Skocz do zawartości

Wywiad - .:Michal:.


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: .:Adamo:.
Osoba,z którą został przeprowadzony wywiad; .:Michal:.




Cześć .:Michał:. ! Przedstaw nam się, żeby Cię wszyscy mogli poznać.

Cześć, mam na imię Michał, mam 16 lat i uczęszczam do 1 klasy Technikum Informatycznego.

1.W jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z serwerownią Cs-Pochylnia.eu

Moja przygoda z pochylnią zaczęła się dokładnie 08 lipca 2011r. gdy po raz pierwszy trafiłem na nasz AIM/HS. Serwer ten bardzo mi się podobał przez co zacząłem spędzać na nim dosyć sporo czasu. Jeszcze wtedy wcale nie interesowałem się forum a także innymi serwerami naszej sieci lecz na początku 2012 roku uległo to sporej zmianie. To właśnie wtedy założyłem swoje konto i zacząłem się udzielać na forum a także odwiedzałem inne serwery na naszej sieci. Na wiosnę otrzymałem po raz pierwszy administratora na serwerze COD+DM. Podczas wakacji dosyć sporo grałem na serwerze ProCod gdzie także zostałem adminem. Tak właśnie wyglądały początki mojej przygody z siecią.

2.Opowiedz nam jak się zaczęła Twoja droga do Modreratora.

Sądzę że moja droga do moderatora miała już swoje początki wtedy gdy po raz złożyłem podanie na super admina. Było to dokładnie 3 czerwca 2012r. Kilka dni po złożeniu podania zostało one rozpatrzone pozytywnie. Byłem wtedy bardzo ucieszony ,ponieważ jeszcze nigdy nie pełniłem tej funkcji. Pomimo tego dosyć szybko opanowałem umiejętności które powinien posiadać dobry S@. W połowie wakacji zdecydowałem się na to aby złożyć podanie na moderatora. To jednak zostało odrzucone z powodu wystarczającej obsady na tym stanowisku. Krótki czas później dostałem propozycję od Volturi`ego abym pełnił właśnie tą funkcję którą przyjąłem i pełnię do dziś.

3.Czy w przyszłym czasie planujesz zostać Opiekunem serwera?

Odpowiem tak, planować to ja sobie mogę lecz zależy to tylko i wyłącznie od naszych Administratorów. Zapewne jeżeli będą sądzili że był bym odpowiednią osobą na to stanowisko, a także mógłbym im pomóc w prowadzeniu serwera to pewnego dnia dostanę taką propozycję ale to się jeszcze okaże.

4.Jak układają Ci się kontakty z Twinem,M3ntosem oraz Volturim ?

Kontakty sądzę że układają się nam dobrze i nie mam większych zastrzeżeń.

5.Zmieniło się dużo na serwerowni od twojego przybycia?

Oczywiście od czasu mojego przybycia na pochylni zaobserwowałem wiele zmian takich jak: awanse i degradacje poszczególnych użytkowników, dołączenie do sieci ZM, powstanie nowego moda jakim jest DeathRun, liczne zmiany i modyfikacje na serwerach a w szczególności tych z modyfikacją CodMod, przejście forum na IP Board i wiele innych.

6.Czy lubisz swoja pracę jako Moderator czy jest bardzo niewdzięczna?

Sądzę że ją lubię i mogę ją nazwać nie tylko pracą lecz także przyjemnością czy oderwaniem od codzienności. Poznałem podczas niej wiele ciekawych ludzi, sporo się nauczyłem. Co do tego że jest niewdzięczna to mogę powiedzieć że oczywiście zdarzają się osoby które nie doceniają moje pracy lecz są to tylko pojedyncze i znikome przypadki które nie zdążyły mnie bardziej poznać i sądziły tak podczas gdy np. dana osoba nie dostała ode mnie UB itp.

7..Jakie relacje Masz z użytkownikami Pochylni?

Sądzę że moje relacje z użytkownikami są bardzo dobre i raczej nie mam na co narzekać.

8.Co lubisz robić w wolnym czasie?

W wolnym czasie lubię wyjść i pograć z kolegami w piłkę, jeździć na skuterze i trochę popykać w CS`a czy posiedzieć na forum.

9..Interesujesz się sceną sportową?

Nie jestem jakimś zapalonym fanem lecz lubię z czasu obejrzeć dobry mecz w piłkę nożną, ręczną czy siatkówkę.

10.Jakie masz plany na przyszłość? Wybrałeś sobie jakiś kierunek w którym będziesz Się dokształcać?

Na razie to jak już wspomniałem chodzę do Technikum Informatycznego. Czy w przyszłości będę się kształcił właśnie w tym kierunku to tego jeszcze na 100% nie jestem pewien.

11.Jakim gatunkiem muzyki Się interesujesz?

Nie interesuje się tylko i wyłącznie jednym gatunkiem muzyki. Lubię posłuchać trochę muzyki klubowej a także tej która leci w radiu.

Na koniec wywiadu chciałbym podziękować ,że zgodziłeś się poświecić swój wolny czas na przeprowadzenie wywiadu.
Pozdrawiam Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś w innym miejscu napisać Cię

1. Twoja wersja: Cześć .:Michał:. ! Przedstaw nam się, żeby Cię wszyscy mogli poznać.
2. Moja wersja: Cześć .:Michał:. ! Przedstaw się nam, żeby wszyscy mogli Cię poznać.

Druga wersja chyba lepiej brzmi:P

A tak to wywiad jak na pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja Bakuś,kucharz czy tam informatyk... :D a co do samego wywiadu to wypadł nienajgorzej,oczywiście w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Wiadomo,że za pierwszym razem dobór słów nie należy do rzeczy najprostszych.. Lecz mogę śmiało powiedzieć,ze wyszło bardzo poprawnie.. I najważniejsze,że jest co poczytać ;) a przytym dowiedzieć się kilku drobiazgów a Naszym moderatorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...