Jump to content
 • Master Fiks

  Użytkownik

  About Master Fiks

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 04/20/2002

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Muzyka, Gry
  • Skąd
   Warszawa

  Contact Methods

  • Email
  • Skype
   Master Fiks
  • Youtube
   Master Fiks
  • Inne
   Witam... Jestem Master :D

  Recent Profile Visitors

  421 profile views
  1. Master Fiks

   [Podanie] Master Fiks :v

   Nick na serwerze: Master Fiks Wiek: 17 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: Były Admin na tej sieci, a nawet powiem więcej, były admin na tym serwerze. Poza tym Wielokrotny admin na innych sieciach Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: STEAM_0:0:226128064 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198412521856 Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:226128064 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Master Fiks/145.239.237.108:27225/ Kontakt: Forum, Steam, Discord w ostatecznej sytuacji Ts ("ostatecznej" bo takowego jeszcze nigdy nie odpaliłem XD) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Cóż... Byłem już adminem na tej sieci i z tego co pamiętam nie było ze mną jakichkolwiek problemów. Na serwerze byłem codziennie, zawsze chętnie pomagałem graczom jak mieli jakiś problem. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek olał jakąś ważną sprawę czy graczy. Gracze, kultura i dobra zabawa to dla mnie 3 najważniejsze rzeczy na serwerze. Ale żeby nie było tak kolorowo chciałbym w tym miejscu również przeprosić. Poprzednio pełniąc rolę admina nagle zniknąłem, nie dając oznak życia na serwie jak i na forum Było to spowodowane głównie licznymi problemami prywatnymi a później małym zniechęceniem do csa Moim błędem w tamtych czasach było to że nawet o niczym nie poinformowałem, niczego nie zgłosiłem Cóż chciałbym zadeklarować że więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca. .:Pozdrawiam:.
  2. Master Fiks

   Mapy

   Co do usuwania typów map i zostawienia jednego, nie chciałbym się wypowiadać Bo z jednej strony faktycznie po co 2 czy 3 rodzaje tej samej mapy a z drugiej granie raz na mapach ze starego cs16 a raz na nowszych jest ciekawe jeszcze dodałbym że przez taką powtarzalność czasem minusem jest jak ta sama mapa jest wybierana 2 razy pod rząd np css_inforno a zaraz po niej de_inferno Niby o następnej mapie decyduje "głos ludu" xD ale zauważyłem że w takich momentach z serwera potrafi zniknąć najczęściej około połowa ludzi xD Co do dodania nowych map aim_creazyjump - Nie jestem pewien... Tego typu mapy są bardzo szybkie, dość proste i już nie mówiąc o tym że małe awp_india - moje zdanie jest neutralne w kwestii tej mapy de_nuke/css_nuke - Jak najbardziej jestem za A tak dodatkowo (o ile już jej nie ma) to proponowałbym dodanie również mapy css_overpass Overpass podobnie jak taki nuke jest dość popularną mapą w świecie Cs Go A o ile nic się nie zmieniło to tak jak w nazwie serwera, serwer opiera się na Go i w sumie dziwię się i jestem ciekaw czemu te mapy nie są dodane .:Pozdrawiam:.
  3. Master Fiks

   Podanie na admina

   +/- wiek -!!! steam -!!! GT - Kultura - Konto pod podanie No co tu dużo gadać jestem oczywiście na nie
  4. Master Fiks

