Skocz do zawartości

Tytu??y roundsound??w od 21.10.2014


Vanilla

Rekomendowane odpowiedzi

1. Schiller - I feel you (Original Mix)
2. Allen Watts - Blackout (Original Mix)
3. Baciary - Cztery razy po dwa razy
4. Afrojack feat. Spree Wilson - The Spark (Tiesto vs. Twoloud Remix)
5. Alpharock - Drop The Guns (Original Mix)
6. Dem Slackers - Somebody do something (Original Mix)
7. Bracia Figo Fagot - W??da zryje banie
8. Popeska vs. DallasK - Heart Of The Alienz (Popeska Bootleg)
9. Eminence & Johann Stone - Volcano (Original Mix)
10. W&W - Lift Off! (Original Mix)
11. Dash Berlin feat. Sarah Howells - Go It Alone (Andrew Rayel Remix)
12. Quadron - Hey Love (TORN Remix)
13. Deadmau5 - The Reward Is Cheese (Tujamo Remix)
14. Rune RK - Calabria (Firebeatz Remix)
15. Iggy Azalea vs Charli XCX - Fancy (Jordy Dazz Bootleg)
16. RAM & Stine Grove - RAMore (Original Mix)
17. Tommy Trash & Wax Motif - HEX (Original Mix)
18. Allen & Envy and Katty Heath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irytujace iz wstawiasz Vanillia tylko to co Twoje nie widzialem by ktos proponowal co kolwiek jaki kolwiek kawalek nie podoba mi sie  to na 2 utworow znam tylko baciary wiec zmien to bylo dobre " peja kali-rynsztok " " zbuku- do konca " " boski roman- zastrzyk motrywacji "  chce polskiego hip hopu na serwie a nie same kur... techno co ja amfetamine wciagam ze non stop techno masakira proszer o zmiane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irytujace iz wstawiasz Vanillia tylko to co Twoje nie widzialem by ktos proponowal co kolwiek jaki kolwiek kawalek nie podoba mi sie  to na 2 utworow znam tylko baciary wiec zmien to bylo dobre " peja kali-rynsztok " " zbuku- do konca " " boski roman- zastrzyk motrywacji "  chce polskiego hip hopu na serwie a nie same kur... techno co ja amfetamine wciagam ze non stop techno masakira proszer o zmiane !

Zr??b kilka RS-??w, to mo??e si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hax-u Skoro tak mowisz prosze Cie bardzo kolego moj drogi muzyke lubie kazda bo slucham nawet new metal " Linkin Park " a lubie wielu wykonawcow naprawde bo i nawet czarne rapsy " capone N Noreaga " dobrze skoro mam prawo wypowiedzi jak i propozycji to dam kilka Rs-??w. ! :P 

 

1.) 

2.) 

   ( taki lajtowy :D ) 

3.)

4.) 

5.) 

6.) 

 

a dlaczego Hip Hop lubie a tym bardziej Polski bo wspieram Polskich Artystow i kupuje Polskie Rap Plyty doceniam czyjas prace takze jest dobrze bez spiec i na kazda muze chec mam to poslucham i nie spinam jak ( gimbaza JP chwdp i wielkie cwaniaki ha po lisciu na psiarni i spiewaja jak kanarki ) sorry ale znam swoje wartosci i nie obrazam nikogo zacytuje slowa Opiekunki " chamstwo za chamstwo " mam swoje w glowie i ja dziekuje za mozliwosc bycia tu na Pochylni nie zamierzam sie rozstawac z wami lubie was chodz was nie znam bede sie trzymal i przestrzegal regulaminu ale i bede tepil nie kulture i frajerstwo. 

Pozdrawiam Wszystkich :) 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syner ogarnij i czytaj co pisze i nie denerwuj ucha napisalem " ( NEW METAL ) " jezeli jestes taki cwany do muzyki to ogarnij mi FL studio 11 cwaniaku ja tam tworze muzyke nie tylko HH wiec zamilcz bo widze i tak malo wiesz jestem starszy od Ciebie z 5 lat wiec mozesz zamilczesc a tu prosze bardzo maly link

 

 

 

 

http://www.speedyshare.com/4bRFm/Projekt01.Mp3.mp3    

 

 

 

( ucze sie )

 

 

Pozdr??wki 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...