Jump to content
 • Leaderboard


  Popular Content

  Showing content with the highest reputation since 08/19/19 in all areas

  1. 3 points
   aquax

   P-odanie na admina COD MW 400

   Na prawdę nikt się nie wypowie? Czekam do jutra. Jeżeli nie będzie żadnych głosów na nie zgłoś się do mnie kolego po odbiór admina.
  2. 2 points
   ShiawaseXd

   518# Pytanie Dnia!

   Spalił bym kilo maryski 😃
  3. 2 points
   Madziaa<3

   516# Pytanie Dnia!

   PiS wygra następne wybory.
  4. 2 points
   Madziaa<3

   Prawda/fałsz

   Fałsz Osoba niżej mnie kocha
  5. 2 points
   Madziaa<3

   Podanie przecinek,

   Ja będę na neutral z przechyleniem na tak. Nie zrozum mnie źle, ale chyba nie dałeś się za bardzo poznać. Wiek jest jak najbardziej na plus - zachowujesz się na dużo starszego, co również widać po sposobie pisania. Gametracker nie jest jakoś bardzo zadowalający, ale zanim podanie zostanie rozpatrzone to zdążysz nadrobić. Masz konto na forum od maja 2018 roku, szkoda, że nie pisałeś nic i dopiero teraz zacząłeś być aktywny (to nie jest żaden minus, taka tylko wzmianka). EDIT: Jednak stwierdzam, że jestem na nie/neutral z przechyleniem na nie. Po napisaniu podania zmieniłeś się o 180 stopni. Głupie, dziecinne teksty na serwerze, czatboxie i w różnych tematach (m.in. w zabawach) nie są nikomu potrzebne, a już tym bardziej admin nie powinien się w ten sposób zachowywać.
  6. 2 points
   VisTeR.'

   Podanko <3

   Bakłażanie masz w dziale adminów napisać jak wygląda sytuacja a nie nowe podanie. CL/
  7. 1 point
   Wszystkiego najlepszego jajossaczu
  8. 1 point
   Mentosowsky

   Podanie o Admina Mentos

   Nick na serwerze: MentosWiek: 17Znajomość SM (0/8) : 7Doświadczenie: Byłem adminem na kilku polskich serwerach,brak skarg od graczy kierowanych w moją stronęSteamID:STEAM_0:1:103768132Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198167801993/Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Mentos/145.239.237.105:27100/Kontakt: https://www.facebook.com/tobiasz.bartczak.7 lub https://steamcommunity.com/profiles/76561198167801993/Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ogólnie jestem lubiany przez graczy waszego serwera, tak mi się wydaje . Często jestem na serwerze . Mam nadzieje ,że jeżeli dostane szansę to się nie zawiedziecie ;)
  9. 1 point
   Najlepszego mordo, oby się ułożyło wiesz co ;) (bajcepsemotikon)
  10. 1 point
   Na FB masz zablokowane to tu napisze, Wszystkiego Najlepszego!
  11. 1 point
  12. 1 point
   Madziaa<3

   Oceń Avatar Usera Powyżej ;]

   11
  13. 1 point
   Ponczeg :3

   Hehehe

   Nazwa osiągnięcia: Wspieram was! Dowód (SS,Link do profilu itp):https://pochylnia.pl/profile/54469-ponczeg-3/
  14. 1 point
   Blackout.

   520# Pytanie Dnia!

   Standardowo sprzątanko, gotowanko, nauka, prace w ogrodzie, znów nauka, komputer, no i oczywiście budzenie @Nimmrod. Wstawaj gamoniu, bo życie prześpisz!
  15. 1 point
   Bott*

   519# Pytanie Dnia!

   @Blackout. Odwołanie do odwołania ^^' - dziecko (@Ravqo) - bez dwóch zdań zgadzam się - dialog/rozmowa (@Szczwana) - można, jest to monolog lub mówienie na głos do siebie i odpowiadanie (schorzenie psychiczne) - chodzić po suficie/przykryć się kocem na suficie (@ShiawaseXd) - można, np. w stanie nieważkości (nie tylko w kosmosie) - nie potrzeba do tego osoby która by nas podtrzymywała, co najwyżej określonych warunków - zbudować domu (@ShiawaseXd) - można, już nie będę się wdawał skrajności że dla niektórych karton to dom - można samemu zbudować autentyczny dom (nawet nie mając o tym zielonego pojęcia), inną sprawą jest to że taka konstrukcja może nie przetrwać nawet kilku minut - ale można zrobić to solo - żyć samemu (@Reyuś :)) - jestem przekonany że nie da się
  16. 1 point
   Blackout.

   519# Pytanie Dnia!

   Na pewno dziecka, chyba że ktoś się mocno zaangażuje i włoży w to "pracę" xD Prowadzić dialogu Chodzić po spodniej stronie powierzchni (np. sufit) Niektórzy też nie mogą żyć samemu
  17. 1 point
   Nimmrod

   Chwalimy się statami!

   https://imgur.com/8X5eMcs https://imgur.com/2FFwqG9 https://imgur.com/2FFwqG9 https://imgur.com/kUoBSpK https://imgur.com/clhwVo4 Takie tam z ost kilku dni
  18. 1 point
   Madziaa<3

   Prawda/fałsz

   Fałsz Osoba niżej ma zielone oczy
  19. 1 point
   SpeedziK

   Problem ze Smoke i ScreenShotami

   1. W ustawieniach pozmieniaj sobie ustawienia smoków. 2. Rób ssy, poprzez klikanie F12 a nie prtscr.
  20. 1 point
   MroźnY

   513# Pytanie Dnia!

   Aktualnie to wydaje mi się, że z @Ponczeg :3, my tam wiemy dlaczego :v
  21. 1 point
   Reyuś :)

   513# Pytanie Dnia!

   Wydaje mi się że z @Ab3Lem. Tyle co go męcze i nadal mi odpisuje ;)
  22. 1 point
   SpeedziK

   Podanie przecinek,

   Dobra to zaczniemy od minusów. Jednym z nich jest na pewno wiek, który jest adekwatny do Twojego zachowania. Od kiedy złożyłeś podanie totalnie się zmieniłeś, zacząłeś pisać głupie teksty na serwerze, na ChatBoxie, w tematach. GameTracker też nie zachwyca, grasz na serwerze lekko ponad tydzień, ale zdążyłeś nabić już ponad 1k minut. Do plusów jedynie mogę napisać, ze posiadasz csa 1.6 na steamie i konto na forum spełnia wymagania. Dorośnij troche i wtedy napisz podanie jeszcze raz. Jestem na NIE.
  23. 1 point
   przecinasek,

   Dodajemy nasze zdjęcia.

   Jak chcecie to macie 😀. Szybkie zdjęcie. Miałem 2% baterii xd. ( Nie patrzcie na te rozczochrane włosy xd) http://imgur.com/a/rca2fqx
  24. 1 point
   VisTeR.'

   [Podanie] AviX.

   Bardzo fajny nick masz na serwerze. Podanie zostaje automatycznie odrzucone. Dodatkowo dostajesz bana na tydzień ze podszywanie się pod administracje i używanie tego nicku. Zamykam.
  25. 1 point
   Ab3L

   LAPEK

   10 to najstabilniejszy i najlepszy system jaki do tej pory wydał M$ Pozostaje jedynie kwestia sprzętu na którym jest instalowany ..a wracając do tematu to z 15-25 przy 720p może uciągniesz miałem HD 4000 w jednym ze swoich lapków (z tym że procek to u mnie był "nieco" wydajniejszy) i miałem spadki poniżej 30 fpsów.
  ×