   odwołanie od bana za wh uchwyty śmierci

   Głodny jestem :d Mapa: css_inferno2x2 http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1910242047-css_inferno2x2.dem.zip 11.05 ciekawe że tuż po wychyleniu puścił dwa strzały idealnie w te dwa piksele gdzie znajdowała się schowana głowa gracza gracza który był na końcu mapy schowany za siankiem i ledwo co mu ta głowa wystawała 13:14 Ciekawy przeskok na główkę ale dobra 14:01 Podejrzany zauważa przeciwnika na balkonie więc idzie jak gdyby nigdy nic zobaczyć balkon Jednak gdy przeciwnik NIEZAUWAŻONY przeszedł cicho na mida Podejrzany wrócił się za nim jednak nie zdążył bo przeciwnikowi udało się przejść na mida 15:03 Oho tu dość skomplikowana sytuacja ale po podsumowaniu wszystkich najmniejszych szczegółów można zauważyć krycie się z wh... Przeciwnik znowu mu ucieka. I mimo że podejrzany chamsko nie patrzy na niego prosto celownikiem przez ścianę Widać że celownik dość nietypowo przestaje być przygotowany na wychylenie przeciwnika z za rogu, A zamiast tego zamiera na ścianie i podejrzany przesuwa jedynie myszką by widzieć przeciwnika przez ścianę w kącie ekranu Jest to dość nienaturalna sytuacja i uważam że bardzo ładnie widać jak bardzo gość stara się kryć. Wystarczy się przyjrzeć ;) 15:56 Wychylając z apartów zdążył w kącie ekranu zobaczyć gdzie dokładnie stoi przeciwnik po wychyleniu celownik bez kompletnie żadnych obaw co do położenia przeciwnika ląduje idealnie w miejscu gdzie znajdował się przeciwnik 16:34 Hah tu piękna akcja Po wychyleniu z apartów dosłownie NATYCHMIAST wcelował w miejsce gdzie zaraz miała pojawić się głowa przeciwnika troszkę na niego poczekał i idealny strzał w głowę tuż po wychylaniu przeciwnika z za rogu No dobra czas na drugie demko... Mapa: css_cache2x2 http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1910242108-css_cache2x2.dem.zip Dalej jestem głodny :d ; - ; Tu już takie mniej pewne akcje ale warto myślę umieścić... 1:18 tu nie jestem pewien 2:18 i... tu też nie jestem pewien xd za to w... 3:02 Przeciwnik MOMENTALNIE tuż po wychyleniu dostaje dziwną pestkę w głowę .:Pozdrawiam:. ps. Ogólnie jeszcze dodam że wszystkie akcje tego pana były o wiele lepiej widoczne z ESP. Widać było to krycie się z wh Widać było jak dobrze wiedział gdzie znajdują się przeciwnicy i gdzie ma strzelać.
  5. Witaj :D

   1. VenumeQ

    VenumeQ

    ale o co chodzi                                                                                    XD no siema siema

     

  6. Master Fiks

   Kilka Propozycji CS:GO MOD

   Witam mam kilka propozycji, które można by wprowadzić na serwer w razie resetu. 1. Ping... Proponuję wprowadzić coś co automatycznie wyrzucałoby graczy z pingiem większym niż... (np większym niż 140) 2. Znane mapy których nie ma... Skoro jest to "CSGO MOD" proponuję wprowadzić do szybkiego wyboru takie mapy jak np: css_overpas | css_assault | Czy chociażby de_westwood 3. Podkładanie paki gdy nie ma 5 CT... Proponuję wprowadzić zasadę o podkładaniu bomby (podkładać bombę można tylko gdy jest 5 CT) (Gdyż zasadę taką na serwerze ustalają sobie gracze sami ale są tacy co mają to gdzieś i robią co chcą bo nie ma zakazu że nie można na B jeśli nie ma 5 CT) 4. Flashe... Rozumiem że jest to "CSGO" Mod ale czy nie można by wprowadzić Flashy które nie oślepiały by kolegów z drużyny? (Jest dużo osób co czasem specjalnie rzucają swojej drużynie flashe) (Nie mówiąc o tym że flashe kolegów z drużyny bardzo często utrudniają grę) 5. Asysty... Uważam że wprowadzenie Asyst na serwer mógłby być jednym z lepszych pomysłów (Często jest tak że ktoś komuś zabierze kill`a a osoba która go obiła nic nie dostaje) (Albo gdy ktoś obił mocno przeciwników tylko ich nie zabił albo umarł i nic za to nie dostał) 6. Napisy czatu [email protected] | [email protected]@ | [email protected]@@ ... Głównie chodzi mi o wielkość czy czcionkę (nie wiem jak to dokładnie nazwać xd) (Ale tak. Na to że ktoś prowadzi w grze daliście duże czytelne litery... Za to komunikaty pisane przez Administrację są małe i praktycznie nie widoczne Nie mówiąc już o tym że często tuż po napisaniu znikają... xd) 7. Walka na Kosy... (Wielokrotnie widziałem na serwerach coś co działało w taki sposób...) Gdy w grze zostało dwóch przeciwników...(1vs1) Gracze mogli po uderzeniu kilka razy kosą o ścianę wysłać zapytanie o pojedynek na noże Po zaakceptowaniu wyzwania graczom zmieniało broń na kosę i nie mogli zmienić jej już na broń + każdemu wyrównywało HP do 100HP 8. Rozmowy poza grą... Owszem w regulaminie jest napisane że jest to zakazane Ale nie znalazłem nigdzie jaka jest za to wyznaczona kara 9. Darmowy VIP Proponuję wprowadzić aby na początku każdej mapy był losowany jeden darmowy VIP .:Pozdrawiam:.
  7. Master Fiks

