Skocz do zawartości

ArT


Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: GO MOD
Data: 14/03/2018
Nick podejrzanego: ArT
STEAM_ID (komenda "amx_ip"): STEAM_2:0:835910261
Link do dema: http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1803141319-css_dust2x2.dem.zip
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa): nie mam
Rodzaj wspomagacza: WH
Podejrzane momenty:

6:08 - info long, chociaż patrzy się na ściany, skraca na pewniaka gale, jak jest dwóch tt (niby okey, ale zobaczycie następne dwa wpisy)

6:27 - skraca gale, pewnie wchodzi do anarchii, na pełnym biegu

6:45 - znów pewnie skraca gale

6:58 - modelowo na tt

7:00 - zawsze skracał pewnie, a teraz się zatrzymuje (po wcześniejszym modelu przez ściane), robi walk i wie, że tt czeka

7:50 - INFO LONG?! 5 sekund po starcie rundy?!

9:00 - "short coś tupnęło" - wcale nic nie tupnęło :)

9:12 - za wcześnie

9:24 - nie dostał mleka, dalej wcelowany (tak wiem, na HLTV nie widać czy ktoś dostał, ale normalnie gracze się chowają, uciekają, albo oddają strzał z awp po sekundzie, a on twardo stoi, strzela po paru sekundach, kuca)

10:00 - jest 1 tt, patrzy od początku rundy long

10:30 - a teraz patrzy short i idealnie trafia

12:20 - nie wchodzi pierwszy, czeka

12:45 - perełka

12:53 - modelowo

13:00 - nie wchodzi long, czeka

14:10 - wcelowany

14:45 - znowu ta sama akcja jak na shorcie, przez całą mape JEDEN JEDYNY RAZ CT POSZŁO W TO MIEJSCE I CZEKA

 

Jak będzie trzeba to i inne demka rozpisze gdzie grał, bo nie gra od dziś na tym serwerze. Gość miał robione 4 razy ss i nic na nich nie ma, bo nie używa standardowego walla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kac2203 napisał:

Wystarczy wbić na servier i popatrzec jakiego ten gosciu ma perfidne wh.

Po 1 nie powinieneś się tu wypowiadać, szczególnie jak masz zamiar pisać takie bezsensu posty.

Po 2 skoro ma takie PERFIDNE WH to czemu dajecie mu cały czas ssy a nie ban za wh i tyle? 

 

Demko obejrze w nocy albo jutro z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

9:11 - dla mnie trochę za wcześnie +/-

10:32 - zoom off i widocznie chciał się obrócić na longa, ale na wh pewnie zobaczył, że idzie :D +/-

12:35 - wchodzi zaplantować i nie sprawdza dokładniej romana i longa... +/-

12:52 - +

14:42 - albo usłyszał albo zobaczył, ale raczej to drugie. Ja nie słyszałam bo ciągle ktoś tam gadał +

Dla mnie trochę za mało, ale zobaczę jutro wieczorem jeszcze jakieś demko z wcześniej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ według mnie jeszcze 7:00 - skrócił short na pewniaka przy życiu dwóch tt, a na końcu sie zatrzymał i modelowo na tt, a we wcześniejszych rundach normalnie biegł, nie zatrzymując się

 

 

Edit, mapa cache, 15 marzec, okolo godziny 20:30, modelowo, zobacz Madzia, jak chcesz inne demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...