Skocz do zawartości

Pomocy, admini... "?"


Dragoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem,,, :(  Zostałem wczoraj zbanowany na serwerze z klasami... Powód bana "5 screenów na Pochylnia.pl"... Wszystko super, wszystko spoko... Jeden "malutki" problem... Nie mam tych screenów na kompie... Przeszukałem od A do Z i nic.. Na internecie wyszukałem podobne sytuacje i jest to możliwe, że screen'y nie zabisały się.. Problem w tym, że metody które mogłyby ( nie muszą ) pomóc, mi niestety nie pomogły..

Moje pytanie, prośba ( nie wiem jak to nazwać )... Czy jest jakiś sposób na odbanowanie w związku z zaistniałą sytuacją. ??

Chciałbym dodać, że już długi czas gram, aa raczej grałem na tym serwku i żaden admin mnie o nic nie podejrzewał ( aa było ich wielu ).. I wczoraj przyszedł jakiś nowy, lub taki który się długo nie pokazywał i wlepił mi bana... Najwyraźniej jest to związane z moja dobrą grą, bez posiadania premki  ( tak sądzę ) ... Gdybym miał jakieś gó*no typu "wh" czy jakieś inne uje muje to raczej bym się tak nie starał czegoś zdziałać... Na prawdę zależy mi na odbanowaniu... Świetny serw, świetni ludzie, 3 miejsce w topce, jeden z najwyższych lvl... To boli... Tak zostawić to wszystko...

Bardzo proszę o odpowiedź, czy mógłbym coś zrobić aby zostać odbanowany... ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha zajebiście :)

obstawiałem Cię że latasz na wh, kolejny admin olewał moje prośby, a Ty jak perfidny skanowałeś przez ściany gdy na serwerze nie było żadnego admina,

ślepe naboje dziwnym trafem celowały zawsze w punkt, to raz, a dwa nie kryłeś się z czitem gdy Cię oskarżano :smiley: nagle wiedziałeś gdzie kto jest, bo przecież masz steam i ktoś głośno stoi lub kuca haha!!!

latałeś i wbijałeś levelki, ale trafiła kosa na kamień i jestem niezmiernie zadowolony, a czy przypadkiem to nie Ty mówiłeś że na tym serwerze automatycznie blokuje czity jak wh i aim? no sorki, z aimem już paru kolesi widziałem, a z wh również, więc obalam Twoje stwierdzenie

kolejny do zbanowania Protek - ale tego coś admini boją się banować, podejrzewam i już o tym trąbiłem, w czasie gdy na spekcie siedzi admin on wyłącza wh, nagle statystyki lecą łeb na szyje, a gdy nikogo nie ma na spekcie chłopak wymiata, widzi wszystko, kule trafiają w same głowy i magiczne "info od Boga" 

cieszy mnie to że już z nami sobie nie pograsz, ale wybacz zasłużyłeś, przykro mi że fotki masz spaprane :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferrekin, swoje 3 grosze zostaw dla siebie. Nie masz prawa się tutaj wypowiadać.

Dragoni, przede wszystkim najpierw podstaw do wzoru:

Twój nick podczas grania:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
Link do screenów:
STEAM_ID / IP:

Następnie poszukaj ss'ów. Jest ich 5. Mają one rozszerzenie bmp. Instrukcja znalezienia i wstawienia jest w tym temacie -> http://pochylnia.pl/topic/69212-wzór-wstawiania-ssów/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...