Skocz do zawartości

Wybór mapy - głosowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Teraz po zagłosowaniu na mapę cały czas widnieje menu głosowania, które przeszkadza w graniu, zasłaniając niemal pół ekranu przez minutę-dwie oraz wymuszając konieczność korzystania z dodatkowego klawisza zmiany broni "q" w przypadku chęci zmiany broni. Stosunkowo dużej liczbie osób to bardzo przeszkadza w grze, bo utrudnia rozgrywkę pod koniec mapy, kiedy trzeba być najbardziej skupionym. Ten system głosowania jest gorszy od poprzedniego, bo w praktyce nikt nie cofa głosu i niepotrzebnie są pokazywane procenty wyboru; jak ktoś chciał to zawsze czytelnie widział w rogu ekranu, które mapy są najczęściej wybierane. Wiele osób potwierdza moje zastrzeżenie na serwerze, więc czekam na wasze komentarze odnośnie tej sprawy tu - na forum.

Czy chcielibyście wrócić do starego systemu głosowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak zasłania Ci "niemal pół ekranu" to zmień rozdzielczość.

Wciśniesz dwa razy numer na zmianę broni to powinno Ci zmienić przy głosowaniu - przynajmniej u mnie tak działa. 

Co do tego cofania głosu to jest raczej potrzebne, bo nie raz ktoś się pomylił z wyborem mapy i zawsze można cofnąć, żeby potem nie było zmiany że chcą rtv jak kijowa mapa będzie :D.

Jak dla mnie ten system jest lepszy od poprzedniego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zmieniłem tak, że po oddaniu głosu znika lista. Jednak to wyłącza opcję poprawienia swojego głosu. Zobaczymy jak to się sprawdzi. Jeszcze jest druga opcja. Zamiast wyłączyć widoczność, to skrócić głosowanie.

Za niedługo będę bawił się tym pluginem, więc to jeszcze może się pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...