Skocz do zawartości

znow ban


213213

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znow dostalem Bana nickj ~p56 SYNKU

godzinka 22:48 (okolo) dn 22-12-2017 

mapa ak47 aim cos tam nie ppamietam dokladnie nazwy 

Admin chyba Kappa powod czitujesz

Demko :http://www46.zippyshare.com/v/LkhNyvF7/file.html

Serwer : aimhs . 

CZekam na szybkie bo rank sie sam nie wbije :D

dziekuje pozdrawiam .. :)

steam id :0:1:18678932 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o jakimkolwiek unbanie. Sety, które ten delikwent posiada mają bardzo niski fov na aimbocie, ciężko je zauważyć - należy długo się przypatrzyć w jego grę, a niekiedy niestety szarpnęło mu za mocno a to było widać gołym okiem. Wallhacka też był grany, nieudolne próby "krycia się", a niestety raz też pomyliły się ściany. Demko z tej mapy będzie rozpisane za jakąś chwilę. Szkoda niestety, że nie ma demek z conajmniej 3 map, a zapisuje tylko z 1. Ponadto z tego co widziałem fern juz dzisiaj dał bana i był on słuszny w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwol niech ubt sprwadzi .. :) widocznie slabo sie znasz nie wiem gdzie tam jest aimbot gdzie tam jest wh ale ok .;D czasmi z wychylania strzelam sb tak o a zejest mala mapa to powiem Ci kolego ze latwo trafic w model jak nie znasz sie to nie bierz sie za rozpisywanie demek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:30 szarpnięcie
05:02 pomylona ściana
7:38 na demku słabo to widać, ale tu było mocne szarpnięcie po modelu w stronę głowy, bardzo niski fov aimbota
10:03(bardzo dokładnie) szarpnięcie aimbota z niskim fov, na 1/4 widać lepiej
11:12 już tutaj nie musiał, bo dawałem bana ale znów szarpnięcie bardzo ładnie widać
11:16 to samo^

https://megawrzuta.pl/download/55dc07a349e25e7bdb339db624dedc89.html

jego demko
0:53 - chodzi o ten kill, kula trafia obok głowy a i tak trafia, na 1/4 bardzo dobrze to widać - z mojego pova słabo to widać

 

Ban tak naprawdę nie był za 1 mapę, tylko za conajmniej 3, czyli całokształt szarpnięć. Jedne z najlepszych setów jakie widziałem. DO UBT: Oglądać moge demko w 1 kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to byl jakis fart ta 53 sekunda . ogladnalem tylko emko tak o 

bo wiem ze jestem clar wiec poco mam sam siebie "rozpisywac"

a jezeli mialbym takie "sety" ze tyle od glowy siada i daje leb to bym to bardziej nazwal rage niz tj ty mowisz jakeis male fovy

gram clar tyle mam do powiedzenia .

widocznie za malo grasz w ta gre zeby byc tak wysoko :) bo sie poprostu nie znasz ja tam nigdzie szarpania nie widzialem .:D ale coz jak mowilem jak ktos chce kogos uwlic to na sile uwali .. xd pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z tego demka co wstawił Kappa

0:32 - nawet w 1/4 widać mały przeskok także +/-, bardziej +

7:39 - tak samo w 1/4 po strzałach celownik zeskakuje z powrotem na głowe +

10:03 - +

11:12 -  +

11:16 - + 

 

Jak dla mnie ban zostaje, ale wolałabym żeby zobaczył to jeszcze @L@M@NeR:P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...