Skocz do zawartości

Madzia


Magda z Magdom

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick na serwerze: Magda z Magdom (nie grałam jeszcze u was, bo w Wenezueli nie mam że sobą laptopa, może uda mi się zainstalować na telefonie, o ile ktoś odpowie w moim temacie na forum i powie jak to zrobić).


Wiek: 23


Znajomość AMXX: 7


Doświadczenie:  znam Amiksa bardzo dobrze, spoko chłopak. Znam parę dodatkowych komend na binda i bana cfgie.


Staż w CS'a:  jakiś 8 lat


SteamID:  może Andrzej mi kupi, wtedy tutaj dodam.


Link do profilu na banid: 


Link do profilu na Game Tracker: ładna_Magda_uzbekistan.eu


Kontakt:  Uzbekistan, ulica klasztorna 12/945 , przyjmuje również gołębie pocztowe wysyłane do Śląska, na nagle warunki jest kontakt tutaj na forum


Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Tutaj mogę się rozpisać, myślę że właśnie na tym CoDzie miał kiedyś mój chłopak admina i gra tu chyba mąż mojej szwagierki czyli mój brat. Niestety mój chłop dostał perma za korzystanie z WH i ajma jednocześnie, kto mógł wiedzieć że nie można tych promocji łączyć. No wiem że części wymagań nie spełniam, ale skoro mam cycki i kiedyś miałam tu znajomości, a mój brat jest tutaj nadal w pierwszej połowie top400 więc myślę że spokojnie złapię się na admina. Głównym powodem składania podania jest to że dostanę tą ładną niebieską czcionkę nicku. A jak zauważyłam adminów nie macie jeszcze za dużo, więc i etat się znajdzie i czeka właśnie na mnie. Wiem też że fakt posiadania admina przez dziewczynę zwiększa popularność serwera, więc jest to wzajemna korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...