Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobereeek ; ) mili gracze

 

 

to tak sprawa ma sie jasno ale nie dla kazdego jestem aDrA i grywam na owym FFA serwerze na steamie ktorym obecnie gram rzekomo choc juz wiem ze jest ban na BL`u choc mozna zobaczyc skad ten wpis i aktywnosc moja ten steam zostal kupiony przeze mnie nie dawno i nie bylem poinformowany o istniejacym tu wpisie na liste czarna ! sugerowanie sie tym ze gram na tzw wh jest nie dorzeczne i irytujace wiele graczy na tym serwerze wie , wiele adminow wie jak wspolpracuje z nimi jak i takze z graczmi bylem nie raz przegladany  przez admow na serwie przez to jaka prezentuje gre , wnosze o un ban ! bo bez myslnie zostalem zbanowany i posadzony o rzecz ktora nie robie rozumiem ban i ss i wszystko lecz to co sie stalo wygralo wszystko jesli ten wpis na bl nie zniknie bo gdyz mam zamiar pisac odwolanie bd posiadal nowego steama z nowym steam id ! milego wieczoru 

 

 

 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : aDrA 
[AMXBans] Reason : ' Wybacz Bracie , BL : /. Do wyjasnienia . ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.PL 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 31289146 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 89.70.167.243 ' 
[AMXBans] ===============================================
 
 
 
 

nick aDrA

nick admina taki panie

mapa de westwood 

opis wchodye na serwer mija pierwsza runda i cyyyyk a powod byl wybacz bracie , do wyjasnienia czy cso takiego 

steam id STEAM_0 : 1 : 31289146

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzien dobereeek ; ) mili gracze

 

 

to tak sprawa ma sie jasno ale nie dla kazdego jestem aDrA i grywam na owym FFA serwerze na steamie ktorym obecnie gram rzekomo choc juz wiem ze jest ban na BL`u choc mozna zobaczyc skad ten wpis i aktywnosc moja ten steam zostal kupiony przeze mnie nie dawno i nie bylem poinformowany o istniejacym tu wpisie na liste czarna ! sugerowanie sie tym ze gram na tzw wh jest nie dorzeczne i irytujace wiele graczy na tym serwerze wie , wiele adminow wie jak wspolpracuje z nimi jak i takze z graczmi bylem nie raz przegladany  przez admow na serwie przez to jaka prezentuje gre , wnosze o un ban ! bo bez myslnie zostalem zbanowany i posadzony o rzecz ktora nie robie rozumiem ban i ss i wszystko lecz to co sie stalo wygralo wszystko jesli ten wpis na bl nie zniknie bo gdyz mam zamiar pisac odwolanie bd posiadal nowego steama z nowym steam id ! milego wieczoru 

 

 

 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : aDrA 
[AMXBans] Reason : ' Wybacz Bracie , BL : /. Do wyjasnienia . ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.PL 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 31289146 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 89.70.167.243 ' 
[AMXBans] ===============================================
 
 
 
 

nick aDrA

nick admina taki panie

mapa de westwood 

opis wchodye na serwer mija pierwsza runda i cyyyyk a powod byl wybacz bracie , do wyjasnienia czy cso takiego 

steam id STEAM_0 : 1 : 31289146

 

Hmm, nie wiedzia??em, ??e na bl masz bana, ale ok. Typ wydaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Twoje podejscie do tego wszystkiego jest sceptyczne bo jestes nastawiony na mnie na minus .... Twoja opinia tu nie ma znaaczenia czekamy na opinie admina taki panie ! i siorpaja oczywiscie  a Wojtek swoje humorki i podejscie do graczy zostaw gdzie indziej Too Shoort jest adminem dobrze o tym wiesz. wiec nie namawiam kogolwiek na to by pisal o mnie w superlatywach tylko by wyrazil opinie na ten temat .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...