   Dzieci w nocy ;p

   Gracze już dawno zostali pouczeni. (Zbanowanie ich długi czas po takim zdarzeniu nie miałoby większego sensu) Sprawę uważam już dawno za wyjaśnioną. .:Pozdrawiam:.
  8. Master Fiks

   Podanie o admina

   Rzuć proszę okiem na wzorek kolego ;) Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem ;)
  9. Master Fiks

   [Podanie] Master Fiks :v

   Nick na serwerze: Master Fiks Wiek: 17 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: Dość duże. Wielokrotny Admin na innych sieciach. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Oczywiście że tak SID: STEAM_0:0:226128064 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198412521856 Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:226128064 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Master Fiks/145.239.237.108:27225/ (Te 3 puste dni to krótki wyjazd do Łodzi i nie miałem jak grać) Kontakt: Z powodu mojej słabej mikrofalówki (komputera) nie posiadam ts ale na steam czy forum jak najbardziej można się ze mną dogadać. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Mimo że nie gram na serwerze jakoś długo jestem dość rozpoznawalny. Staram się z każdym mieć dobre stosunki i często staram się pilnować by na serwerze panowała kulturka... Która szczerze mówiąc czasem znika... Wszystkie kłótnie czy zwykłe wyzwiska graczy staram się łagodzić i kończyć. Znam się na Amxx oraz posiadam doświadczenie w byciu Adminem serwera. Poza tym jestem takim śmieszkiem XD który stara się wszystkim dookoła poprawić humor i sprawić żeby każda chwila spędzona na serwerze była chwilą piękną! ^^ .:Pozdrawiam!:.
  10. Master Fiks

   GO MOD - Fazini Aim

   Serwer: GO MOD (145.239.237.108:27225)Data: 05.08.19Nick podejrzanego: FaziniSTEAM_ID (komenda "amx_ip"): STEAM_ID: VALVE_2:1:1239929855"amx_ip": Fazini - 5.173.18.209Link do dema: http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1908051221-css_inferno2x2.dem.zipLink do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa): css_inferno2x2Rodzaj wspomagacza: Aim & możliwe whPodejrzane momenty: 15:40 - To nie jest normalne XD 16:42 - Po wychyleniu ściągnięcie celownika na głowę przeciwnika. 17:22 - Podejrzany strzela w przeciwnika na B jednak celownik automatycznie ściągnął mu się na przeciwnika który szedł od lewej i podszedł bliżej. 17:37 - Celowniczek wariuje i to nie pierwszy ani nie ostatni raz. 18:12 - Celownik w oka mgnieniu ląduje na terrorystę znajdującego się w apartach 18:29 - Ten pośmiertny Aim mnie przeraża :V Myślę że tyle wystarczy Miał też wiele innych akcji... Potem na następnej mapie wyłączył, ale po kilku minutach chyba mu się znudziło i odpalił na nowo po czym wbił @Reyuś :) i tyle podejrzanego widzieli bo sobie uciekł... .:Pozdrawiam:.
  11. Master Fiks

   Cześć

   Witaj Witaj kolego xD
  12. Master Fiks

   elo

   Witaj witaj :D
  13. Master Fiks

   Czego słuchacie w tym momencie.

  14. Master Fiks

   GO MOD - AcodiN Aim

   Serwer: GO MOD (145.239.237.108:27225)Data: 28.07.19Nick podejrzanego: AcodiNSTEAM_ID (komenda "amx_ip"): STEAM_ID: VALVE_2:0:764977631 "amx_ip": AcodiN - 5.174.49.206Link do dema: http://d1.hltv.org.pl/srv51668/HLTV-1907281117-css_cache2x2.dem.zipLink do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa): css_cache2x2Rodzaj wspomagacza: AimPodejrzane momenty: Praktycznie wszystkie jego akcje to ewidentny aim. Za każdym razem gdy strzela w przeciwnika, celownik leci mu na główkę.
  15. Master Fiks

   Witam Witam :D

   Siemka! Jakiś czas temu natrafiłem na jeden z tutejszych serwerów. Nie miałem wówczas za bardzo ochoty grać... Jednak ostatnio chęć gry mi wróciła i siedzę sobie po 2/3 godzinki na serwerze cs 1.6 CS:GO MOD. Świetny serwer, bardzo przyjemnie się gra... (jedyny minus to dzieci które wbijają i wyzywają wszystkich dookoła XD) Ale kto by tam na takie osoby zwracał uwagę xD czasem dzięki nim jest nawet wesoło. W każdym razie witam wszystkich i życzę wszystkim miłego wieczoru/dnia! :D .:Pozdrawiam:.
  ×