Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

ZboczonyTygrys

Użytkownik

2 obserwujących

O ZboczonyTygrys

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 19.11.1998

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna

Ostatnie wizyty

660 wyświetleń profilu
 1. ZboczonyTygrys

  165# Pytanie Dnia!

  Według mnie zrobić imprezę i się cieszyć, że są w lepszym miejscu.
 2. ZboczonyTygrys

  Cs nie wykrywa mikrofonu

  Kupić lepsze słuchawki i mikrofon
 3. ZboczonyTygrys

  Elo

  Cześć
 4. ZboczonyTygrys

  LOTTO #65

  6,12,14,16,20 ,30
 5. ZboczonyTygrys

  nie umiem -prośba o ub

  Nic przez mikrofon nie mówił i kazałem mu coś powiedzieć, nie powiedział, więc nie wiem w czym problem, ale widzę, że to on to można dać mu ub, ale pamiętaj na przyszłość odzywaj się bo znam Cię i twoja buzia się nie zamyka. Po prostu załóż sobie hasło na nick i nie mów, że Cię nie stać bo 3 zł to jak 1 grosz.
 6. ZboczonyTygrys

  108# Pytanie Dnia!

  Jakbyś wiedział to jaja są wtedy kiedy facet się podnieci. Jaja to jądra, a penis to penis Mi to nie przeszkadza nawet może sobie pomalować włosy na jaki kolor chce bo jak mu się to podoba to czemu nie.
 7. ZboczonyTygrys

  Skarga na KutasDoZiemiJajaDoKolan

  Myślisz, że takiej sytuacji nie było gdzie slapnołem go za kampienie, a delikwent notorycznie kampił cały czas, więc dałem mu na 5 minut bana, a po przyjściu zwyzywał mnie, więc dałem mu bana i niepotrzebna skarga na mnie jak on nie potrafi się zachować to już nie mój interes. . Po pierwsze to ty mnie zwyzywałeś za tego 5 minutowego bana, a ja odpowiadałem wzajemnie cały czas i potem było takie słowo, że musiałem dać Ci bana za obrazę.
 8. ZboczonyTygrys

  Hej

  Cześć tajemniczy przybyszu.
 9. ZboczonyTygrys

  Skarga na KutasDoZiemiJajaDoKolan

  Gracze zgłaszają mi na [email protected], więc patrzę czy jest to prawdą i banuje każdego gracza za takie coś ty nie jesteś wyjątkiem i myślisz, że nie dostaniesz bana za takie coś, jak kampisz, a teraz dostałeś ode mnie bana na 4 godziny za obraze i to była naprawdę obraza, tekstem "Jebany psie, dzieciaku i kurwo i nie tłumacz się bo taka prawda, Dziękuję uprzejmie za przeczytanie, a teraz proszę o zamknięcie tematu, iż skarga jest niesłuszna. I zapamiętaj ja nie jestem chamski i nie banuje bez powodu, a ty piszesz, że Cię zabiłem jakbym miał banować za to to bym cały serwer zbanował bo praktycznie każdy mnie zabija, najpierw pomyśl co piszesz. Dostałeś ode mnie tylko 3 bany, a tutaj wynika, że niby z 10, a to jest nieprawdą. PS: Nigdy żadnego gracza nie wyzywałem ciebie też nie i nigdy nie mówię tak jak napisałeś, że, a niech sobie skacze na TXT, bo to na pewno nie były TXT.
 10. ZboczonyTygrys

  Klasy i perki

  Według mnie ta osoba, która posiada klasę premium mogłaby mieć jakiś unikatowy wygląd, mam tutaj na myśli model postaci.
 11. ZboczonyTygrys

  106# Pytanie Dnia!

 12. ZboczonyTygrys

  LOTTO #64

  2,4,6,12,20,23
 13. ZboczonyTygrys

  Podanie o adma by NePaPL

  Jestem na nie @Senior Tom Wiek nie ma znaczenia według mnie bo jeśli osoba, która ma przykładowo 23 lata, a zachowuje się jakby ktoś mu przeorał od tyłu. - Coś mi się nie chce wierzyć, że masz znajomość AMXX tak wysoką to chyba potrafisz edytować pluginy bo znajomość na 5 to jest, że umiesz sprawnie krozystać z amxmodmenu - staż na serwerze masz mały, musisz trochę z nami jeszcze pograć - Ani razu Cię nie widziałem na steamie - Doświadczone masz znikome według mnie, ale to nie mnie oceniań
 14. ZboczonyTygrys

  LOTTO #60

  6,7,9,14,23
×