOKALNE (ang: Properties->LOCAL FILES->BROWSE LOCAL FILES). Znajdziesz tam folder cstrike. Następnie szukasz ss'ów pod nazwą HalfLife00, HalfLife01, itd.
 9. W bansie nie ma żadnego bana na Twój nick, sid i ip. Są same wygasłe. @Anubis135
 10. Dzięki za zgłoszenie. Ban dodany na 1 dzień. ;)
 11. Michale nie narzekaj. Hej.
 12. Gdzie zapisują się SS'y: 1) Steam po update 14.02.2013: C:/Program Files/Steam/steamapps/common/Half-Life/cstrike Steam po angielsku: C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike Steam po polsku: C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike_polish NonSteam: C:/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike W Win 7 ssy mogą zapisywać się w tej lokalizacji: C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\AppData\VirtualStore\ProgramFiles\Valve\cstrike Win Vista C:\Users\User\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Counter-Strike\cstrike_polish\ 2) Na steam'ie w bibliotece gier masz CS'a - klikasz PPM i wybierasz właściwości. Następnie PRZEGLĄDAJ PLIKI LOKALNE (ang: Properties->LOCAL FILES->BROWSE LOCAL FILES). Znajdziesz tam folder cstrike. Następnie szukasz ss'ów pod nazwą HalfLife00, HalfLife01, itd.
 13. AB = aktywny ban. ;v wzór: Twój nick podczas grania: Godzina, data zdarzenia: Mapa: Opis zdarzenia: STEAM_ID / IP: